Rychlost.cz Fórum O rychlost.cz smazání vlákna?

smazání vlákna?

smazání vlákna?

O rychlost.cz
od temporary
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: 1

Proč bylo smazáno vlákno s negativními zkušenostmi s poskytovatelem Entira s.r.o.?

Děkuji

 
od x-rated
příspěvků: 202
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: -1

proč se ptáš tady? takový věci snad piš rovnou adminovi do pm, ne?

fórum o připojení k internetu -> internetforum.cz
 
od elachim
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

Tak tohle by mě zajímalo taky. A nejen proto, že jsem autorem onoho příspěvku, ve které jsem se podělil o svou dlouhodobou zkušenost se společností ENTIRA. Dokonce jsem se kvůli tomu zaregistroval. Sám bych byl vděčný, kdybych mnou publikované informace znal dříve, ale evidentně někdo pracuje na svém dobrém obrazu. A přitom poškozuje jméno celého tohoto serveru... Určitě nejen mě zajímá vysvětlení této akce.

Takže jen pro rekapitulaci (pro ty co budou hledat podle klíčového slova ENTIRA):

Výpadky nejsou nijak časté, ale problém je v komunikaci: nikdy mi neodpověděli na dotaz zaslaný přes klientskou sekci (i mailem), snad jen třikrát se mi podařilo dovolat (nic jsem ale stejně nezjistil), pevná linka hlásí problém s nezaplaceným účtem, po jedné vánoční akci nedošlo ke slíbenému nárůstu rychlosti ani po několikanásobné urgenci.

Tohle jsou objektivní fakta, myslím, že dost důležitá.

Pro jistotu si příspěvek ukládám, pro případný další post...

 
od get2
příspěvků: 25
IP: (zobrazit)

temporary:11.04.2013 14:49Proč bylo smazáno vlákno s negativními zkušenostmi s poskytovatelem Entira s.r.o.?

Děkuji


asi to stálo penízky :D

 
od adam
moderátor
hodnocení reakce: -2

temporary:11.04.2013 14:49Proč bylo smazáno vlákno s negativními zkušenostmi s poskytovatelem Entira s.r.o.?

Děkuji

jednoduše proto, že to byl nepodloženy kec bez jakékoli hodnoty

pokud si někdo chce stěžovat, ať se laskavě podepiše a přiloží dokumenty, které jeho tvrzení podloží

pokud chce človek jen nadávat tak může nadávat na kohokoli aniž by měl cokoli v ruce

"Hrozná společnost, neberou telefony, internet nejde, dluží mi peníze a nekomunikují. NEDOPORUČUJI !!!" je opravdu o ničem

 
od elachim
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

Adam:12.04.2013 11:03jednoduše proto, že to byl nepodloženy kec bez jakékoli hodnoty

pokud si někdo chce stěžovat, ať se laskavě podepiše a přiloží dokumenty, které jeho tvrzení podloží

pokud chce človek jen nadávat tak může nadávat na kohokoli aniž by měl cokoli v ruce

"Hrozná společnost, neberou telefony, internet nejde, dluží mi peníze a nekomunikují. NEDOPORUČUJI !!!" je opravdu o ničem

Informace o tom, že někdo nekomunikuje, se poněkud špatně dokazuje, jestli mi rozumíte... Jasně, formulace mohla být asi lepší, ale tvrzení o tom, že společnost neplní své závazky/dluží peníze, si každý může ověřit, když zavolá na číslo +420 532 300 000. Mají ho na stránkách pořád uvedené v patičce...

Nakonec musím dodat, že nejen mazání příspěvků, ale i vyjádření "nepodložený kec bez jakékoli hodnoty" od správce projektu nepovažuji za příliš korektní. Spíš bych čekal, že důvodem smazání byla nabídka služeb, kterou na tento příspěvek reagoval zástupce společnoti Brnet. Navíc bylo vlákno smazáno až nedlouho poté, co jsem publikoval svá konkrétní zjištění.

 
od adam
moderátor
hodnocení reakce: -1

elachim:12.04.2013 12:03Informace o tom, že někdo nekomunikuje, se poněkud špatně dokazuje, jestli mi rozumíte... Jasně, formulace mohla být asi lepší, ale tvrzení o tom, že společnost neplní své závazky/dluží peníze, si každý může ověřit, když zavolá na číslo +420 532 300 000. Mají ho na stránkách pořád uvedené v patičce...

Nakonec musím dodat, že nejen mazání příspěvků, ale i vyjádření "nepodložený kec bez jakékoli hodnoty" od správce projektu nepovažuji za příliš korektní. Spíš bych čekal, že důvodem smazání byla nabídka služeb, kterou na tento příspěvek reagoval zástupce společnoti Brnet. Navíc bylo vlákno smazáno až nedlouho poté, co jsem publikoval svá konkrétní zjištění.

