ISP v Mostě návrhy připomínky

Všeobecná diskuze o různych typech připojení
Strana:1 2 3 4 5 6
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

H:>ping www.seznam.cz -t

Příkaz PING na www.seznam.cz [212.80.76.3] s délkou 32 bajtů:

Odpověď od 212.80.76.3: bajty=32 čas=8ms TTL=56

Odpověď od 212.80.76.3: bajty=32 čas=8ms TTL=56

Odpověď od 212.80.76.3: bajty=32 čas=8ms TTL=56

Odpověď od 212.80.76.3: bajty=32 čas=9ms TTL=56

Odpověď od 212.80.76.3: bajty=32 čas=8ms TTL=56

Odpověď od 212.80.76.3: bajty=32 čas=8ms TTL=56

Odpověď od 212.80.76.3: bajty=32 čas=11ms TTL=56

Odpověď od 212.80.76.3: bajty=32 čas=9ms TTL=56

Odpověď od 212.80.76.3: bajty=32 čas=7ms TTL=56

Odpověď od 212.80.76.3: bajty=32 čas=12ms TTL=56

Statistika ping pro 212.80.76.3:

Pakety: Odeslané = 10, Přijaté = 10, Ztracené = 0 (ztráta 0%),

Přibližná doba do přijetí odezvy v milisekundách:

Minimum = 7ms, Maximum = 12ms, Průměr = 8ms

VOIP pouzivam od nich spustili www.calltone.cz a bezi to v poho ... zatim

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

FOR Dudek: ty jestli nejsi přímo z wms tak by to bylo taky dost divný :-) Hned po tvé odpovědi se na wms objevila novinka "změny děláme automaticky bez formulářů, pouze si je musíte sami změnit ve vaší utilitě" :-)) - takže prdlajs automaticky, ale musíš si je sám změnit v nějaké utilitě. A už jsem zvědavej na důchodce nebo lidi co ani pořádně neví co znamená slovo "utilita" jak si to budou sami měnit :-), haha.

Jo jinak sem koukal na ten tvůj nenápadně propagovaný caltone a škoda že to neni nic novýho a ve srovnání třeba s faynem je to ještě dražší a hlavně musíš zase podepisovat nějakou smlouvu a hlavně zase platíš PAUŠÁL, třeba u Faynu nemáš ŽÁDNEJ paušál a ŽÁDNOU smlouvu, tak co je lepší...? :-)

K tomu pingu....zkus si pingout s takovými pingy srovnatelnými s reálným surfováním a pak to sem hoď a hlavně to zkus třeba v 20:00 a né v sedum ráno.

Bylo by dobrý se tu bavit na reálný úrovni, čus.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Je to tu nějaký chcíplý nebo co. Někdo jinej od kknetu nenapíše?

Hoďte sem něco......

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Cau Martinek alias KKNET ... urcite si na me cekal magurku :) co to tady zase kecas za picoviny ... jakej fayn kterej neustale nejde, mel si to nekdy ? jakej pausal ? na calltone je preci jen min. provolana castka 50 Kc ... si to precti poradne ...a k fayn pausalum, u kterych musis take uzavrit smlouvu ... hahahaha provolas dvakrat hodne a jdes a jinak je to naprosto nespolehliva sluzba pro lamy ... meli jsme to ve firme a kdyz to neslo nikam se nedovolas ... nejsou to jen me zkusenosti http://www.telefonujeme.com/about3249.html sou to fakt mistri nez je, to radsi cokoli jineho ... jinak k jejich pausalu je smlouva jako hrom, protoze si musi pohlidat to aby jsi neprovolal moc aby se jimto vyplatilo ...

cao tvuj oblibenec Ferdik - dneska po ranu :) sice kecam nekdy picoviny ale nejsem takovej demagogickej kreten jako ty ....

 
od buritos
příspěvků: 16
IP: (zobrazit)

No tak pánové,trochu držte diskuzi v mezích civilizovaného světa.Fayn je opravdu velmi kritizovaný,viz. diskuze na telefonujeme.com .Sleduju to tam,už od října/listopadu 2005.Sám zkušenosti nemám ani s Fayn,ani s calltone.A ani nemohu plně kritizovat kvalitu Voip u těch,které mám vyzkoušené,protože jsem na wifině a nebylo by to objektivní.

 
od lany
příspěvků: 47
IP: (zobrazit)

Ahoj lidi. Nějak nám to tady umřelo. Zanechme pomluv a nahoďte linky rychlosti s popisem vašeho tarifu.

