Rychlost.cz Fórum Síťový software Problém s WoW

Problém s WoW

Problém s WoW

Síťový software
Strana:1 2 3
od lordzata
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Zdravím, dopředu bych se chtěl omluvit jestli téma spadá do jiné kategorie.

Můj problém spočívá v tom že mám pubertálního syna, který tráví veškerý čas hraním WoW. Máme doma internet pouze pomocí routeru přes wifi, a muj dotaz je na to jestli jde nějak na routeru zablokovat pouze tuto hru. Vím že mužu zakázat přes MAC adresu připojení na notas, ale to nechci. Nevím jestli to vůbec jde ale potřeboval bych aby syn byl normálně na notasu na internetu ale při připojení na hru by se mu nenačetla. Prosím o různé nápady jak na to. Jsem lajk. díky

 
od psp822
příspěvků: 396
IP: (zobrazit)

WoW aneb hra pro počítačový feťáky, možností jak to zakázat je mnoho od počítače až po router pokud si lajk tak pro tebe bude nejlepší vytvořit pro syna omezenej ůčet a aktualní zaheslovat a wow z počítače odinstalovat internet mu tam pude jinak pokud se ptáš na nějký nastavení je potřeba se rozepsat co je to za operační systém a pokud by si to chtěl mermomocí nastavovat v routru tak napsat alespon jaká je to značka a o jaký model se jedná.

I takhle může frčet NET doma :) = http://rychlost.cz/rs/201649111354.png
 
od lordzata
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

no kdyby to šlo, nejlíp bych to udelal nejak na routeru, ale klidně i nejak jinak, hlavně aby to bylo jednoduché na provedení a aby to syn nemohl zrušit. na jeho notebooku je windows 7 x64 professional, ale používá profil administrátora. a podmínka je aby internet a všechno ostatní fungovalo jenom prostě zamezit WoWku přístup na internet.

routr je to Evolve Connect AP699

 
od hnitka
příspěvků: 90
IP: (zobrazit)

zakázat hru we firewallu at se nepřipojuje k internetu

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

lordzata:26.06.2012 10:49no kdyby to šlo, nejlíp bych to udelal nejak na routeru, ale klidně i nejak jinak, hlavně aby to bylo jednoduché na provedení a aby to syn nemohl zrušit. na jeho notebooku je windows 7 x64 professional, ale používá profil administrátora. a podmínka je aby internet a všechno ostatní fungovalo jenom prostě zamezit WoWku přístup na internet.

routr je to Evolve Connect AP699

No pokud vite IP adresu, tak blokace je pomerne jednoducha( v router se da urcite nastavit presmerovani IP). Dalsi moznost je zablokovani techto portu:3724 TCP 6112 TCP 6881-6999 TCP, musi byt zablokovane oubousmerne.

 
od lordzata
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

asi blbá otázka ale jak se zablokuje port?

 
od svestka
příspěvků: 143
IP: (zobrazit)

pokud má účet na battle.net - patří to Blizzardu (výrobce hry) - (což asi ano, myslím že teď už to jinak nejde hrát), tak ve správě účtu je něco jako "parrent control" omezení doby přístupu, podle denní doby, podle množství stráveného času ... nevím přesně, sám na sebe to fakt používat nebudu :). vřele doporučuji k prostudování co to umí za omezování, pro vaše potřeby je to asi ideální, nemusíte řešit "routery a firewally" :)

internet brno a okolí
 
od kapikacz
příspěvků: 61
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: -1

Já osobně mám 43 let, wow hraji často a nedovedu si představit , že manželka za něco, za co platím 13 eur měsíčně by mě to blokovala, váš hlavní problém je v tom, že nedokážete vysvětlit synovi přiměřenou dobu hraní a pokud mu Wow platíte tak neplaťte ovšem pokud si wow platí sám třeba brigádou tak osobně jako váš syn bych si stěžoval na battle.net že mě někdo něco blokuje.Rozhodně, ale je potřeba si promluvit než něco pokoutně zablokovat, ale upozorňuji že 2 hodiny hraní na Wow je hodně málo, jelikož je taky potřeba si uvědomit že potom takový kokot příjde do PVP BG skoro nahý a jsou tam taky jiní platíci hráči kteří považují 13 eur za prohry sakra hodně pro kretény kteří se hře věnují cca 2-3 hod denně.

 
od hnitka
příspěvků: 90
IP: (zobrazit)

kapikacz:27.06.2012 22:34Já osobně mám 43 let, wow hraji často a nedovedu si představit , že manželka za něco, za co platím 13 eur měsíčně by mě to blokovala, váš hlavní problém je v tom, že nedokážete vysvětlit synovi přiměřenou dobu hraní a pokud mu Wow platíte tak neplaťte ovšem pokud si wow platí sám třeba brigádou tak osobně jako váš syn bych si stěžoval na battle.net že mě někdo něco blokuje.Rozhodně, ale je potřeba si promluvit než něco pokoutně zablokovat, ale upozorňuji že 2 hodiny hraní na Wow je hodně málo, jelikož je taky potřeba si uvědomit že potom takový kokot příjde do PVP BG skoro nahý a jsou tam taky jiní platíci hráči kteří považují 13 eur za prohry sakra hodně pro kretény kteří se hře věnují cca 2-3 hod denně.

