Novinky na Rychlost.cz

Novinky na Rychlost.cz

O rychlost.cz
Strana:1 2 3 4
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)

Super.

 
od czechboy
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

při měření testu je špatná diakritika u <title> ;)

 
od adam
moderátor

czechboy:22.12.2011 23:34při měření testu je špatná diakritika u <title> ;)

Opraveno

 
od adam
moderátor

Mělo by být zobrazeno hledání ve fóru s možností skočit přimo k příspěvku který hledaný text obsahuje. (funguje od 3 znaků v hledaném textu)

 
od adam
moderátor

Zamkl jsem stará témata.

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

kdyz se projizdi temata http://rychlost.cz/forum/ tak napravo je kdy tam bylo naposledy prispeno-supnete tam aj rok pro prehlednost ;)

 
od adam
moderátor

warman:23.12.2011 13:37kdyz se projizdi temata http://rychlost.cz/forum/ tak napravo je kdy tam bylo naposledy prispeno-supnete tam aj rok pro prehlednost ;)

To by šlo, přidáno, ale ubral jsem hodinu a minutu :)

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

Adam:23.12.2011 14:09To by šlo, přidáno, ale ubral jsem hodinu a minutu :)

Vypada to dobre :)

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

Jestli mohu poprosit,tak bych spis zamykal stare neaktivni diskuze :)

 
od adam
moderátor

warman:24.12.2011 07:36Jestli mohu poprosit,tak bych spis zamykal stare neaktivni diskuze :)

J to jsem zamkl, tj mimo jedne vyjimky , kde bylo tema 4 roky stare a stale aktivni , jsem zamkl vse starsi 4 mesice.

oprava, ta aktivni ale velmi stara diskuze opet odemcena :)

 
od adam
moderátor

Testy provedeny pod uživatelským účtem by měly být dostupny za celé období. Tj ja si mohu zobrazit statistiky a stahnout tabulku v CSV od roku 2006

 
od adam
moderátor

- přidána možnost definovat "podpis", který je zobrazován v diskuzním

fóru.

- přidáno hodnocení příspevků pomocí "+" a "-", zobrazení výsledného čísla u pisatele (časem z těchto dat možná udělám rank, který bude zohledňovat váhu hlasu dle hlasů daných hlasujícímu uživateli:-) )

 
od likna
příspěvků: 11
IP: (zobrazit)

Adam:16.12.2011 22:33Dnes jsem provedl update:

- převod webu pod utf-8 z prehistorické windows-1250

- sjednocení všech mobilních připojení pod jeden typ připojení

- pár updatů ve fóru (lepší sledování témat, nepřečtených reakcí, upozornění v liště na nové reakce během 10ti sekund)

- pár úprav v profilu poskytovatele připojení, další budou následovat

Připravujeme pro Vás:

- hodnocení poskytovatelů připojení, diskuze je na to neefektivní

- tester ve flashi, prozatím se odlaďuje

to určitě nepomůže k žádnému zlepšení.Myslím,že je potřeba vyřešit velikost poskytnutých dat při měření rychlosti.Dnes vzorek který máme možnost stáhnout je kolem 3-5M a to je hodně málo.Mám připojení 60/6 a na upc-cesnet-seedtest.net mi to ukazuje stále kolem šedesátky.Tady mi to ukýže max 15M.Ten vzorek je jednoduše malej a v dnešní době pro mnohé zcela nevyhovující.

 
od adam
moderátor

likna:01.02.2012 19:04to určitě nepomůže k žádnému zlepšení.Myslím,že je potřeba vyřešit velikost poskytnutých dat při měření rychlosti.Dnes vzorek který máme možnost stáhnout je kolem 3-5M a to je hodně málo.Mám připojení 60/6 a na upc-cesnet-seedtest.net mi to ukazuje stále kolem šedesátky.Tady mi to ukýže max 15M.Ten vzorek je jednoduše malej a v dnešní době pro mnohé zcela nevyhovující.

Soucasny maximalni vzorek dat pro test downloadu je 15MB. V tom problém není, problém je v tom, že u méně stabilních připojeních se velikost vzorku pro download vypočte hůře, to už je však problém připojení, metodika je pro všechny testující STEJNÁ a tudíž objektivní!

 
od likna
příspěvků: 11
IP: (zobrazit)

Adam:01.02.2012 20:33Soucasny maximalni vzorek dat pro test downloadu je 15MB. V tom problém není, problém je v tom, že u méně stabilních připojeních se velikost vzorku pro download vypočte hůře, to už je však problém připojení, metodika je pro všechny testující STEJNÁ a tudíž objektivní!

no chodím sem pravidelně hodně let.Dříve s připojením od o2 nyni UPC ale nikdy jsem nedostal vzorek větší jak 7M.Většinou je to ale podstatně míň.Taky mi není jasné,proč jiné měřáky ukáží mou hodnotu downloadu a tady mi to nestači.Mám přístup na stránkách UPC k souborům které jsou vzorkem ke každé jimi poskytované rychlosti a vím přesně jak na tom jsem.Nyní jso pro tyto vyšší downloady přjatelné max. 3-4 měřáky.Bohužel a mě je to moc líto rychlost.cz mezi ně nepatří.Za ty roky jsem si na tyto stránky zvykl a věřím,že se vše zlepší.Stejně je na tom například i dsl.cz Další problém je asi v tom,že sem chodí hodně lidí a je to přetížené.prima večer.

 
Strana:1 2 3 4

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.