Vypadavaní wifi

od ladislav511
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Dobrý den,měl bych dotaz.Pořídil jsem so internet od O2 VDSL ze začátku fungoval dobře,ale teď pořád častěji vypadává.Zkoušel jsem všechno možné,alepořád je to stejné.Mám modem z wifi,ale antena je uvnitř potřeboval bych nějak zesílit signál nevím,zda to nějak jde.

Díky Lada

 
od svestka
příspěvků: 143
IP: (zobrazit)

Ladislav511:24.01.2013 14:19Dobrý den,měl bych dotaz.Pořídil jsem so internet od O2 VDSL ze začátku fungoval dobře,ale teď pořád častěji vypadává.Zkoušel jsem všechno možné,alepořád je to stejné.Mám modem z wifi,ale antena je uvnitř potřeboval bych nějak zesílit signál nevím,zda to nějak jde.

Díky Lada

takový ty huawei apod s integrovanou anténou nemají možnost montáže externí antény. nicméně co se týká kvality jejich zabudované antény, nebývá problém.

zkusil bych se připojit k modemu kabelem, zda to pomůže. třeba není chyba v něm (wifi), ale v samotné přípojce od kyslíků

internet brno a okolí
 
od trebulova
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Bydlim v Ostrave - Vyskovice, ulice Břustková 9 a mám neustále problém s vypadávaním připojeni přes wifi.

Můžete mi poradit, v čem by mohl být problém a co bych si měla zkontrolovat? Popřípadě, jak ho přenastavit, tak aby to konečně fungovalo?

Typ modemu mám : Wi-fibAP Asus RT-G32 router, gateway, switch, 54 Mb/s

Na modem se připojuji pomocí Notebooku nebo přes mobil a ve většině pokusu k připojení se mi nezobrazí ani mé připojení (název mé sítě)