Rychlost.cz Fórum Ostatní Problém s ICQ strana 2

Problém s ICQ

Problém s ICQ

Ostatní
Strana:1 2 3 4 5
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Fik:26.05.2006 13:55</legend>Lidičky mám následující problém. Už po několikráte se mi stalo že si spustím kompa.. pouštím ICQ.. a to zamrzne na conecting a prostě se za boha ze svého PC nepřipojím odkudkoli jinud bez problémů ale z domu ne. Zkousel jsem zalozit nove ICQ to bez problémů ale na svoje stare se z domu prostě nepřipojím. Minule pomohl format ale uzáte jistě že dělat format každých 14 dní nní zrovna pohodlné. Nemá někdo nějakou radu?

PLS::: je to akutní..díky moc za odpovědi</fieldset>

Je to většinou &quot;blbem&quot; v CL, kdy má velkýho Avatara a kvůli němu nenabíhá CL - řešení je v tom, připojit se např. přes QIP, vymazat/promazat CL a pak se připojit.

Mně to jeden &quot;známej&quot; taky takhle zasekával... :)

Servery a mazání pomáhá jen do doby, kdy se přihlásí, nebo nenapíše apod. :o)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Nazdar lidi. Mam taky problem s ICQ ale ne ten, o kterym se tady bavite. Sem normalne přihlášenej a každou chvíli mi to celý spadne. Jen se mi oběví tabulka, jestli chci odeslat zprávu o chybě. A můžu ho zpoušet znova. A tohle mi dělá furt dokola. Často je to způsobený přihlášením nějakýho kontakte a nebo příchozí zprávou. Ani přeinstalování nepomohlo. Co stim?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

lidi když zapnu icq tak se mi ukaže žluta květinka pořad čekam jestli se to připoji ale nic potom se mi objevila tabulka a na ni je napsano:vstupní bod procedury wsa provider config change se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně ws2_32.dll nélze nalézt

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<b>Nazdárek lidičky</b>

mám takovy problém, mam ucet zalozeny na icq, mam uz ho pres 2 roky, a pred par mesici se mi obevila takova anomalie ze se mi u kontaktu neukazuje obrazek, vzdy jen ta preskrtnuta stonova osoba, nebo cerny ctverecek, u nekterych se ukazuje obrazek ale tak minimalne pres pul roku stary, a nejvic me stve ze si nemuzu nastavit ani svuj, kdyz chci pouzit ten ktery si tam nastavim napise to: Sluzba je momentalne nedostupna, zkus te to prosim pozdeji. zkousim to uz skoro pul roku a porad nic, zkousel sem snad vse,, reinstal, format, zmena klienta tam dokonce se neukazuji zadne obrazky:( nevim si uz rady, a novy ucet se mi zakladat nece, jelikos mam v uctu pres 100 lidi a jako vsechny je nahanet kontaktovat, a predelavat,, PROSIM POMOZTE

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ahoj.. mám takový problém. Teda vlastně sestra :) Dnes se prihlasila na icq a proste tam nemela cely kontakt list. CHtěla jsem jí tam přidat aspoň mě ale ukázalo to že si mě může přidat jen do AOL buddies.. Přiznám se že tomu prd rozumím :-) Ale nemohla si nejak prepnoíut na zobrazování jiného druhu kontaktů?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Lentyl:25.01.2007 09:13</legend>Ahoj.. mám takový problém. Teda vlastně sestra :) Dnes se prihlasila na icq a proste tam nemela cely kontakt list. CHtěla jsem jí tam přidat aspoň mě ale ukázalo to že si mě může přidat jen do AOL buddies.. Přiznám se že tomu prd rozumím :-) Ale nemohla si nejak prepnoíut na zobrazování jiného druhu kontaktů?</fieldset>

Já mám ten samý problém,to samé se mi stalo dnes ráno při přihlašování.Zmizel celý kontakt list a navíc ostatním se zobrazuji jako offline,přitom jsem normálně online:-(Vůbec nevim co s tim:-(

