Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Doporučte ISP v lokalitě F-M - Palkovice

Doporučte ISP v lokalitě F-M - Palkovice

Doporučte ISP v lokalitě F-M - Palkovice

Doporučení připojeni v .......
od lacomme
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Zdravím,

už jsem znechucen neustálými výpadky, nulovou podporou a ochotou věc řešiet ze strany ISP a kolísající rychlostí v řádu 0,01 - 1 mbit.

Peníze nejsou vše a nehodlám měsíčně vyhazovat téměř 400 Orbisnetu (nebo snad těm Pražákům z Internethome, kteří to převzali) za nefunkční paskvil který by měl jet 5/1 mbit.

Můžete doporučit lepšího ISP?

Jsme téměř v centru vesnice Palkovice, momentálně připojen přes 5.4Ghz wifi, zřejmě pokukuji po kabelu.

Přiznám se, moc nesleduji nabídky ale pokud lze na vesnici splnit následující:

cena - nejlépe 500-600
typ - kabel

rychlost - pokud možno více než 5mbit (ale cokoliv oproti současným 1mbit je lepší)

Díky za doporučení :)

 
od ko33
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)

Lacomme:16.12.2012 13:06Zdravím,

už jsem znechucen neustálými výpadky, nulovou podporou a ochotou věc řešiet ze strany ISP a kolísající rychlostí v řádu 0,01 - 1 mbit.

Peníze nejsou vše a nehodlám měsíčně vyhazovat téměř 400 Orbisnetu (nebo snad těm Pražákům z Internethome, kteří to převzali) za nefunkční paskvil který by měl jet 5/1 mbit.

Můžete doporučit lepšího ISP?

Jsme téměř v centru vesnice Palkovice, momentálně připojen přes 5.4Ghz wifi, zřejmě pokukuji po kabelu.

Přiznám se, moc nesleduji nabídky ale pokud lze na vesnici splnit následující:

cena - nejlépe 500-600
typ - kabel

rychlost - pokud možno více než 5mbit (ale cokoliv oproti současným 1mbit je lepší)

Díky za doporučení :)

Nejlepší řešení pro vesnice či obce je od O2 i když cena je trochu vyšší ale fachá to vpohodě

http://www.o2.cz/osobni/238889-zrychlujeme_nemam_o2_net/

 
od jardakubanek
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Jsem kousek od Vás - ve Lhotce, mám Internethome WiFi a nemůžu si stěžovat ! Rychlost až 5 Mb, velice slušné zacházení. Vstřícnost při poruchách a hlavně: až 5 měsíců režim prázdniny za 20 Kč/měsíc!!

 
od svestka
příspěvků: 143
IP: (zobrazit)

Hmm, co jsou ty "prádniny za 20,-" ?

To se mi líbí ... že bych si přečetl víc.

jardakubanek:18.12.2012 11:45Jsem kousek od Vás - ve Lhotce, mám Internethome WiFi a nemůžu si stěžovat ! Rychlost až 5 Mb, velice slušné zacházení. Vstřícnost při poruchách a hlavně: až 5 měsíců režim prázdniny za 20 Kč/měsíc!!

internet brno a okolí
 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

svestka:18.12.2012 11:56Hmm, co jsou ty "prádniny za 20,-" ?

To se mi líbí ... že bych si přečetl víc.

to bude nejspis neco na zpusob, ze kdyz jedes na 2 mesice do cudu, tak neplatis plny poplatek, ale jen 20kc

 
od svestka
příspěvků: 143
IP: (zobrazit)

warman:18.12.2012 12:16to bude nejspis neco na zpusob, ze kdyz jedes na 2 mesice do cudu, tak neplatis plny poplatek, ale jen 20kc

To jsem pochopil, ale já si k tomu chtěl přečíst smluvní podmínky apod. Takže bych chtěl odkaz na web, děkuji.

internet brno a okolí
 
od jardakubanek
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

svestka:18.12.2012 16:28To jsem pochopil, ale já si k tomu chtěl přečíst smluvní podmínky apod. Takže bych chtěl odkaz na web, děkuji.

Je to přesně tak - mám to jako rekr. chalupu a přes zimu platím jen 20 Kč místo 350. Zavolejte na č. 800330073. Jsou podle mne velice seriózní na rozdíl od UPC, které mám doma v Ostravě.