Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Doporucenie internetu - ulice na Lepsim, Praha 4

Doporucenie internetu - ulice na Lepsim, Praha 4

Doporucenie internetu - ulice na Lepsim, Praha 4

Doporučení připojeni v .......
od martynko
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Zdravim, viete mi doporucit nejakeho poslytovatela internetu? ... Netbox, centrio ani UPC nemaju pokrytie v tejto oblasti, tak budem vdacny za akekolvek rady ... Najlepsia by bola optika, ale nerobim si iluzie o pokryti ... Mate nejake alternativy? Momentalne mam net na koleji, takze som zmiereny aj s niecim horsim ... Vdaka

 
od user-honza
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

martynko:21.08.2014 02:25Zdravim, viete mi doporucit nejakeho poslytovatela internetu? ... Netbox, centrio ani UPC nemaju pokrytie v tejto oblasti, tak budem vdacny za akekolvek rady ... Najlepsia by bola optika, ale nerobim si iluzie o pokryti ... Mate nejake alternativy? Momentalne mam net na koleji, takze som zmiereny aj s niecim horsim ... Vdaka

Zkus Protonet, nie je to az take zle..

 
od kenny69
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)

martynko:21.08.2014 02:25Zdravim, viete mi doporucit nejakeho poslytovatela internetu? ... Netbox, centrio ani UPC nemaju pokrytie v tejto oblasti, tak budem vdacny za akekolvek rady ... Najlepsia by bola optika, ale nerobim si iluzie o pokryti ... Mate nejake alternativy? Momentalne mam net na koleji, takze som zmiereny aj s niecim horsim ... Vdaka

a co O2 kdyz tak 739 025 164

 
od martynko
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

kenny69:28.08.2014 11:19a co O2 kdyz tak 739 025 164

O2 je az moja posledna sanca, preto hladam ine alternativy, lepsie alternarivy ... neviete mi napisat zoznam poskytovatelov, co v tomto okoli poskytuju net.

A nejake ine akusenosti uz nema nikto? Vdaka