Strana:1 2 3
od stamahto
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)

cukyz:06.09.2014 09:27Kde jses Kuře? Nějak se nikdo nehlásí i když jsem tady nechal číslo smlouvy.!! Ještě chci vysvětlit, proč odesílám video přes Skype ( 45 mega) přes hodinu- zkoušel jsem to několikrát v různé časy a furt stejný.

To je jako v internetovým pravěku tohle posrané připojení.

Nic nefunguje jak má, když tady nabízej nějakou ochotu to vyřešit, tak se samozřejmě nic neděje .

Hele bydlím na vesnici a s mým poskytovatelem je to stejný :D online hraní po odpoledni není vůbec možný ... můj poskytovatel je ochotnej mi z 1mB/s snížit internet na 50kB/s a s 5% stabilitou, 4000 ms odezvou

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

stamahto:27.09.2014 16:00Hele bydlím na vesnici a s mým poskytovatelem je to stejný :D online hraní po odpoledni není vůbec možný ... můj poskytovatel je ochotnej mi z 1mB/s snížit internet na 50kB/s a s 5% stabilitou, 4000 ms odezvou

Ano poskytovatel ti urcite sam od sebe snizi stbilitu a zvysi odezvu. Nepremyslels nad rusenim a ze bys kontaktovatl providera? ;) jinak miliBajt je určitě miň :D

to je jen narážka ;) 1MB=8Mb=1024KB=8192Kb, to jen pro začátek ke skratkám

M=Mega, K=Kilo, m=mili :)

 
od cukyz
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)

http://rychlost.cz/rh/20143951401.html

takhle mi to 'frčí ' už několik hodin.

I podělanej seznam se načítá snad minutu...

 
od anders
příspěvků: 421
IP: (zobrazit)

cukyz:04.10.2014 20:47http://rychlost.cz/rh/20143951401.html

takhle mi to 'frčí ' už několik hodin.

I podělanej seznam se načítá snad minutu...

Klasika, když je problém tak např. tracert seznam.cz , na kterém bodě naroste odezva nebo kde jsou ztráty, tam je chyba. Zkopírovat a poslat anetu na mail.

 
od straightcore
příspěvků: 93
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 25,6/13,6
Poskytovatel: Artemis net

StraightCore | 07.09.2014 22:46

Moje osobní volba padla na Cerberos i když na Artemis mám taky dobré reference :-)

Kdysi jsem od nich měl nabídku na vyhrazený 5GHz spoj + veřejnou IP za hodně slušný peníz :-) ale bylo tam na kabelu UPC.


Tak ten Cerberos byla osudová chyba :D

 
od jack93
příspěvků: 26
IP: (zobrazit)
Poskytovatel: FreeNet Liberec

Dobrý den, jako jeden ze správců občanského sdružení freenet, bych Vám chtěl nabídnout možnost připojit se do naší sítě, výhodou členství je, že nevzniká žádná smlouva, jako přidanou hodnotu v cenně členského příspěvku máme IPTV a VOIP. www.lbcfree.net

SPrávce sítě, elektrotechnik projektant, programátor průmyslových aplikací
 
od jurasekcz
příspěvků: 7
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 12,4/1,89
Poskytovatel: O2

Pokud máš na dosah VDSL,tak rozhodně běž do toho.Rozhodně je to lepší než wifi.U O2 si nastavíš porty sám na hraní,aby jsi byl open a nemusíš se doprošovat poskytovatele wifi.

 
od straightcore
příspěvků: 93
IP: (zobrazit)
Poskytovatel: Vodafone

jack93 | 19.02.2015 09:20

Dobrý den, jako jeden ze správců občanského sdružení freenet, bych Vám chtěl nabídnout možnost připojit se do naší sítě, výhodou členství je, že nevzniká žádná smlouva, jako přidanou hodnotu v cenně členského příspěvku máme IPTV a VOIP. www.lbcfree.net


Dobrý den,

připojení už mám,popotával jsem se i u free netu,ale to nějak nedopadlo,asi jsem byl moc náročný :-D po pár otázkach zůstala konverzace na mrtvém bodě a bez odpovědi, momentálně jsem spokojený tam kde jsem :-)

 
od jack93
příspěvků: 26
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 40,8/41,6
Poskytovatel: FreeNet Liberec

Tak to záleží samozřejmě v jaké oblasti :). Já tu mám svých 40-50Mb :)

SPrávce sítě, elektrotechnik projektant, programátor průmyslových aplikací
 
od straightcore
příspěvků: 93
IP: (zobrazit)
Poskytovatel: Vodafone

Lokalita a připojení problém nebyl,nevim do jaké míry by to spoj zvládal,pokud bych to měl doma :-),šlo mi taky o možnost umístnit jeden stroj v serverovně,popřípadě zřídit vps.

Co mám teď je luxus,jak spoj samotný,tak služby kolem serverů :-)

Vše je to jen o domluvě a umět si vzájemně vyjít vstříc,což mě u lbfree trošku zklamalo ;-) konverzace zamrzla a já se musel poohlídnout jinde :-)

 
od jack93
příspěvků: 26
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 40,8/41,6
Poskytovatel: FreeNet Liberec

Když oni byly sdužení dvě, lbfree a lbcfree, aktuálně lbcfree pohltilo lbfree :). Mimochodem serverovnu i VPS máme :) Možnost i umístění stroje v NIX ;)

SPrávce sítě, elektrotechnik projektant, programátor průmyslových aplikací
 
od straightcore
příspěvků: 93
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 3,23/1,20
Poskytovatel: Vodafone

JurasekCZ | 24.02.2015 18:30

Pokud máš na dosah VDSL,tak rozhodně běž do toho.Rozhodně je to lepší než wifi.U O2 si nastavíš porty sám na hraní,aby jsi byl open a nemusíš se doprošovat poskytovatele wifi.

O2 tady sice je,ale jen ADSL 8Mbit/s max.UPC tu není a s tou wifi to zas tak horký není :-)

 
od straightcore
příspěvků: 93
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 3,23/1,20
Poskytovatel: Vodafone

jack93 | 24.02.2015 20:17

Když oni byly sdužení dvě, lbfree a lbcfree, aktuálně lbcfree pohltilo lbfree :). Mimochodem serverovnu i VPS máme :) Možnost i umístění stroje v NIX ;)

No řeč je o lbcfree,že serverovna je to vím,ale údajně sdílená s gsm operátorem a dalši stroj nebyl žádoucí,umístnění vlastního serveru je možný jen aktivním členům a po schválení rady atd. Dál už jsem se bohužel nedozvěděl nic,jelikož na dotazy už dotyčný neodpověděl,nicméně ta má situace je už vyřešená,netřeba to dál rozvádět :-)

 
od jack93
příspěvků: 26
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 40,8/41,6
Poskytovatel: FreeNet Liberec

Já vás také nelanařím, bohužel máte pravdu, hodně záleží s kým jednáte, tím že to máme jako koníček tak to záleží jak se kdo vyspí :/

SPrávce sítě, elektrotechnik projektant, programátor průmyslových aplikací
 
od straightcore
příspěvků: 93
IP: (zobrazit)
Poskytovatel: O2

A to je asi ten zásadní problém,kdo se jak vyspí.

 
Strana:1 2 3

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.