Ladím nový tester připojení

Ladím nový tester připojení

O rychlost.cz
Strana:1 2 3 4
od straightcore
příspěvků: 93
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 37,0/28,7

Adam | 03.04.2015 14:38

Takže při testu na rychlost.cz ten router ukazoval vice nez bylo nakonec ukazano jako namerena hodnota?

No ono ty testy uploadu tady na rychlost.cz mi ukazují skoro pokaždé jiné hodnoty,jednou 10Mbit/s ,jedou 17Mbit/s a reálně to sem i tolik teče podle bmon,nebo darkstat.

Ale dělá mi to jen tady,cesnet nebo speedtest.net tam takové rozdíly nejsou +- 2Mbit/s

 
od adam
moderátor
Rychlost (Mbits): 18,3/4,90
Poskytovatel: Bartanet

Takze v routeru to ukazovalo to co byl namereno? Jde me o to pokud to mam vyresit, tak musim vedet zda je to problem testovaciho bodu nebo skriptu na mereni rychlosti. Dve vicemene oddelene veci.

 
od straightcore
příspěvků: 93
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 37,0/28,7

Jo to odpovídalo,jak reálná tak naměřená.

 
od adam
moderátor
Rychlost (Mbits): 18,3/4,90
Poskytovatel: Bartanet

Co se dívám do logovaní testeru, které ukládá kdejakou blbost (jsem ještě nevypnul) tak i flash test uploadu vrací to málo. A myslím, že ten flash na upload je aktuálně nejpřesnější (měří rychlost na cíli ne na zdroji, což JS aktuálně moc neumí). Jak jsem říkal, zkusím pořešit tím vícevláknovým, ale tam to už není tak snadný, i když ta verze už je připravená.

Takže co je teď spíše problém je cesta k test bodu. Pro download se ztratí lépe, tam ten souběžný ze 3 lokalit funguje.

Co se divam na testy za dnesek , vidím 3 z té IP:

jedno vlakno, tri vlakna
down 14,9 - 19,1
down 11,6 - 19,1
down 7,2 - 13,7

tak to ty tri vlakna jistej , ale jen na downloadu

 
Strana:1 2 3 4

Vyzkoušejte náš speedtest. Fungující i bez Flashe, čistě na Javascriptu.