nestabilní ping

od triplex
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Ahoj mám takovej večí probrem mám 60 mb internet od nejtv a když si spustím speedtest tak mám v průměru 30 mb ale o to nejde probrém je vtom že když hraju hry jako je league of legends tak muj ping jede na 20s kolem 28ms a po pul minute mám 2000ms dokonce sem měl jednou 12 000 ms a takhle to dělá skoro celej den ale na speedtestu mi to ukazuje 30-50 ms což nechápu i teamspeak se mi laguje

 
od svestka
příspěvků: 143
IP: (zobrazit)

Triplex:24.03.2014 16:40Ahoj mám takovej večí probrem mám 60 mb internet od nejtv a když si spustím speedtest tak mám v průměru 30 mb ale o to nejde probrém je vtom že když hraju hry jako je league of legends tak muj ping jede na 20s kolem 28ms a po pul minute mám 2000ms dokonce sem měl jednou 12 000 ms a takhle to dělá skoro celej den ale na speedtestu mi to ukazuje 30-50 ms což nechápu i teamspeak se mi laguje

A TS server máš kde? U herních serverů taky záleží kde jsou, pokud třeba v USA a trasa stojí za ***, může to tak být.

Pusť si z příkazové řádky traceroute na IP adresu, kde ti jede herní server nebo TS, a uvidíš kde na trase je problém.

internet brno a okolí
 
od triplex
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=1413957737242

 
od anders
příspěvků: 421
IP: (zobrazit)

To nebude tím herním serverem nebo každopádně nejen jím, lagy jsou tam i při pingování google. Bylo by dobré udělat tracert (trasování) třeba na seznam.cz a pak zkusit pingovat postupně uzly v síti poskytovatele.

 

Vyzkoušejte náš speedtest. Fungující i bez Flashe, čistě na Javascriptu.