Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Internet - Praha 5 - Smíchov

Internet - Praha 5 - Smíchov

Internet - Praha 5 - Smíchov

Doporučení připojeni v .......
od mates22
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Ahoj,

chci vás poprosit, jestli byste mi poradili, jakého poskytovatele inetrnetu byste mi doporučili...

Cena: 400 - 600Kč za měsíc s rychlostí +- 20Mb/s

Nejvíce mi pomohou zkušenosti s jednotlivými poskytovateli :-)

PS: Moc se v tom nevyznám, tak budu rád za každou radu ;-)

 
od spenat28
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 1,07/1,06
Poskytovatel: O2

To by mě také moc zajímalo. Jediné co tu teď mám je O2 a to je extrémně pomalé a nepříliš spolehlivé. Tipy bych také uvítal. Koukal jsem tak nějak okolo, ale našel jen pramálo nabídek a žádnou příliš schopnou zatím.

Díky.

 
od mates22
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 2,07/0,18
Poskytovatel: Vodafone

Ahoj,

o O2 taky vím, ale slyšel jsem jen samé negativní zkušenosti, tak hledám dál... Další, kdo má pokrytí v této oblasti jsou spolšenosti Airwaynet a Pranet, které jsou ovšem bezdrátové, ale jejich spolehlivost a agregace jsou podle recenzí velmi dobré...

 
od oggy
příspěvků: 25
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 53,8/10,2
Poskytovatel: UPC internet

CHtělo by to upřesnit lokaci, Praha 5 nejsou jen dvě ulice :-) pokud jste na starém Smíchově, bude to problém, pokud jste někde v lokaci Stodůlky - Lužiny atd. tam už na výběr bude.

 
od martinmor
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 6,98/0,50
Poskytovatel: Vodafone

mates22 | 03.03.2016 14:31

Ahoj,

chci vás poprosit, jestli byste mi poradili, jakého poskytovatele inetrnetu byste mi doporučili...

Cena: 400 - 600Kč za měsíc s rychlostí +- 20Mb/s

Nejvíce mi pomohou zkušenosti s jednotlivými poskytovateli :-)

PS: Moc se v tom nevyznám, tak budu rád za každou radu ;-)


Dobrý den,

nejspíš nejvíc kvalita připojení záleží na tom, jak daleko jste od ústředny a jestli bydlíte v hustě obydleném území, kde původní vlastník kabelů očekával hodně budoucích zákazníků. Já jsem se s O2 hádal víc než rok, aby mně opět umožnili pevný internet, který jsem měl do doby, než silný operátor zlikvidoval přechodným zlevněním tarifů operátora Volný, který poskytoval kvalitní služby a byl levnější než Telefonica. Já se v počítačích vyznám také málo. Bydlím v Praze 8, v RD v obci která se nyní trochu zvětšuje, ale dřív obec neměla ani 3 000 obyvatel, proto máme dodnes horší připojení a operátor nemá zatím šanci zlepšit jeho služby.

Já to vnímám jako nenažranost šéfů, kteří plánovali, kde budou kvalitní kabely a ústředny.

Přeji Vám hezký den
Martin Morava

 
od adam4
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 39,0/67,8
Poskytovatel: Pranet.cz

Bydlím na Smíchově kousek od Teska a o2 jsem kvůli rychlosti musel vyměnit za bezdrátové připojení. Nejlíp se mi jevilo připojení od Pranet.cz a zatím bez problému.

 
od martin-mora
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)
Poskytovatel: Vodafone

mates22 | 03.03.2016 14:31

Ahoj,

chci vás poprosit, jestli byste mi poradili, jakého poskytovatele inetrnetu byste mi doporučili...

Cena: 400 - 600Kč za měsíc s rychlostí +- 20Mb/s

Nejvíce mi pomohou zkušenosti s jednotlivými poskytovateli :-)

PS: Moc se v tom nevyznám, tak budu rád za každou radu ;-)


Ahoj,

já mám Vodafon, pevné připojení. Rychlost není nic moc, ale Vodafon za to nemůže, protože stav pevných sítí je značně ovlivněn tím, jak se do nedávné doby monopolní majitel sítí choval O2! Já mám problém jen, protože bydlím v zástavbě, kde jsou většinou RD. Tam kde jsou sídliště "králíkáren" tak tam je rychlé připojení, protože je tam hodně platících uživatelů. Možná zkus www.cznet.cz Je potřeba zaplatit pevnou anténu na domě a je potřeba vidět na vysílací anténu. (Funguje na Praze 8, nevím jak je to v Praze 5).

Ahoj