Nemá smysl se k tomuto vyjadřovat. Anonym, který nepodloženě uráží a napadá jakýkoli subjekt tu není vítán.

 
od get2
příspěvků: 25
IP: (zobrazit)

Adam:12.04.2013 12:12Nemá smysl se k tomuto vyjadřovat. Anonym, který nepodloženě uráží a napadá jakýkoli subjekt tu není vítán.

http://rychlost.cz/isp/entira/hodnoceni/ hmm, ještě že je mi to jedno.:D

 
od emersonskej
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)

Adam:12.04.2013 12:12Nemá smysl se k tomuto vyjadřovat. Anonym, který nepodloženě uráží a napadá jakýkoli subjekt tu není vítán.

Nedá mi to se nezeptat - a jaký přesně důkaz o neserióznosti Entiry byste si v tomto případě představoval ??

 
od adam
moderátor
hodnocení reakce: -1

Emersonskej :22.08.2013 01:11Nedá mi to se nezeptat - a jaký přesně důkaz o neserióznosti Entiry byste si v tomto případě představoval ??

To by záleželo na konkrétní situaci, to co tam napsáno bylo byl opravdu jen blábol. Určitě by pomohlo tam hodit např potvrzenou stížnost na ČTU, či trestní oznámení :)

 
od emersonskej
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)

Adam:22.08.2013 08:21To by záleželo na konkrétní situaci, to co tam napsáno bylo byl opravdu jen blábol. Určitě by pomohlo tam hodit např potvrzenou stížnost na ČTU, či trestní oznámení :)

Budiž, nicméně už pohled na zdejší hodnocení Entiry je myslím docela výmluvný. Mimochodem dle informací z jednoho diskuzního fóra (samosebou neověřeno) už na ČTU nějaké ty stížnosti na Entiru dorazily. http://www.emimino.cz/diskuse/vypoved-smlouvy-internet-148176/

 
od emersonskej
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)

Takže s Entirou bylo zahájeno insolvenční řízení na základě vyhlášky Krajského soudu v Brně č.j. KSBR 30 INS 32044/2013 ze dne 13.11.2013. Účinky zahájení insolvenčního řízení nastaly dne 13.11.2013 v 09:24 hod.

tož tak...

 
od adam
moderátor
hodnocení reakce: 1

Emersonskej :07.01.2014 02:02Takže s Entirou bylo zahájeno insolvenční řízení na základě vyhlášky Krajského soudu v Brně č.j. KSBR 30 INS 32044/2013 ze dne 13.11.2013. Účinky zahájení insolvenčního řízení nastaly dne 13.11.2013 v 09:24 hod.

tož tak...


Staci napsat jen jednou.

Nicmene https://isir.justice.cz/isir/ueu/evidence_upadcu_detail.do?id=5e7bea2c-cc82-4697-a101-b255cb9486cf

25.11.2013 10:43 Usnesení o odmítnutí insolvenčního návrhu

Jestli tomu spravne rozumim, bylo zamitnuto. To ze je nejake rizeni zahajeno neni stejne smerodatne, smerodatne je vzdy zaver. Trestni oznameni lze podat take na kazdeho, i na nevinneho a dulezity je zaver.

 
od elachim
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

ENTIRA

Návrh na zahájení insolvenčního řízení byl zamítnut, protože byl příliš vágní - obsahoval nekonkrétní informace o platební neschopnosti, předluženosti... Nic to ovšem nemění na skutečnosti, že jej podala jejich bývalá zaměstnankyně, které údajně dluží 266.746,-. A není prý sama... Paní ale evidentně nezvolila nejlepší způsob vymáhání pohledávky, viz Odůvodnění zde: https://isir.justice.cz/isir/doc/dokument.PDF?id=9554208

Na entira.cz uvedené lince 532 300 000 si i nadále můžete poslechnou informaci o neuhrazených pohledávkách. Ostatní čísla jsou buď vypnutá nebo je nikdo nezvedá. Pomocí přidělených údajů se už nemohu dostat ani do klientské sekce... Mail info@entira se mi vrací s chybovou hláškou... V sídle firmy prý také nejsou k zastižení, sám jsem to ale radši ani nezkoušel.

Existuje nějaký způsob, jak s touto společností navázat kontakt? Podařilo se někomu?

 
od svestka
příspěvků: 143
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: 1

Dle informací z první ruky ještě některé vysílače Entiry jedou, ale i tak se jejich klienti hromadně přehlašují k nám - v okamžiku, kdy nastane problém, tak to ti lidi nemají s kým vyřešit, takže je docela chápu, že to chtějí "řešit" s předstihem.

Ty, co k nám ještě nepřešli, rádi uvítáme :)

Petr Švestka
BrNet.cz

internet brno a okolí