Rychlost.cz Fórum Síťový hardware Nanostation 2

Nanostation 2

Nanostation 2

Síťový hardware
od nederland727
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Dobrý deň chcel som sa vás opýtať mám nanostation 2 a bola nastavená zlá ip na nej,problém je že sa do nej neviem dostať a samozrejme v škole mi jeden žiak resetovací gombík odtrhol,vedel by mi niekto poradiť ako by som ho mohol resetovať do defaulu ? Ďakujem za odpovede.

 
od svestka
příspěvků: 143
IP: (zobrazit)

pokud seženeš originál napájecí zdroj od UBNT, který se dodává k jednotkám Rocket, tak ten má spec. čudlík, kterým se dá vyresetovat i připojené zařízení, pokud je to v něm povoleno (standartně ano).

jinak asi rozebrat, a jak je ulomené resetidlo, tak vyzkratovat opatrně nějak jinak

Nederland727:04.04.2013 13:53Dobrý deň chcel som sa vás opýtať mám nanostation 2 a bola nastavená zlá ip na nej,problém je že sa do nej neviem dostať a samozrejme v škole mi jeden žiak resetovací gombík odtrhol,vedel by mi niekto poradiť ako by som ho mohol resetovať do defaulu ? Ďakujem za odpovede.

internet brno a okolí
 
od psp822
příspěvků: 396
IP: (zobrazit)

svestka:04.04.2013 15:41pokud seženeš originál napájecí zdroj od UBNT, který se dodává k jednotkám Rocket, tak ten má spec. čudlík, kterým se dá vyresetovat i připojené zařízení, pokud je to v něm povoleno (standartně ano).

jinak asi rozebrat, a jak je ulomené resetidlo, tak vyzkratovat opatrně nějak jinak

blbost co píšeš to funguje jen u M zařízeních a musí to být povolený. U klasíckých ubnt hraček to neexistuje, to svestka: rozeber Nano v obvodu kde bylo reset tlačítko propj pocínované otvory drátkem a až probliknou diody tak je zresetováno a je to neni co řešit.

I takhle může frčet NET doma :) = http://rychlost.cz/rs/201649111354.png
 
od nederland727
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

psp822:04.04.2013 16:07blbost co píšeš to funguje jen u M zařízeních a musí to být povolený. U klasíckých ubnt hraček to neexistuje, to svestka: rozeber Nano v obvodu kde bylo reset tlačítko propj pocínované otvory drátkem a až probliknou diody tak je zresetováno a je to neni co řešit.

ďakujem za odpoveď ešte jedna otázka je tam že bolo to cínové do 3 dierok,jedna dierka je mimo a dve sú pod sebou,mám spojiť tie dve čo sú pod sebou tým drotom ? ďakujem za odpoveď.