nehcu vám do wow kecat ja sám jsem wow několik let hrál a jet to zavislost a byla ze mě skoro troska a myslím si že wow je mor herního průmyslu a celkově všech her a už to že u wow musíte strávit několik hodin či několik desítek hodin abyjste byl dobrý mi přijde dost pod uroveň.sám o sobě bych vysvětlil že je mnoho lepších propracovanějších her.mnoho herních serverů již v dněšní době popisují wow jako xindl všech her (graficky nic moc ,děj žádný) lepší je s wow vůbec nezačínat a je otázkou času kdy wow pujde pod kytky

 
od kapikacz
příspěvků: 61
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: -1

Hnitka:28.06.2012 00:27nehcu vám do wow kecat ja sám jsem wow několik let hrál a jet to zavislost a byla ze mě skoro troska a myslím si že wow je mor herního průmyslu a celkově všech her a už to že u wow musíte strávit několik hodin či několik desítek hodin abyjste byl dobrý mi přijde dost pod uroveň.sám o sobě bych vysvětlil že je mnoho lepších propracovanějších her.mnoho herních serverů již v dněšní době popisují wow jako xindl všech her (graficky nic moc ,děj žádný) lepší je s wow vůbec nezačínat a je otázkou času kdy wow pujde pod kytky

Já jen tím chci říct že zásah do účtu na eu.battle.net je trestný. Koupite si kilo špekáčků a někdo vám dá sníst jeden a řekne, že jinak přiberete. Je to normání chování??? Pokud rodič registroval plat. kartu a nepřečetl si podmínky, stejně jako třeba u Xbox live že tyto serv. používají automatické obnovení platby tak má možnost napsat report a oni kartu stáhnou. Pokud ovšem syn používá svoji pl. kartu třeba k dětskému a nebo studentskému kontu popřípadě předplacenou kartu na 60 dnů je krajně nefér něco blokovat to je jen známka, že někde vázne komunikace. Navíc si myslím že Wowko je daleko lepší než hulit někde trávu vysedávat po barech a po putikách. Jde jen o to jasně stanovit pravidla.

 
od psp822
příspěvků: 396
IP: (zobrazit)

je krajně nefer mu vůbec něco takovýho zaplatit či ho v tom podporovat jsou to nemalý peníze z rodinýho rozpočtu dokat se chlapec nebude starát sám o sebe tak ste pořád jeho rodič a musí se řídit vámi.PC je váš Internet taky platíte vy a i kdyby si platil hru z vlastního tak mu řeknite že přestanete plati net a ad si hraje dle libosti.

Příklad mího kámoše sedí u toho od rán do noci z toho 8 maká a pul výplaty do toho vrazí je to magor a absolutní troska.

I takhle může frčet NET doma :) = http://rychlost.cz/rs/201649111354.png
 
od hnitka
příspěvků: 90
IP: (zobrazit)

psp822:28.06.2012 14:00je krajně nefer mu vůbec něco takovýho zaplatit či ho v tom podporovat jsou to nemalý peníze z rodinýho rozpočtu dokat se chlapec nebude starát sám o sebe tak ste pořád jeho rodič a musí se řídit vámi.PC je váš Internet taky platíte vy a i kdyby si platil hru z vlastního tak mu řeknite že přestanete plati net a ad si hraje dle libosti.

Příklad mího kámoše sedí u toho od rán do noci z toho 8 maká a pul výplaty do toho vrazí je to magor a absolutní troska.

prostě jak jsem řekl xindl herního průmyslu (stupidní skakajicí postavičky)

 
od kapikacz
příspěvků: 61
IP: (zobrazit)

psp822:28.06.2012 14:00je krajně nefer mu vůbec něco takovýho zaplatit či ho v tom podporovat jsou to nemalý peníze z rodinýho rozpočtu dokat se chlapec nebude starát sám o sebe tak ste pořád jeho rodič a musí se řídit vámi.PC je váš Internet taky platíte vy a i kdyby si platil hru z vlastního tak mu řeknite že přestanete plati net a ad si hraje dle libosti.

Příklad mího kámoše sedí u toho od rán do noci z toho 8 maká a pul výplaty do toho vrazí je to magor a absolutní troska.

Nevidím důvod proč by to nehrál lidi pijou kouří, kradou navíc váš názor odpovídá člověku, který raději bude ve volném čase lítat kolem mýchačky nebo smrdět pivem.

 
od kapikacz
příspěvků: 61
IP: (zobrazit)

psp822:28.06.2012 14:00je krajně nefer mu vůbec něco takovýho zaplatit či ho v tom podporovat jsou to nemalý peníze z rodinýho rozpočtu dokat se chlapec nebude starát sám o sebe tak ste pořád jeho rodič a musí se řídit vámi.PC je váš Internet taky platíte vy a i kdyby si platil hru z vlastního tak mu řeknite že přestanete plati net a ad si hraje dle libosti.

Příklad mího kámoše sedí u toho od rán do noci z toho 8 maká a pul výplaty do toho vrazí je to magor a absolutní troska.

tak WOW je rpg jestli teda vůbec víte co to je a tam zase tak na latenci nezáleži proto ow hraji hlavně v práci na svém mobilním netu. Svém zdůrazňuji aby nikdo nenamítel zneužití fir. internetu. Tak pokud ratolest bude chtít tak si zahraje i na internetu v mobilu jestli má mobil který podporuje Wifi. routrování

 
od psp822
příspěvků: 396
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: 0

Takový pracovníky miluju když si v práci místo práce hrají HRY fuck všechny vás vyházet, nejlepší vždycky co přijdu na nějaký uřady v plzni témeř vždy na panelu schozený solitare bych vraždil ... :D

I takhle může frčet NET doma :) = http://rychlost.cz/rs/201649111354.png
 
Strana:1 2 3

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.