Lany

http://rychlost.cz/sys/result/85.193.33.64/1167042753/9007b1d2a0/

kk-net 800,- 2Mbit Fup 60gb

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ota
kk-net 470,- 2Mbit Fup 20G

http://rychlost.cz/sys/result/85.193.33.7/1167934813/d9c662540b/

šlape to super i ping

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Martinek:24.05.2006 13:10</legend>

Ale...

Kdybych dostal 300 000,- z fondu údržby na přitáhnutí optiky do baráku, tak by tam internet lítal 100Mbitem a né 10Mbitem. Pak byste mohli srovnávat...

Možná třeba firmy jako kknet, wms, atd. někdy přitáhnou optiku do sedmistovek či šestistovek a pak teprve začne boj......třeba sdílený 100Mbit s FUP 40GB za 200,-Kč včetně DPH? To by se mi líbilo.

</fieldset>

Já jsem od KKnetu připojenej na optice s omezením na 10Mbit ... pingy průměr na 10 ... jsem nadmíru spokojen.

Jinak Martinku, píšeš o tom, jak by ti to lítalo 100Mbitem, ale popřemýšlel si, že jako odběratel bys musel platit svou vlastní spotřebu dat/konektivitu? Já jen, že byses asi nedoplatil stahovat stále a neustále :O)

A co se týče zavedení optiky do různých sídlišť po Mostě, tak jsem zaslech, že se KKnet chystá začít rozvádět optiku do pětistovek. Ale termín jsem nezaslech ...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Lidi nevite kdy us se bude moci HAMACHI???!!!!!!! Muj kamos bydli ve stejnem baraku jako ja a hamachi muze a ja kdys jsem ho mel tak do 3dnu ¨:( mi nesel net

37

 
od lany
příspěvků: 47
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>NeX:21.01.2007 15:47</legend>Lidi nevite kdy us se bude moci HAMACHI???!!!!!!! Muj kamos bydli ve stejnem baraku jako ja a hamachi muze a ja kdys jsem ho mel tak do 3dnu ¨:( mi nesel net

37</fieldset>

Už jsme to kdysi řešili. Softex má nějaký technický problém při používání Hamachi (mimojiné super služba). Údajně to nějak souvisí s paketama a narušování jejich systému měření dat. Nevím v čem je problém. Někomu to na Softexu jede a někomu ne.

Dej si stížnost k ČTU kvůli omezování.
Jsem moc rád, že jsem od nich utekl.

 
od buritos
příspěvků: 16
IP: (zobrazit)

Teda pánové vy mi budete pořád dělat chutě s tou optikou.Nemůžu si od někoho s optikou hodit prodlužovák ke mě do dvoustovek :-)

Mimochodem všimli jste si,že diskuzní forum na softexu bylo asi zrušeno.Už nějaký pátek nefunguje.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

hrozný

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

poraďte mi nikdo lepší připojení v Mostě než je Softex,protože horší přípojení jsem neviděl,pozor nejdřív od nich první hláška byla že mám na obouch compech odpálenou síťovku,pak zavirovaný počítače,nakonec je to nikde po trase a už měsíc to dávaj do hromady, já bych bral kdyby sami řekli ,,dobře nedámeto do hromady nejděte si jinýho poskytovatele&quot; ale to né budeme brát prachy za připojení které vůbec neodpovídá smlouvě,poraďte mi někdo jiné připojení v Mostě hlavně stálá rychlost a ping Díky

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

A kde bydlis? mam kknet a dobry :-) zatim

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>chozé:08.02.2007 22:17</legend>poraďte mi nikdo lepší připojení v Mostě než je Softex,protože horší přípojení jsem neviděl,pozor nejdřív od nich první hláška byla že mám na obouch compech odpálenou síťovku,pak zavirovaný počítače,nakonec je to nikde po trase a už měsíc to dávaj do hromady, já bych bral kdyby sami řekli ,,dobře nedámeto do hromady nejděte si jinýho poskytovatele&quot; ale to né budeme brát prachy za připojení které vůbec neodpovídá smlouvě,poraďte mi někdo jiné připojení v Mostě hlavně stálá rychlost a ping Díky</fieldset>

Jsem na optice u KKnetu, takže nemůžu soudit ostatní možnosti, které nabízí, ale co tak vidím, lidi si stěžujou v minimální míře ... já bych v současné chvíli neměnil ani za nic :O)

 
Strana:1 2 3 4 5 6

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.