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Martina:25.01.2007 09:58</legend><fieldset><legend>Lentyl:25.01.2007 09:13</legend>Ahoj.. mám takový problém. Teda vlastně sestra :) Dnes se prihlasila na icq a proste tam nemela cely kontakt list. CHtěla jsem jí tam přidat aspoň mě ale ukázalo to že si mě může přidat jen do AOL buddies.. Přiznám se že tomu prd rozumím :-) Ale nemohla si nejak prepnoíut na zobrazování jiného druhu kontaktů?</fieldset>

Já mám ten samý problém,to samé se mi stalo dnes ráno při přihlašování.Zmizel celý kontakt list a navíc ostatním se zobrazuji jako offline,přitom jsem normálně online:-(Vůbec nevim co s tim:-(</fieldset>

No tak to se mi stalo zrovna ted taky a uplně mě to deptááá! já ted nw co mám dělat.. tak mi někdo poradte jo.. :o) děkujuu :o)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Martina:25.01.2007 09:58</legend><fieldset><legend>Lentyl:25.01.2007 09:13</legend>Ahoj.. mám takový problém. Teda vlastně sestra :) Dnes se prihlasila na icq a proste tam nemela cely kontakt list. CHtěla jsem jí tam přidat aspoň mě ale ukázalo to že si mě může přidat jen do AOL buddies.. Přiznám se že tomu prd rozumím :-) Ale nemohla si nejak prepnoíut na zobrazování jiného druhu kontaktů?</fieldset>

Já mám ten samý problém,to samé se mi stalo dnes ráno při přihlašování.Zmizel celý kontakt list a navíc ostatním se zobrazuji jako offline,přitom jsem normálně online:-(Vůbec nevim co s tim:-(</fieldset>

Mám stejný problém.A nejde s tim hnout.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Vermillion:25.01.2007 20:15</legend><fieldset><legend>Martina:25.01.2007 09:58&lt;/legend&gt;&lt;fieldset&gt;&lt;legend&gt;Lentyl:25.01.2007 09:13</legend>Ahoj.. mám takový problém. Teda vlastně sestra :) Dnes se prihlasila na icq a proste tam nemela cely kontakt list. CHtěla jsem jí tam přidat aspoň mě ale ukázalo to že si mě může přidat jen do AOL buddies.. Přiznám se že tomu prd rozumím :-) Ale nemohla si nejak prepnoíut na zobrazování jiného druhu kontaktů?</fieldset>

Já mám ten samý problém,to samé se mi stalo dnes ráno při přihlašování.Zmizel celý kontakt list a navíc ostatním se zobrazuji jako offline,přitom jsem normálně online:-(Vůbec nevim co s tim:-(</fieldset>

Mám stejný problém.A nejde s tim hnout.</fieldset>

přesně teď se mi to stalo normalně sem se chtěla prihlasit a nejde mi načíst kontakt list prosím pomozte někdo

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Martina:25.01.2007 09:58</legend><fieldset><legend>Lentyl:25.01.2007 09:13</legend>Ahoj.. mám takový problém. Teda vlastně sestra :) Dnes se prihlasila na icq a proste tam nemela cely kontakt list. CHtěla jsem jí tam přidat aspoň mě ale ukázalo to že si mě může přidat jen do AOL buddies.. Přiznám se že tomu prd rozumím :-) Ale nemohla si nejak prepnoíut na zobrazování jiného druhu kontaktů?</fieldset>

Já mám ten samý problém,to samé se mi stalo dnes ráno při přihlašování.Zmizel celý kontakt list a navíc ostatním se zobrazuji jako offline,přitom jsem normálně online:-(Vůbec nevim co s tim:-(</fieldset>

Já mám tentýž problém a vůbec nechápu co s tim je ... Zároven mi nejdou stránky www.icq.com, takze bych tipoval ze budou mít nejakou chybu v databázi, naopak když jsem si instaloval nový icq (myslel jsem původne ze je chyba v programu), tak mi to napsalo - nová databáze icq ,???? uvidíme, snad se to brzy zlepší ..

