Rychlost.cz Fórum Všeobecná diskuze o různych typech připojení Problém s rychlostí downloadu

Problém s rychlostí downloadu

od pavelstanek
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Dobrý den, mam takový problém internet mam poskytnutý od Otavanet jsem spokojený ale v poslední době je rychlost downloadu přímo zoufalá.Rychlost downloadu je podle testu kolem 10Mb/s ale když stahuji z jakého koli servru rychlost nepřeleze přez 200Kb/s.Poskytovateli sem psal několikrát řikali že u nich by mělo být vše v pořádku ale problém přetrvává.Prosim proto o radu protože už sem opravdu zoufalý.Děkuji

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

pavelstanek:03.01.2013 18:23Dobrý den, mam takový problém internet mam poskytnutý od Otavanet jsem spokojený ale v poslední době je rychlost downloadu přímo zoufalá.Rychlost downloadu je podle testu kolem 10Mb/s ale když stahuji z jakého koli servru rychlost nepřeleze přez 200Kb/s.Poskytovateli sem psal několikrát řikali že u nich by mělo být vše v pořádku ale problém přetrvává.Prosim proto o radu protože už sem opravdu zoufalý.Děkuji

z jakych serveru. Zkousels stahuj.cz ci neco podobneho?

 
od pavelstanek
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

zkoušel sem různé servry at už stahuj.cz nebo třeba uložto zkoušel sem stahovat torrenty ale neni v tom rozdíl

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

pavelstanek:03.01.2013 18:32zkoušel sem různé servry at už stahuj.cz nebo třeba uložto zkoušel sem stahovat torrenty ale neni v tom rozdíl

uloz.to omezuje rychlsot stahovani, torrenty muze obcas poskytovatel omezit. Pokud to dela i na jinym pc, tak bude chyba u providera. a jestli to jede blbe s druhym pc i pres stahuj.cz tak na 90% chyba u providera

 
od pavelstanek
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

warman:03.01.2013 18:50uloz.to omezuje rychlsot stahovani, torrenty muze obcas poskytovatel omezit. Pokud to dela i na jinym pc, tak bude chyba u providera. a jestli to jede blbe s druhym pc i pres stahuj.cz tak na 90% chyba u providera

de o můj stolní PC a notebook jsou přez wifi zkusím i jiné servry díky moc.

 
od m2511
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Ulož. to mi děla přes vánoce to same - rychlost stahování max. 200kb, pokud je to stahování zdarma, jakmile si dám VIP tak stahuju 600kb/s - loni to omezili přes prázdiny a ted i přes vánoce.