SMTP

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Nikdy se mi nepodarilo nastavit postu k odeslani v Outlooku pres Bluetone nebo neco jineho, i kdyz nekde jsem cetl, ze musim pouzit prave Bluetone. Musim byt nekde navic registrovan, mit neco navic zaplacene nebo staci jen napsat spravny SMTP server? Poradte prosim. Zkousel jsem a stale nefunguje.

 
od johnson
příspěvků: 31
IP: (zobrazit)

Mno, bluetone, musis pouzit jedine tehdy, jsi-li pres ne pripojen...

Jinak si nastav smtp server tveho poskytovatele, a jestli nevis, tak ho pozadej, at ti jeho adresu oznami..

Napriklad, kdyz mas contactel, tak je to smtp.contactel.cz, atd...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Pripojeni mam prave pres Bluetone (WiFi) mel jsem to v seckci o Bluetone, ale modaratori to preradili tak to nebylo ted prilis jasne.

A jejich SMTP mi proste nefunguje, proto se ptam jestli je nutna jeste nejaka registrace. Zkousel to nekdo?

 
od Adam
moderátor

<fieldset><legend>Marek</legend>Pripojeni mam prave pres Bluetone (WiFi) mel jsem to v seckci o Bluetone, ale modaratori to preradili tak to nebylo ted prilis jasne.

A jejich SMTP mi proste nefunguje, proto se ptam jestli je nutna jeste nejaka registrace. Zkousel to nekdo?</fieldset>

sekce bluetone tu neni, co takhe priste napsat predmet namisto "SMTP"

"problemy se SMPT na wifi Bluetone"

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zkus si stáhnout s www.seznam.cz automatické nastavení Outlooku. Mně to pomohlo. Nevím přesně v čem je zakopaný pes ale jde to :D

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dekuji Adamovi za jasnou odpoved na muj problem moc mi to pomohlo.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Muzes prosim poslat Bohun presnou adresu, kde to automaticke nastaveni je domena Seznam je siroky pojem. Nevim jestli mam hledat na Seznamu automaticke nastaveni a nebo pouzit mail Seznamu a tam nekde hledat automaticke nastaveni. dik.

 
od lada1
příspěvků: 17
IP: (zobrazit)

:roll: http://help.seznam.cz/ :shock:

 
od lada1
příspěvků: 17
IP: (zobrazit)

Nebo jednoduše :

Pro nastavení účtu v poštovním programu použijte tyto údaje:

- server pro příchozí poštu: pop3.seznam.cz (IP 212.80.76.46), port 110

- server pro odchozí poštu: smtp.seznam.cz (IP 212.80.76.43), port 25

- dále je u tohoto serveru nutné zapnout funkci "SMTP autentifikace" (ověřování uživatelského jména a hesla na SMTP serveru)

Pokud nefunguje v smtp seznam.cz tak zadat tu IP adresu a bude vše OK !

:idea:

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

SMTP
zadává se: /smtp.cyrilek net/

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.