Rychlost.cz Fórum Diskuze k článkům Mohou poskytovatelé internetu omezovat a blokovat internet?

Mohou poskytovatelé internetu omezovat a blokovat internet?

Mohou poskytovatelé internetu omezovat a blokovat internet?

Diskuze k článkům
 
Diskuze k článku Mohou poskytovatelé internetu omezovat a blokovat internet?

Internet se na první pohled zdá být místem naprosté svobody, kde pravidla určují pouze jeho uživatelé. A kdysi tomu tak skutečně i bylo. Nicméně, s tím jak se internet šíří a proniká do všech oblastí života, stává se čím dál častěji předmětem zájmu zákonodárců.

rychlost.cz - články
od ijacek3
příspěvků: 63
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 332/318
Poskytovatel: PODA

".....a požadovat nápravu."

Když jsem byl klientem UPC tak jsem se nápravy nedočkal. Naopak začali mně krmit takovými bláboly jako, že jsem připojen na optice až do bytu! Po mém dotazu, jakým zázrakem se koaxiální kabel v mém bytě změnil na optiku, jsem byl ujištěn, že to je v domě. Po té co jsem pracovníka klientské linky ujistil, že v domě také nic nového nezavedli, protože i nadále máme kabel tažený pod zateplením fasády, mne začal ujišťovat, že to je v kolektoru. Chtěl jsem vědět k čemu mi to je, když koaxiál nedokáže přenášet větší rychlost než 150Mbs, ale to jsem se bohužel nedověděl, protože dotyčný zavěsil, vědom si toho, že opětovně volat nebudu, protože bych musel strávit dalších 30 minut vyčkáváním na spojení s operátorem!

Takže "náprava", přejít k operátorovy, který nekecá!!!!