Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Připojení Olomouc , Hodolany - ul. Masarykova

Připojení Olomouc , Hodolany - ul. Masarykova

Připojení Olomouc , Hodolany - ul. Masarykova

Doporučení připojeni v .......
od matttyna
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

Moc vás všechny zdravím,

potřebovala bych doporučit nějaké kvalitní a stabilní připojení. Nejlepší by byla samozřejmě optika, ale ta v ulici podle mě není...:-(.

Přinejhorším je v domě UPC, ale zrovna s nimi - nevím, nevím...

Díky za vaše tipy - ať už kladné, nebo čemu se vyhnout.

MZ :-)

 
od marian-rychtecky
příspěvků: 26
IP: (zobrazit)

matttyna:15.08.2012 00:50Moc vás všechny zdravím,

potřebovala bych doporučit nějaké kvalitní a stabilní připojení. Nejlepší by byla samozřejmě optika, ale ta v ulici podle mě není...:-(.

Přinejhorším je v domě UPC, ale zrovna s nimi - nevím, nevím...

Díky za vaše tipy - ať už kladné, nebo čemu se vyhnout.

MZ :-)

Dobrý den, pokud máte zájem mohu ověřit dostupnost ve Vaší lokalitě, nicméně potřeboval bych přesnější adresu. Děkuji.

 
od matttyna
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

Děkuji, jakou společnost zastupujete?

 
od marian-rychtecky
příspěvků: 26
IP: (zobrazit)

Dobrý den, ja nezastupuji žádnou společnost, jsem zaměstnanec RIO Media a.s. a pouze jsem chtěl ověřit dostupnost, doporučení nechám na jiných :-)

 
od matttyna
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

marian-rychtecky:19.08.2012 12:47Dobrý den, ja nezastupuji žádnou společnost, jsem zaměstnanec RIO Media a.s. a pouze jsem chtěl ověřit dostupnost, doporučení nechám na jiných :-)

Aha, dívala jsem se na vaše www, a po zadání adresy je služba uvedená jako nedostupná...

 
od hnitka
příspěvků: 90
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: -1

matttyna:20.08.2012 00:48Aha, dívala jsem se na vaše www, a po zadání adresy je služba uvedená jako nedostupná...

na to bych moc ohled nebral u kamaráda ktery ma optiku jsem tam zadal jeho adresu a taky nedostupné

 
od ujko
příspěvků: 67
IP: (zobrazit)

Hnitka:20.08.2012 01:29na to bych moc ohled nebral u kamaráda ktery ma optiku jsem tam zadal jeho adresu a taky nedostupné

musím taky reagovat, zkusil jsem to na mojí adresu a služba je nedostupná, možná to píšeme ve špatném formátu, optiku od Rio Media mám taky.

 
od neredin
příspěvků: 8
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: 1

Zadejte si tento link a je na zobrazené stránce ZADAT ADRESU tam zadáte vaši adresu a uviddíte jestli máte možnost připojení od RIO media

http://riomedia.cz/internet

 
od ujko
příspěvků: 67
IP: (zobrazit)

Neredin:21.08.2012 15:37Zadejte si tento link a je na zobrazené stránce ZADAT ADRESU tam zadáte vaši adresu a uviddíte jestli máte možnost připojení od RIO media

http://riomedia.cz/internet

omlouvám se, samozřejmě že jsem blbě zadával adresu, funguje to

 
od matttyna
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

Neredin:21.08.2012 15:37Zadejte si tento link a je na zobrazené stránce ZADAT ADRESU tam zadáte vaši adresu a uviddíte jestli máte možnost připojení od RIO media

http://riomedia.cz/internet

Zadávala, třikrát, adresa v pohodě - ani wifi, ani optika, prostě nic tam není :-).