Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Neratovice - jaký internet ?

Neratovice - jaký internet ?

Neratovice - jaký internet ?

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jaký internet zvolit,jak jste spokojeni?

Kasten.NET (netnet.cz), neranet.info nebo Karneval?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mám Karneval a jsem spokojen.Nepadá občas pomalejší,ale na klasiku dostačující.Vřele doporučuji

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<span class="t-blue"><b>zkus www.netmelnik.com ma dobry ceny za pausaly jen to zrizeni vysi ale to je vsude vrati seto a minimalni vypadky za rok apul byl jen jeden a to hodinovy kdyz blesk vletel do melnicky veze kde ma anteny. vrele doporucuju

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Podívej se na stránky www.myweb.cz Není to nejrychlejší, ale pokud nestahuješ filmy, tak to stačí. Zajímavá je hlavně cena.

 
od korelax
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Zrušil jsem Karneval a používám Kasten.NET (netnet.cz), za méně peněz, více muziky ... :-)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

v melniku by melo byt pokryti www.vasesit.cz, tel. 844 544 544, juknete se, obhlidku technika maji zdarma.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

O myweb.cz tu spousta lidí píše, že s ním mají špatný zkušenosti a nedoporučujou

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

testni http://www.Brouzdal.cz maji promereni zadaco, ceny dobry a da se s jejich sefem domluvit. Podle vseho co vim tak tak tam pouzivaj optiku po sidlistich a k lidem co jsou mimo to chtrilej vzduchem. Ja jedu vzduchem a sem spokojenej ...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ja bych doporucil sit FajNnet pouzival jsem myweb(nic moc rychlost vecer skoro mrtve )od te doby co mam FajNnet jsem spokojen paradni ceny a jednani

 
od majky
příspěvků: 7
IP: (zobrazit)

:06.08.2007 21:03Podívej se na stránky www.myweb.cz Není to nejrychlejší, ale pokud nestahuješ filmy, tak to stačí. Zajímavá je hlavně cena.

Myweb ne, to už Kasten (netnet.cz) nebo Pripojen (pripojen.cz)....

 
od majky
příspěvků: 7
IP: (zobrazit)

:06.12.2007 12:04testni http://www.Brouzdal.cz maji promereni zadaco, ceny dobry a da se s jejich sefem domluvit. Podle vseho co vim tak tak tam pouzivaj optiku po sidlistich a k lidem co jsou mimo to chtrilej vzduchem. Ja jedu vzduchem a sem spokojenej ...

:-) To samé co myweb, když ptáčka lapají heztky mu zpívají.

Nedej bože, abys měl problém s netem, 1 měsíc čekáš na návštěvu arogantního technika. .....

 
od majky
příspěvků: 7
IP: (zobrazit)

:13.01.2008 18:57Ja bych doporucil sit FajNnet pouzival jsem myweb(nic moc rychlost vecer skoro mrtve )od te doby co mam FajNnet jsem spokojen paradni ceny a jednani

jj, fajnnet je fajn. Skoro stejnýá ceny má i Připojen.cz

 
od majky
příspěvků: 7
IP: (zobrazit)

:20.03.2007 18:02Jaký internet zvolit,jak jste spokojeni?

Kasten.NET (netnet.cz), neranet.info nebo Karneval?

V Nera je hodně poskytovatelů:
zkus:
www.pripojen.cz
www.fajnnet.cz

Ty můžu doporučit ... Já mám fajnet a kámoš připojen a absolutní spokojenost.

 
od qwadr
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Rozhodně nedoporučuji Kasten net. Kdo měl tu čest, ví o čem to je.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.