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>agi:25.01.2007 21:07</legend><fieldset><legend>Martina:25.01.2007 09:58&lt;/legend&gt;&lt;fieldset&gt;&lt;legend&gt;Lentyl:25.01.2007 09:13</legend>Ahoj.. mám takový problém. Teda vlastně sestra :) Dnes se prihlasila na icq a proste tam nemela cely kontakt list. CHtěla jsem jí tam přidat aspoň mě ale ukázalo to že si mě může přidat jen do AOL buddies.. Přiznám se že tomu prd rozumím :-) Ale nemohla si nejak prepnoíut na zobrazování jiného druhu kontaktů?</fieldset>

Já mám ten samý problém,to samé se mi stalo dnes ráno při přihlašování.Zmizel celý kontakt list a navíc ostatním se zobrazuji jako offline,přitom jsem normálně online:-(Vůbec nevim co s tim:-(</fieldset>

Já mám tentýž problém a vůbec nechápu co s tim je ... Zároven mi nejdou stránky www.icq.com, takze bych tipoval ze budou mít nejakou chybu v databázi, naopak když jsem si instaloval nový icq (myslel jsem původne ze je chyba v programu), tak mi to napsalo - nová databáze icq ,???? uvidíme, snad se to brzy zlepší ..</fieldset>tak děcka, nepomáhá ani reinstalace ICQ ani změna ICQ - buď vám to půjde nebo ne..projeďte si pc antivirákem

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ahojda prosimvas mam problem..Pri zadavani hesla mi nejde zadat posledni pismenko co mam delat? pls odepiste na e-mail dik moc predem

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Fik:26.05.2006 13:55</legend>Lidičky mám náMnosledující problém. Už po několikráte se mi stalo že si spustím kompa.. pouštím ICQ.. a to zamrzne na conecting a prostě se za boha ze svého PC nepřipojím odkudkoli jinud bez problémů ale z domu ne. Zkousel jsem zalozit nove ICQ to bez problémů ale na svoje stare se z domu prostě nepřipojím. Minule pomohl format ale uzáte jistě že dělat format každých 14 dní nní zrovna pohodlné. Nemá někdo nějakou radu?

PLS::: je to akutní..díky moc za odpovědi</fieldset>

mno....tak to máme společný problém, mě taky awe vůbce newíme co s tím, jestli už si to vyřešil písni pls na mail, jak si to dokázal , papa verísek a díékys za odpověd

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

mam problem s icq 5.1 az moc casto se mi píše že správa nebyla odeslána......jako chyba prosim poraďte mi dekuju

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Mrázi:31.12.2006 00:25</legend>Nazdar lidi. Mam taky problem s ICQ ale ne ten, o kterym se tady bavite. Sem normalne přihlášenej a každou chvíli mi to celý spadne. Jen se mi oběví tabulka, jestli chci odeslat zprávu o chybě. A můžu ho zpoušet znova. A tohle mi dělá furt dokola. Často je to způsobený přihlášením nějakýho kontakte a nebo příchozí zprávou. Ani přeinstalování nepomohlo. Co stim?</fieldset>

Ahojky, mám naprosto stejný problém...nainstalovala jsem si ICQ a po pár dnech se mi začala vyskytovat zpráva o chybě a ICQ se automaticky vypne! Stává se mi to často někdy i 3x za 5 minut. Nevím, čím by to mohlo být, nemůžete mi někdo poradit, co s tím???Už jsem zkoušela několikrát kompletní odinstalování,ale bohůžel neúspěšně, problém je pořád stejný. Nevíte, co s tím???

 
Strana:1 2 3 4 5

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.