bezdratovy internet na liberecku Chrastava a okolí

bezdratovy internet na liberecku Chrastava a okolí

Doporučení připojeni v .......
Strana:1 2 3 4
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od janina
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

:08.06.2008 23:20Proboha už přestaňte tomu člověku dělat reklamu...

Kdo ho zná,ví o co jde....

A sekretářku,že má??? Ha ha ha..tak to je vtipné...

Nejsem si jista,ale pripojeni mam už od Vikinetu 2 mesice a asi bych sem nepsala,kdyby mi internet od nich nesel.

 
od zuzanakoskova
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)

Prosím poradně jsem z Liberce z Růžodolu a potřebuju poradit jaký připojení k internetu nejlepší levný a rychlý, hlavně ne od T-mobilu ten jsem měla a nemám tu signál navíc jsem platilo moc peněz. Budu ráda když mi někdo poradí

 
od bobson
příspěvků: 20
IP: (zobrazit)

:10.10.2005 22:26zajima me zda se da pripojit na internet v bilem kostele nad nisou budu se stehovat a hledam zpusob jak se dostat k internetu diky
Prubni firmu Erkor,je to wifi za 320,Kč.Já jsem byl spokojený.

 
od bobson
příspěvků: 20
IP: (zobrazit)

zuzanakoskova:18.04.2009 20:54Prosím poradně jsem z Liberce z Růžodolu a potřebuju poradit jaký připojení k internetu nejlepší levný a rychlý, hlavně ne od T-mobilu ten jsem měla a nemám tu signál navíc jsem platilo moc peněz. Budu ráda když mi někdo poradí
Jak jsem už napsal,firma Erkor provozuje na Liberci a okolo wifi za 320,Kč. Jsou solidní.

 
od bobson
příspěvků: 20
IP: (zobrazit)

zuzanakoskova:18.04.2009 20:54Prosím poradně jsem z Liberce z Růžodolu a potřebuju poradit jaký připojení k internetu nejlepší levný a rychlý, hlavně ne od T-mobilu ten jsem měla a nemám tu signál navíc jsem platilo moc peněz. Budu ráda když mi někdo poradí
Jdi do wifi Erkor,rychlost4000kb/s za 322,Kč.To vše bez omezení.

 
Strana:1 2 3 4
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.