Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Zrušení UPC 40mb/s a co nového?

Zrušení UPC 40mb/s a co nového?

Zrušení UPC 40mb/s a co nového?

Doporučení připojeni v .......
od freelex
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 15,5/2,54
Poskytovatel: RAAB Computer

Zdravím všechny kolemjdoucí :-).

Rok jsem využíval služeb UPC a nemohl si stěžovat, teď jsem se přestěhoval a světe div se, v domě nemají natažené kabely, přesto v baráku, se kterým sdílíme zeď UPC šlape, no škoda.

Začal jsem pátrat po novém připojení - bezdrátovém, protože v baráku je pouze natažená O2 telefonní linka s downloadem 8mb/s, o který se dělí 5 bytů :-). Narazil jsem na projekt bezdrátové Prahy, ale když mrknu na NTB na dostupné sítě, nevidím žádný z jejich vysílačů. Nebo to chápu špatně a připojit se musím jinak? Mnoho informací z nynější doby jsem o tomhle připojení nenašel, takže ani nevím, jak stabilní spojení je a jaký je down/up. Internet využívám částečně k práci, takže je pro mě důležitá stabilita a taky nechci, abych na načtení obrázku čekal půl dne + občasné stažení filmů, koukání na videa apod.

Z placených na které jsem našel nějaké ohlasy jsem objevil

Airwaynet - 390kč za 10mb/s mi připadá za moc peněz málo muziky

Pranet - 348kč + 60kč pronájem přijímacího zařízení za 10mb/s - to samé v bledě modrým

CZnet - asi nejlepší nabídka 30mb/s za 399kč s tím, že se platí prvotní instalace 1500kč (což oželím, když mi to poběží svižně a stabilně)

S tím, že zatím nemám ověřené, že služby na adrese poběží. Může někdo poradit nějaký bezdrát popřípadě napsat svůj názor? Jedná se o část Prahy 10 - Strašnice (hned vedle území Žižkova Praha 3).

Děkuju všem za odpověď