Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Praha - Uhříněves

Praha - Uhříněves

od profa1
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)

Můžete mi, prosím, doporučit nějaké stabilní a kvalitní připojení k internetu v této lokalitě? V současné době používám ADSL Internet Optimal od O2 a jeho rychlost v mém případě (údajně velká vzdálenost od ústředny) již působí jako relikt.

Díky

 
od jakuub
příspěvků: 197
IP: (zobrazit)

Profa1:09.09.2012 23:14Můžete mi, prosím, doporučit nějaké stabilní a kvalitní připojení k internetu v této lokalitě? V současné době používám ADSL Internet Optimal od O2 a jeho rychlost v mém případě (údajně velká vzdálenost od ústředny) již působí jako relikt.

Díky


Ahoj,
zkus www.jmnet.cz.

 
od mildap5
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Profa1:09.09.2012 23:14Můžete mi, prosím, doporučit nějaké stabilní a kvalitní připojení k internetu v této lokalitě? V současné době používám ADSL Internet Optimal od O2 a jeho rychlost v mém případě (údajně velká vzdálenost od ústředny) již působí jako relikt.

Díky


zkuste http://sxg.cz/netprog.php

 
od profa1
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)

Díky za reakce.

JM Net se mi líbí jednak podle výsledků testů tady na stránce a taky podle jejich filosofie.

Bohužel nemám přímou viditelnost na jejich nejbližší použitelný vysílač :-(

Na druhy odkaz, ktery jste mi sem vložili, se jeste podivam...

 
od profa1
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)

mildap5:10.09.2012 22:41zkuste http://sxg.cz/netprog.php

Určitě Vám děkuji za odpověď. Ale tato firma snad přišla z pravěku. Mám teď na mysli připojení v pásmu 2,4 GHz a jejich FUP.Nejsem žádný notorický stahovač,ale přemýšlet nad tím, zda jsem nepřesáhl limit a že budu platit 100 CZK za každý GB navíc, se mi fakt nechce. Díky

 
od mikro
příspěvků: 10
IP: (zobrazit)

Zkuste se podívat na mapu vysílačů http://vasesit.cz/map/, ale obávám se, že v Uhříněvsi je hluché místo.

 
od profa1
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)

mikro:12.09.2012 21:21Zkuste se podívat na mapu vysílačů http://vasesit.cz/map/, ale obávám se, že v Uhříněvsi je hluché místo.

Diky, koukal jsem tam a podle teto mapy je Uhrineves opravdu hluche misto. A obavam se, ze ne jen z techto duvodu :-)

 
od jakuub
příspěvků: 197
IP: (zobrazit)

Profa1:13.09.2012 23:34Diky, koukal jsem tam a podle teto mapy je Uhrineves opravdu hluche misto. A obavam se, ze ne jen z techto duvodu :-)

Zkuste napsat presnejsi adresu, klidne jen me zpravou..

 
od profa1
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)

jakuub:16.09.2012 20:23Zkuste napsat presnejsi adresu, klidne jen me zpravou..

Jakube,

omlouvam se, ze reaguji na Vasi zpravu pozde. Prochazel jsem vsechny moznosti a nakonec jsem se rozhodl pro Satimant. Po prvotni situaci s nizsi rychlosti nez bylo slibeno se vse vyresilo a ted to funguje OK.

Diky za reakce.
Petr

 
od profa1
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)

Dekuji vsem za reakce. Nakonec jsem se rozhodl pro spolecnost Satimant a v soucasne dobe jsem s jejimi sluzbami spokojen.

 
od ipsace
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Profa1:09.09.2012 23:14Můžete mi, prosím, doporučit nějaké stabilní a kvalitní připojení k internetu v této lokalitě? V současné době používám ADSL Internet Optimal od O2 a jeho rychlost v mém případě (údajně velká vzdálenost od ústředny) již působí jako relikt.

Díky

Jsem ze stejné lokality Praha - Uhříněves. Používám také od O2 ADSL Internet Optimal. Mám problém s přehráváním videí (TV zpráv apod.), obraz i zvuk se sekají a hodně. Poradíte mi někdo ? Ještě lepší by bylo, kdyby nějaký šikovný pán přijel a opravil mi to za úplatu, jsem stará neschopná baba :-)

 
od ipsace
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Profa1:09.09.2012 23:14Můžete mi, prosím, doporučit nějaké stabilní a kvalitní připojení k internetu v této lokalitě? V současné době používám ADSL Internet Optimal od O2 a jeho rychlost v mém případě (údajně velká vzdálenost od ústředny) již působí jako relikt.

Díky

Jsem ze stejné lokality Praha - Uhříněves. Používám také od O2 ADSL Internet Optimal. Mám problém s přehráváním videí (TV zpráv apod.), obraz i zvuk se sekají a hodně. Poradíte mi někdo ? Ještě lepší by bylo, kdyby nějaký šikovný pán přijel a opravil mi to za úplatu, jsem stará neschopná baba :-)

 
od frogale
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 460/276
Poskytovatel: JM-Net z.s.

Napiš svou adresu na info@jmnet.cz nebo zavolej na 211 222 000 nebo mrkni na www.jmnet.cz