Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Připojení ve Zlíně - Jižní Svahy

Připojení ve Zlíně - Jižní Svahy

Připojení ve Zlíně - Jižní Svahy

Doporučení připojeni v .......
Strana:1 2
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Co byste mi doporučili za připojení, cenově výhodně - tak 4000/1000, stabilni s dobrym pingem na hrani her a na stahovani? A samozřejmě ne moc drahy :) Dik moc

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Drakan</legend>Co byste mi doporučili za připojení, cenově výhodně - tak 4000/1000, stabilni s dobrym pingem na hrani her a na stahovani? A samozřejmě ne moc drahy :) Dik moc</fieldset>

1 Mbps upstream karneval nema (pokud vim) a jinych moznosti pri splneni techto pozadavku moc neni

rozhodne asi ne pri pausalu rekneme pod 15 tis. mesicne

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

:roll: :lol: :lol: :lol: že pod 15 tis mesíčně :-)

stačí se podívat na www.adsl.cz , tam najdeš co potřebuješ, sice menší agregaci než 1:40 do 2000 asi neseženeš, ale stačí to

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

a upload 1 MBit je zbytečnost.....

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

kdyz mluvim o rychlosti, mam na mysli samozrejme vzdycky vyhrazene rychlosti, neomezene, zvlast kdyz je uvedeny pozadavek na stabilitu a nizke pingy na hry, stahovani....

kdyz si hledal sdilenku (adsl apod.) tak je dobre to taky napsat

pokud mi nekdo nabidnete 4000/1000 kbps s pingy do nixu okolo 10ti ms, s garantovanou rychlosti, dostupnosti atd... na JS ve Zline, tak to za ty 2 - 3 litry beru okamzite

proste neco takoveho:

Příkaz PING na info.nix.cz [195.47.235.3] s délkou 32 bajtů:

Odpověď od 195.47.235.3: bajty=32 čas=10ms TTL=59

Odpověď od 195.47.235.3: bajty=32 čas=10ms TTL=59

Odpověď od 195.47.235.3: bajty=32 čas=10ms TTL=59

Odpověď od 195.47.235.3: bajty=32 čas=10ms TTL=59

Odpověď od 195.47.235.3: bajty=32 čas=11ms TTL=59

Odpověď od 195.47.235.3: bajty=32 čas=10ms TTL=59

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ok ten out muze byt klidne mensi - byl u nas nejaky chlapik z Avonetu - 4000/1000 agregace pry 1:4 za nejakych 450 bez dane vedene optickym kabelem - myslite ze je to dobry kup - nebo se radsi spolehnout na kabelovku ci adsl?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Drakan</legend>Ok ten out muze byt klidne mensi - byl u nas nejaky chlapik z Avonetu - 4000/1000 agregace pry 1:4 za nejakych 450 bez dane vedene optickym kabelem - myslite ze je to dobry kup - nebo se radsi spolehnout na kabelovku ci adsl?</fieldset>

Mezi panelaky je dobre to vest optikou, neni pak potreba resit uzemneni, prepetove ochrany atd... Ale dal to tezko povede optikou, na druhou stranu uz tam asi budou nejaka rozumnejsi zarizeni, pro vice panelaku se to uz asi vyplati.

Na JS je to skutecne asi nejlepsi nabidka v soucasnosti.

ADSL je silena agregace, Karneval ma zas caste vypadky (vetsina lidi ani nepostrehne... kabelovy modem cas od casu tuhne, casto resetuji routery nebo co to delaji, cas od casu jim nekde vypadne jistic a pak trva nez to nekdo skoci nahodit). A vetsinou kdyz jim clovek vola, ze ma problem, tak to zvedne nekdo v call centru v Praze a ...dal je to asi jasne.

A co se tyce uploadovani napriklad fotek atd...tak to je tragedie.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jo k uživateli je to dovedene přes mikrovlnu a přes ethernet. Ma někdo s Avonetem zkušenosti? Ještě Internext nabízí stejné ceny a služby - koho si vybrat? Dík moc za radu

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Já mám internext s tarifem 2000/1000, agregace 1:4 za 250kč bez daně a jsem spokojený. Jedu na 5Ghz. Pingy do 20ms a ztrátovost paketů minimální, spíš nulová.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Drakan</legend>Jo k uživateli je to dovedene přes mikrovlnu a přes ethernet. Ma někdo s Avonetem zkušenosti? Ještě Internext nabízí stejné ceny a služby - koho si vybrat? Dík moc za radu</fieldset>

Pokud je na vyber, doporucuji Avonet :)

 
od pb356
příspěvků: 7
IP: (zobrazit)

:11.07.2006 18:55Jo k uživateli je to dovedene přes mikrovlnu a přes ethernet. Ma někdo s Avonetem zkušenosti? Ještě Internext nabízí stejné ceny a služby - koho si vybrat? Dík moc za radu

Rozhodně radši Internext. Avonet je strašný shit.

 
od petrla
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

PB356:22.07.2009 14:59Rozhodně radši Internext. Avonet je strašný shit.

no nezlob se na mě, ale kecáš tu kraviny....Inext a Avonet jsou si plnohodnotnými konkurenty a nabízí úplně ty samé služby a tu samou kvalitu. Shit jsou tu tak leda ty tvoje soudy.

 
od pb356
příspěvků: 7
IP: (zobrazit)

PetrLa:13.08.2009 19:17no nezlob se na mě, ale kecáš tu kraviny....Inext a Avonet jsou si plnohodnotnými konkurenty a nabízí úplně ty samé služby a tu samou kvalitu. Shit jsou tu tak leda ty tvoje soudy.

Já vím o čem mluvím. Mám int. od Avonetu a ta rychlost se většinou nepřibližuje ani polovině rychlosti, kterou mám předplacenou, a když jsem jim napsal e-mail nebo stížnost ze servisních stránek, tak se vůbec neozvali. A mám známého co má inext a říká, že mu to jede naprosto perfektně.

 
od petrla
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

PB356:15.08.2009 11:48Já vím o čem mluvím. Mám int. od Avonetu a ta rychlost se většinou nepřibližuje ani polovině rychlosti, kterou mám předplacenou, a když jsem jim napsal e-mail nebo stížnost ze servisních stránek, tak se vůbec neozvali. A mám známého co má inext a říká, že mu to jede naprosto perfektně.

Můžeš mi jmenovat přímo typ linky, který si platíš? Jako myslím tarif. Jsi na Wifi, na optice na MojeWifi nebo na čem? Já mám s Avonetem jen samé dobré zkušenosti. Byl jsem u nich na wifi i optice a co jsme si dali do smlouvy to byl zákon...je taky fakt, že jsem měl garantovanou linku a to je trošku jiný peníz něž nějaký end-user.

 
od mysteria
příspěvků: 79
IP: (zobrazit)

:10.07.2006 14:36a upload 1 MBit je zbytečnost.....

Zbytečnost ? A k čemu je net třeba ADSL, který maj 8/0,5 ? To je naprostá šílenost. Upload by měl být stejný jako download, nebo maximálně poloviční. To že ty upload nevyužiješ neznamená, že ho nevyužije nikdo. Pak si spouta lidí stěžuje, že 100 MB maj staženo za 10 minut, ale 100MB fotek posílaj někomu 2 hodiny.

PS: Předtím než jsem měl tento net, jsem měl upload jenom 256kbps a byla to hrůza nahrávat nějaký filmy na CzShare. Tedka mám film za 1 hodku upnutej.

 
Strana:1 2

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.