Rychlost.cz Fórum Ostatní Pomalé připojení jen na jednom pc

Pomalé připojení jen na jednom pc

Pomalé připojení jen na jednom pc

Ostatní
od alterego3000
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 0,61/1,55

Zdravím všechny. Mám takový problém. Cca před 2 dny mi z ničeho začal jít internet rychlostí 0.8 mb/s. Ale děje se to jen na mém nb a na mém mobilu. Co jsem vypozoroval, tak na ostatních zařízeních funguje v pohodě (např. na televizi se přehrávají hd videa bez problému). Moc to nechápu, protože to začalo z ničeho nic... Zajímavé taky je, že ať mám jakýkoliv ping a jsem jak blízko u routeru chci, pokaždé se download zastaví na stejném místě (je to mezi 0.77 - 0.79, ale beru v potaz odchylku měření). Stalo se vám to už někdy někomu? Popř. je možné zablokovat na určitých zařízeních rychlost? Potřebuji pracovat na počítači a na 0,8 mb/s to prostě není možné... Všem předem děkuji za odpověď. P.s.: připojení mám přes újezd net.

 
od adam
moderátor
Rychlost (Mbits): 17,9/5,12
Poskytovatel: Bartanet

Na televizi se videa přehrávají z čeho? Z NAS či lokální sítě něbo z Internetu?

Televize je připojena do routeru přes kabel či wifi, hádám že NB i ten mobil je přes wifi.

Zkuste i toto http://rychlost.cz/nonstop/

 
od alterego3000
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 0,62/1,61
Poskytovatel: T-MOBILE

Myslím, že z internetu, ale v těhle věcech se tolik nevyznám. A televize vlastně není připojená, ale do ní je připojený takový "kolík" s nahraným androidem. A ten je připojený přes kabel i wifi (netuším proč...). Ale takhle to bylo už dávno před tím, než se mi tohle žačalo s internetem dít.