Ostrov u KV

od harmiczek
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Zdravím,chci se zeptat jestli nevíte o jiném poskytovateli v Ostrově u KV než je O2 ADSL a místní kabelovka. U O2 mám pouze 8mbit kvůli vzdálenosti a u kabelovky která má sice 20mbit tak poslední měsíc zažívám velké ztráty paketů a vysoké odezvy a internet je nepoužitelný a nejsou to schopni vyřešit.

 
od tv-one
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)

harmiczek:02.03.2014 13:26Zdravím,chci se zeptat jestli nevíte o jiném poskytovateli v Ostrově u KV než je O2 ADSL a místní kabelovka. U O2 mám pouze 8mbit kvůli vzdálenosti a u kabelovky která má sice 20mbit tak poslední měsíc zažívám velké ztráty paketů a vysoké odezvy a internet je nepoužitelný a nejsou to schopni vyřešit.

V Ostrově je už jen Wolfnet a Wavenet. Wavenet je ale ještě větší katastrofa, než neschopná jelita z kabelovky.

 
od telleke
příspěvků: 10
IP: (zobrazit)

Hlavně se vyhni firmě Bohemia-net. Wolfnet moc neřeší servis. Ještě je tam Racingnet, netuším jak je na tom s kvalitou, nicméně spolupracuje s Wolfnetem...

 
od harmiczek
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Wolfnet bohužel nemá pokrytí,ul. Žižkova případně Staré Náměstí. A wi-fi spíš ne. Od kabelovky máme v domě na Starém Náměstí rozvodovou skříň,ale ohled na to že jim bez problémů dáváme tam přístup tak nic. V pondělí jsem jim psal email a stále žádná odpověď,podpora hrozná. Když jim tam chce člověk zatelefonovat tak neustále záznamník...