Diskuze o nové verzi webu Rychlost.cz

Diskuze o nové verzi webu Rychlost.cz

O rychlost.cz
Strana:1 2 3 4 5 6 7 8 9
od adam
moderátor
Rychlost (Mbits): 14,3/3,94
Poskytovatel: Bartanet

fousac | 28.06.2015 14:23

OK, díky za vysvětlení, zdá se to být logické :)

edit: změnil jsem umístění hodnocení v poptávkách aby bylo jasnejší, že se jedná o hodnocení v poptávkách i pro lidi co nečtou že se jedná o "Hodnocení v poptávkách:" :-)

Tady bych možná volil nějaký výstižnější popis atributu s přihlédnutím na to, CO to vlastně hodnotí ..."Odezvy na poptávky" "Odpovědi tazatelům" nebo tak něco...popř. ve vysvětlivkách uvést, o co se vlastně jedná. Takto by to hned u výběru poskytovatelů odstřelilo toho, co sice má kvalitní síť i podmínky, ale na poptávky z tohoto portálu prostě nereaguje (spamlist, systémový postoj apod.)

Jinak se mi ten systém líbí, je viditelná snaha o prospěch uživatelům s co možná objektivizovaným posuzováním od těch, co na síti už jsou :)

No to je problém, zpravidla platí poučka že čím více textu/delší text tím méně to lidi čtou a ignorujou. Jinak v tom hodnocení je i faktor hodnocení uživatelem, i když ta váha je prozatím relativně nízko a né každý poptávající nakonec nějaký hlas dá.

 
od tint
příspěvků: 17
IP: (zobrazit)
Poskytovatel:

Dobrý den

Já bych jenom poprosil jestli by bylo možno zvětšit aktivní plochu pod číslem stránky diskuse.

Pokud něco sleduji a mám to už pročtený, tak z hlaní strany lezu třeba jako teď na osmou stranu a blbě se trefuje. Je to možná hloupost, ale přesto díky.

 
od adam
moderátor
Rychlost (Mbits): 14,3/3,94
Poskytovatel: Bartanet

No není potřeba. Stačí kliknout na název tématu a okamžite se človek dostane na poslední nepřečtené reakce - toto samozřejmě platí pokud je človek přihlášen

 
od tint
příspěvků: 17
IP: (zobrazit)
Poskytovatel:

No neva, ale dík za odpověď.

 
od adam
moderátor
Rychlost (Mbits): 14,3/3,94
Poskytovatel: Bartanet

Ptám se tedy. Stačí toto nebo je nějaký problém to používat?

 
od tint
příspěvků: 17
IP: (zobrazit)
Poskytovatel:

V pohodě. Jsou to tvoje stránky. Já jsem tu deně akorát nepřihlášen. Holt se budu asi přihlašovat.

Dík za zájem

 
od x-rated
příspěvků: 202
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 930/715
Poskytovatel: Centrio

jo, to stránkování neni úplně dokonalý, chtělo by to zvětšit i celou tu klikací plochu - všude... jak nahoře, tak přímo u tématu, teď je klikací jenom samotný číslo a to je hrozně malinký :/

fórum o připojení k internetu -> internetforum.cz
 
od adam
moderátor
Rychlost (Mbits): 14,3/3,94
Poskytovatel: Bartanet

muzes upresnit co presne mas na mysli? klikaci jsou v zasade odkazy

 
od tint
příspěvků: 17
IP: (zobrazit)
Poskytovatel:

http://www.imgup.cz/image/4EY

Koukni na to. Nevím jak to popsat, ale předřečník to také pochopil.

 
od x-rated
příspěvků: 202
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 930/715
Poskytovatel: Centrio

přesně tak, dát na odkaz display block s nějakou slušnou vejškou a šířkou, třeba čtvereček s pevnejma rozměrama :)

fórum o připojení k internetu -> internetforum.cz
 
od adam
moderátor
Rychlost (Mbits): 14,8/4,02
Poskytovatel: Bartanet

Aha, ja myslel ze resite jiny strankovani. Ze seznamu temat.

 
od adam
moderátor
Rychlost (Mbits): 14,8/4,02
Poskytovatel: Bartanet

Tak snad takto?

 
od tint
příspěvků: 17
IP: (zobrazit)
Poskytovatel: AQUA moravanet

Ano je to lepší. Za mě díky.

 
od x-rated
příspěvků: 202
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 930/715
Poskytovatel: Centrio

jo, takhle je to fajn, ale myslel sem všude - na seznamu témat i u stránkování témat :)

fórum o připojení k internetu -> internetforum.cz
 
od josee
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)
Poskytovatel: Airwaynet

Dobrý den,

chci se zeptat zda je nějaké logické vysvětlení rozdílů měření mezi speedtest a rychlost? Například PING mám na speedtes v řádu jednotek a na rychlost v řádu desítek. Stejně tak upload se líší až o 90% oproti speedtest. Přitom když jsem se domlouval s různými ISP o kvalitě připojení tak mne vždy odkázali na speedtest, který vykazuje výrazně lepší kvalitu připojení. Momentálně tento problém řeším s Airwaynet, ale stejné to bylo s O2 či T-mobile. Díky za vysvětlení.

Pepa

 
Strana:1 2 3 4 5 6 7 8 9

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Vyzkoušejte náš speedtest. Fungující i bez Flashe, čistě na Javascriptu.