bezdratovy internet na liberecku Chrastava a okolí

bezdratovy internet na liberecku Chrastava a okolí

Doporučení připojeni v .......
Strana:1 2 3 4
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

to bartama: Eurnet.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

díky , ale od euronetu pokrytí nemáme , výhled nemáme ani na jednu stanici

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ahoj Dobrý den

Můžete mi poradit chci internet v chrastavě bylím pod ovčí horou(ovčákem).Už jsem obvolal pár firem ale nikde nemám vizuelní kontakt.Jedině na vysílač na bílokostelecký nad dálnicí, ale nevím jestly tam někdo poskytuje inetrnet.Prosím jsem zoufalý.díky Tonda

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Tondo: ADV Net tam ma vysilac.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

to Skramusky: www.innet.cz

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

ADVnet - tel. 480 000 000 - pracovni dny 8.30-12 a 13-16.00, promereni zdarma

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Co ma spolecneho vitr a sila signalu? :(

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

to Vecernicek: Vzhledem k tomu, že elektromagnetické vlnění se šíří ve vzduchoprázdnu, nemají společného nic.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Nabidka na strankach vikinetu nevypada zle... jake mate konkretne zkusenosti s vikinetem a jeho 5ghz wifinou, resp. s proklinanym bohacem? v cem konkretne lze a podvadi?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Jirka278</legend>A ten podvodnik v mnisku se urcite jmenoval Daniel Bohac,ze??Koukam,ze ten kripl podvadi cele liberecko..</fieldset>

Já nevim.Co názor,to se různí.Já jsem u něj napojený taky,zaplatil jsem si dražší a rychlejší konektivitu,ale jsem nadmíru spokojený.Jo kdo šetří pak spláče.Neříkám,že by neměl výpadky občas,ale jinak jede bez problémů.A to bydlím v Osečné.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Jirka278</legend>Tondo: ADV Net tam ma vysilac.</fieldset>

Jinak u ADV jsem byl taky.Nejen,že se mnou zacházeli arogantně,když jsem si objednával internet a měsíc si mě přehazovali jako horký brambor,ale když mi už po měsící,kdy jsem tam neustále volal,že připojení opravdu potřebuji a to nutně,přišel technik a zapojil to,tak to pak stálo zato.Výpadky,zase reklamace a arogance.Jednou to šlo.podruhé ne.To asi jak se pánové vyspali zrovna a vůbec.Když jsem chtěl vypovědět smlouvu,tak jsem se pomalu bál o život,jak &quot;mile&quot; se tvářili.V té době jsem bydlel ještě blízko centra Liberce.tuto zkušenost mám půl roku nazpět.Pro ostatní.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

A v Osecne jste pripojen od pana Bohace?? Jak Vam pripojeni funguje?

<fieldset><legend>Romanak</legend><fieldset><legend>Jirka278</legend>A ten podvodnik v mnisku se urcite jmenoval Daniel Bohac,ze??Koukam,ze ten kripl podvadi cele liberecko..</fieldset>

Já nevim.Co názor,to se různí.Já jsem u něj napojený taky,zaplatil jsem si dražší a rychlejší konektivitu,ale jsem nadmíru spokojený.Jo kdo šetří pak spláče.Neříkám,že by neměl výpadky občas,ale jinak jede bez problémů.A to bydlím v Osečné.</fieldset>

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Já jsem spokojený.Internet jede a oproti předchozí zkušenosti je to nesrovnatelné.Kdykoliv mám nějaký problém,tak zavolám na kontaktní číslo,kde se dovolám přímo na pana Boháče,nebo jeho asistentku a nejdéle do hodiny je vše v pořádku.Většinou i dříve.Každý se mnou jedná slušně a korektně.Tady alespoň vím,za co platím.A platím rád.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Romanak</legend>Já jsem spokojený.Internet jede a oproti předchozí zkušenosti je to nesrovnatelné.Kdykoliv mám nějaký problém,tak zavolám na kontaktní číslo,kde se dovolám přímo na pana Boháče,nebo jeho asistentku a nejdéle do hodiny je vše v pořádku.Většinou i dříve.Každý se mnou jedná slušně a korektně.Tady alespoň vím,za co platím.A platím rád.</fieldset>

Proboha už přestaňte tomu člověku dělat reklamu...

Kdo ho zná,ví o co jde....

A sekretářku,že má??? Ha ha ha..tak to je vtipné...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>bartama</legend>ahoj,chci se zeptat jestli někdo nevíte jaká firma by mohla poskytovat internet z býlím kostelem nad nisou , kousek před dolní suchou , díky za odpovědi ????????</fieldset>

Dobrý den.

V Chrastavě a Bílém Kostele je nově možnost bezdrátového připojeni k internetu od firmy a-net Liberec. Stačí zavolat a domluvit si přeměření signálu, které je zdarma a přímo s technikem se na místě domluvit na podrobnosti a realizaci. Zřízení připojení je za 3.000,- vč DPH. Připojení je neomezené daty i časem. Na výběr jsou tři tarify:

1Mbps - 245 Kč vč. DPH
2Mbps - 360 Kč vč. DPH
5Mbps - 480 Kč vč. DPH
http://www.anetliberec.cz
mailto:info@anetliberec.cz
telefon 776 636 666

 
Strana:1 2 3 4

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.