Připojení Hradec Králové

od zabka-hk
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Dobrý den, ráda bych změnila poskytovatele, bydlím v Hradci Králové - Nový Hradec Králové. Ráda bych platila měsíčně kolem 300 Kč, moh by mi prosím někdo doporučit poskytovatele. Zkoušela jsem Erkor, Magnalink, UPC - ani jedno v mém bydlišti nelze zřídit. Přemýšlím o STEN, ale slyšela jsem i stížnosti a prý když stahuje více lidí, je to pomalé, u nás v domě už je u něj docela dost lidí. Také jsem přemýšlela o HKfree, ale je to občanské sdružení, prý se do oprav nikdo nehrne, výpadky i několikadenní.

Narazila jsem na Bezva Internet a DAHAS, má s tím někdo z Vás zkušenosti?

 
od ptak
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

zabka-hk:14.06.2014 01:22Dobrý den, ráda bych změnila poskytovatele, bydlím v Hradci Králové - Nový Hradec Králové. Ráda bych platila měsíčně kolem 300 Kč, moh by mi prosím někdo doporučit poskytovatele. Zkoušela jsem Erkor, Magnalink, UPC - ani jedno v mém bydlišti nelze zřídit. Přemýšlím o STEN, ale slyšela jsem i stížnosti a prý když stahuje více lidí, je to pomalé, u nás v domě už je u něj docela dost lidí. Také jsem přemýšlela o HKfree, ale je to občanské sdružení, prý se do oprav nikdo nehrne, výpadky i několikadenní.

Narazila jsem na Bezva Internet a DAHAS, má s tím někdo z Vás zkušenosti?

O HKFree jsem taky chvilku přemýšlel, ale reference nic moc... pomalé reakce, servis jak píšete - několik dní bez netu.

Tak jsem dal na reference lidí ze vchodu a mám STEN a nemohu si stěžovat. Jsem v paneláku, kde to má většina lidí a na vlastní přípojce mám tři PC a telku. Mám tarif za ty vaše 3 stovky a tady máte odkaz na rychlost, kterou jsem teď naměřil (na notesu po wifině): http://rychlost.cz/rh/2014249891-a0719a340b.html

Když tu byl výpadek, tak cca do hoďky tu byl servisák a hned to dával do kupy a o jiném výpadku zatím nevím.

 
od zabka-hk
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

ptak:18.06.2014 21:27O HKFree jsem taky chvilku přemýšlel, ale reference nic moc... pomalé reakce, servis jak píšete - několik dní bez netu.

Tak jsem dal na reference lidí ze vchodu a mám STEN a nemohu si stěžovat. Jsem v paneláku, kde to má většina lidí a na vlastní přípojce mám tři PC a telku. Mám tarif za ty vaše 3 stovky a tady máte odkaz na rychlost, kterou jsem teď naměřil (na notesu po wifině): http://rychlost.cz/rh/2014249891-a0719a340b.html

Když tu byl výpadek, tak cca do hoďky tu byl servisák a hned to dával do kupy a o jiném výpadku zatím nevím.

Oni by mi asi nedali vlastní přípojku, musela bych to sdílet se sousedy, to už by byly minimálně čtyři byty a rozhodně víc než 4 PC (když počítám i notebooky).

 
od ptak
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Ale kdepak, u stenu máte garantovaný linky, žádné sdílení, to byl hlavní důvod, proč jsem ho bral. Ostatní nejsou schopni vám bídnout nějaké garance.

příklad, teď je 17:30, většina lidí doma a mě to letí:

http://rychlost.cz/rh/20142461650-d309d658f3.html

 
od anthonios
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Já mám bezdrátový internet od Stenu a rozhodně nedoporučuji. Rychlosti, které píšou sice dodržují, ale není to nic moc. Dále je zde problém, že když podepíšete smlouvu, tak se jim zavážete na 5 let, a pokud chcete odejít, budete platit tučné odstupné (v mém případě přes 6000 kč). Doporučuji se zeptat sousedů - ti mají většinou zkušenost a poradí.

Jinak můžeš zkusit internethome.cz, osobní zkušenost nemám, ale všechny nejlepší poskytovatele už jsi napsala nahoře :(

 
od jindrapup
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

ptak:18.06.2014 21:27O HKFree jsem taky chvilku přemýšlel, ale reference nic moc... pomalé reakce, servis jak píšete - několik dní bez netu.

Tak jsem dal na reference lidí ze vchodu a mám STEN a nemohu si stěžovat. Jsem v paneláku, kde to má většina lidí a na vlastní přípojce mám tři PC a telku. Mám tarif za ty vaše 3 stovky a tady máte odkaz na rychlost, kterou jsem teď naměřil (na notesu po wifině): http://rychlost.cz/rh/2014249891-a0719a340b.html

Když tu byl výpadek, tak cca do hoďky tu byl servisák a hned to dával do kupy a o jiném výpadku zatím nevím.

Pokud tohle co tu prezentujete, chcete někomu doporučit, tak skutečně nevím. Průměrná odezva přes 250 ms, max přes 2000 ms. Pravdou je, že jsem viděl už jejich testy i horší, ale ani tohle bych rozhodně nedoporučil. Jejich testy co jsem viděl na optice, mají parametry, že jiná firma by se styděla i za bezdrát :-( Servis neposoudím a negativní reference, které jsem jen slyšel publikovat nebudu. Ale ty čísla hrůza a děs.

 
od anders
příspěvků: 421
IP: (zobrazit)

ptak:18.06.2014 21:27...Jsem v paneláku, kde to má většina lidí a na vlastní přípojce mám tři PC a telku. Mám tarif za ty vaše 3 stovky a tady máte odkaz na rychlost, kterou jsem teď naměřil (na notesu po wifině): http://rychlost.cz/rh/2014249891-a0719a340b.html

Když tu byl výpadek, tak cca do hoďky tu byl servisák a hned to dával do kupy a o jiném výpadku zatím nevím.

JindraPup:18.08.2014 21:33Pokud tohle co tu prezentujete, chcete někomu doporučit, tak skutečně nevím. Průměrná odezva přes 250 ms, max přes 2000 ms. Pravdou je, že jsem viděl už jejich testy i horší, ale ani tohle bych rozhodně nedoporučil. Jejich testy co jsem viděl na optice, mají parametry, že jiná firma by se styděla i za bezdrát :-( Servis neposoudím a negativní reference, které jsem jen slyšel publikovat nebudu. Ale ty čísla hrůza a děs.

 
od rumik22
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)

Já byl připojen u HKfree a můžu jen doporučit, škoda, že v mém současném bydlišti nejsou. skvěla rychlost a výpadek za dva roky byl jen jeden a vyřešen za dopoledne..

Opravdu bych se toho nebal.. Kluc co to mají na starosti jsou velice ochotní.. když tak můžu poradit i ja