Rychlost.cz Fórum Ostatní Problém s ICQ strana 4

Problém s ICQ

Problém s ICQ

Ostatní
Strana:1 2 3 4 5
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Prosím vás,vždy když zapnu Icq a mam nepřečtenou zprávu tak okamzitě (Icq) spadne ale když tam žádnou zprávu nemam tak jde normál.Normálně tak na 9 pokus to zase začne fungovat ale teď už to zkoušim den a nic! PLS poraďte

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Návštěvník</legend>FikLidičky mám následující problém. Už po několikráte se mi stalo že si spustím kompa.. pouštím ICQ.. a to zamrzne na conecting a prostě se za boha ze svého PC nepřipojím odkudkoli jinud bez problémů ale z domu ne. Zkousel jsem zalozit nove ICQ to bez problémů ale na svoje stare se z domu prostě nepřipojím. Minule pomohl format ale uzáte jistě že dělat format každých 14 dní nní zrovna pohodlné. Nemá někdo nějakou radu?

PLS::: je to akutní..díky moc za odpovědi

No, ja bych presel na jineho klienta Naprosto super je v posledni dobe QIP !!! Je i v ceske lokalizaci.

http://www.jptuning.net/index-czech

nebo zde http://www.popper.cz/files/icq/qip7920cze.exe </fieldset>

proste si odinstaluj icq a stahni si z netu mirandu já měla ten samý problém fakt:-* miranda je lepší alespon to skus

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>patricie</legend>ahoj,mam problém,že mi někdo zjistil heslo na icq a teď se to za mě vydává..heslo mi dotyčná osoba změnila,tak už se nemohu připojit.nevíte někdo,jak by se dalo zjistit,kdo se mi tam naboural?a nebo jestli to jde aspoń nějak zablokovat??..děkuju</fieldset>proste si udelej nove icq a jestli znas ty lidi ktere si tam mela tak jim to rekni a nebo jestli mas na ne nejaky kontakt a vis co jeste??na http://www.meebo.com napis svoje icq cislo a dej zjistit heslo a tam napis svuj e mail a dostanes se do sveho icq sice nezjistis heslo ale dostanes se tam a muzes vsem napsat co se ti stalo

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Někdo se mi nejak dostal na icq a tak jsem si vyrobil nove vsechno heslo i jmeno atd. znam , ale presto se mi nejde prihlasit tk jsem to zkusil znova a zase nic a když jsem se prihlasil na jinem compu tak to slo

Poradte prosím velice akutní kdyžtak i na e-mail mailto:adam.hokejista@seznam.cz díky mic.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

mam problem nemuzu se prihlasit na svuj ucet vsechny ostatni na mem p¨c jdou ale muj ne .Nevite co s tim?? prosim poradte ,je to pro mne dulezite

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

já mam jinej prblém asi před dvou dnama mi to přestalo zobrazovat fotky v profilech jak moji tak ostatnich nevite cim to je a ani se nemuzu podivat do detailu o uzuvateli...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Caute kdo mi poradi:-) na icq se mi vyskytl problem pise mi to

error ''Filed to init application object (Code: 10)

ja nwm co stim mam delat skousel sem to odinstalovat nejde to.tak sem to smazal a stahl nove ale pri instalaci se sekne procenta jedou sice dal ale pak kdyz ho spustim pise to to same diky za odpoved...

email je mailto:A.CM@seznam.cz

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

já mám problém s tím že nemůžu nainstalovat ICQ6 piše mi to že na to nemam operační systém ale windows mam XP a jako takovej primitivni program bych mel rozjet v poho tak pls poradte 481-134-186

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdravím. Mám problém a nevím jak ho vyřešit. Ze dne na den mi přestalo fungovat přijímání souboru.

Kdyz mi někdo něco zašle objevi se:

Prichozi soubory (ikona vlevo neni, jako by chybel prohlizec a vpravo kolecko jak se toci taky neni - nainstaloval sjem JAVU a FLASH a stejne nepomohlo)

Prijmout Odmitnout Ulozit jako

na cokoliv zmakcnu nic to nedela a pise to system ceka.

Kdyz odesilam ja je to to same, ale tomu dotycnemu se to stahne. U me tez to pise System ceka.

Vubec si s tim nevim rady. Poradte prosim

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

taky se my stává za my to zamrzne.Většinou když my napíše jedna známá.

Určitě nechcu měnit icq za qip,prostě se my icq víc líbí. A ta 6ka je fakt super.

Jak mužu vypnout tu bránu Firewall,když to chrání můj PC před cizím vniknutím?

To rovnou můžu vypnout všecky antivyry a čekat až my klekne cely PC a ne jen icq.

Měl sem před tím icq 5.1 a vpohodě,ten novej my šel 14 dní a zas to blbne.

Někdy pomůže když rychle rozbalím zprávu od te kámošky co my to vždycky jakoby blokne.

Smazání a nová instalace my pomohla,ale jen na týden.

POMUŽE NĚKDO???

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Už my to děla když my pošle kdokoliv zprávu

Jediný co pomáhá tak rychle tu zprávu rozbalit,pak už to šlape normálně.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

To teda zkusim, ale myslim ze to nepujde. Nevim cim to muze byt. Ze dne na den to prestalo jit. Odesilat jde v poho. Odinstalace a instalace nepomohla.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Co se tyce firewallu, tak defaultni windowsacky firwall, je stejne k nicemu, proto doporucuji vypnout, a stahnout si nejaky free firewall. Comodo Online Armor, hloupe se vas ptaji co povolit a co ne.

Co se tyce problemu, s neschopnosti pripojit na ICQ, tak pokud mate router overte jeho nastaveni a vypnete na nem firewall.

Dalsi moznosti je ze pouzivate pro pripojeni proxy server je potreba ho natukat i do ICQ managera

Porovnani QiPu a ICQ6, Qip elegantni jednoduchy kompaktni v OP zebira cca 12MB, ICQ vzhledove hezke, moznost posilat sms do siti O2 a Vodafone je super, ale co se tyce zateze PC, tak je to hruza.

Vubec kdo komunikuje pod protokolem ICQ:) je magor

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

vim že to neni zas tak dotaz ale,chtěla bych nové icq aby začínalo číslem 1xx-xxx-xxx .....prosim moc,jestli má někdo starý a nepoužívá ho,tak mi ho prosim moc předejte...pište na moje icq 471737178 děkuju moc !!! a pište prosim !!

 
od petynka92
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Ahojky... Mám taková problém a potřebovala bych poradit. Mám notebook a nejde mi na něm icq. Šlo mi normálně, ale z ničeho nic mi tam naskočila nějaká chyba ICQ Library a samo se to vyplo. Takhle to teď dělá pořád. Napíšu heslo a dám přihlásit, icq se mi normálně přihlásí a asi po pěti vteřinách mi naskočí ta chyba ICQ Library a zase se to vypne. Zkoušela jsem nainstalovat novou verzi icq a nepomohlo. QIP mi jde normálně, ale mám radši icq. Nevíte prosím někdo, co s tím?

 
Strana:1 2 3 4 5

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.