Rychlost.cz Fórum Ostatní Veřejná IP - RioMedia

Veřejná IP - RioMedia

Veřejná IP - RioMedia

Ostatní
od k3min
příspěvků: 10
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: -1

Zdravím jak je možné získat veřejnou IP od poskytovatele internetu Rio Media, již jsem ji měl ale od té doby co jsem se přestěhoval jí nemám.

díky za odpověd :-)

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: -1

neni lepsi si tam primo zavolat?

 
od ujko
příspěvků: 67
IP: (zobrazit)

K3MiN:05.08.2012 21:07Zdravím jak je možné získat veřejnou IP od poskytovatele internetu Rio Media, již jsem ji měl ale od té doby co jsem se přestěhoval jí nemám.

díky za odpověd :-)

Určitě bude lepší jim zavolat, ale tady u nás v Klatovech se dostává veřejná IP automaticky, je dynamická, ale vázaná na MAC adresu.

 
od atsorx
příspěvků: 51
IP: (zobrazit)

K3MiN:05.08.2012 21:07Zdravím jak je možné získat veřejnou IP od poskytovatele internetu Rio Media, již jsem ji měl ale od té doby co jsem se přestěhoval jí nemám.

díky za odpověd :-)

Záleží na typu připojení které máte. Ale převážně dostává každý klient veřejnou IP adresu, je tedy dynamická, takže nemáte pořád stejnou. Technicky je možné zafixovat stejnou ip, ale nevím jak je to s placením fixní ip.

 
od ujko
příspěvků: 67
IP: (zobrazit)

atsorx:06.08.2012 20:33Záleží na typu připojení které máte. Ale převážně dostává každý klient veřejnou IP adresu, je tedy dynamická, takže nemáte pořád stejnou. Technicky je možné zafixovat stejnou ip, ale nevím jak je to s placením fixní ip.

Já už mám 3/4 roku pořád stejnou IP adresu (dynamickou), protože je vázaná na MAC adresu.

 
od marian-rychtecky
příspěvků: 26
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: 4

Dobrý den, veřejnou IP adresu dnes nabízíme standardně ke každé službě, konfigurace je vždy pomocí DHCP. Za poplatek nabízíme možnost zafixování IP adresy (DHCP Vám bude přidělovat stále stejnou IP adesu, která Vám bude rezervována a nedostane ji jiný zákazník), pokud ale máte doma router, pravděpodobnost, že o stávající IP adresu je malá a většinou se tak stane, pokud vypnete zařízení na déle než 4 hodiny. Vyjimkou jsou dnes pouze lokality Děčín a Cvikov, kde stále jěště nějteří zákazníci mohou mít služby na původních IP adresách neveřejných.