Rychlost.cz Fórum O rychlost.cz Novinky na Rychlost.cz

Novinky na Rychlost.cz

Novinky na Rychlost.cz

O rychlost.cz
Strana:1 2 3 4
od adam
moderátor

Dnes jsem provedl update:

- převod webu pod utf-8 z prehistorické windows-1250

- sjednocení všech mobilních připojení pod jeden typ připojení

- pár updatů ve fóru (lepší sledování témat, nepřečtených reakcí, upozornění v liště na nové reakce během 10ti sekund)

- pár úprav v profilu poskytovatele připojení, další budou následovat

Připravujeme pro Vás:

- hodnocení poskytovatelů připojení, diskuze je na to neefektivní

- tester ve flashi, prozatím se odlaďuje

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: 1

Adam:16.12.2011 22:33Dnes jsem provedl update:

- převod webu pod utf-8 z prehistorické windows-1250

- sjednocení všech mobilních připojení pod jeden typ připojení

- pár updatů ve fóru (lepší sledování témat, nepřečtených reakcí, upozornění v liště na nové reakce během 10ti sekund)

- pár úprav v profilu poskytovatele připojení, další budou následovat

Připravujeme pro Vás:

- hodnocení poskytovatelů připojení, diskuze je na to neefektivní

- tester ve flashi, prozatím se odlaďuje

kdyz se klikne na nejakou dikuzi, tak nejdou nalevo videt aktualni diskuze :)

 
od adam
moderátor

warman:17.12.2011 10:08kdyz se klikne na nejakou dikuzi, tak nejdou nalevo videt aktualni diskuze :)

Ok, dam zpet, chtel jsem to trosku procistit a odmazat nepotrebne :)

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

Adam:17.12.2011 10:48Ok, dam zpet, chtel jsem to trosku procistit a odmazat nepotrebne :)

no to si myslim ze tam neprekazelo :) kazdopadne, je to celkem prijemna zmena, ale trosku mi nesedi barvy (ale to je asi spis o zvyku)

 
od adam
moderátor

warman:17.12.2011 12:11no to si myslim ze tam neprekazelo :) kazdopadne, je to celkem prijemna zmena, ale trosku mi nesedi barvy (ale to je asi spis o zvyku)

Barvy zkusim jest enejak odladit, nicmene ty nove reakce jsou proste zlute aby to bylo videt :)

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

Adam:17.12.2011 12:23Barvy zkusim jest enejak odladit, nicmene ty nove reakce jsou proste zlute aby to bylo videt :)

Co takhle zkusit zmenit barvu jen toho sloupce s datem a jmenem :) a treba k tomu pripsat neco jako novy komentar. Je to jen navrh, me osobne ta oranzova celkem vadi.

 
od psp822
příspěvků: 396
IP: (zobrazit)

Spíš bych poprosil odkaz na tu betaverzi měření v tom flashi je to vlasntí výroba nebo koupený z ookla?

I takhle může frčet NET doma :) = http://rychlost.cz/rs/201649111354.png
 
od adam
moderátor

psp822:17.12.2011 14:47Spíš bych poprosil odkaz na tu betaverzi měření v tom flashi je to vlasntí výroba nebo koupený z ookla?

O merak ookla nemam opravdu zajem :) Takze vlastni vyroba.

 
od adam
moderátor

warman:17.12.2011 13:30Co takhle zkusit zmenit barvu jen toho sloupce s datem a jmenem :) a treba k tomu pripsat neco jako novy komentar. Je to jen navrh, me osobne ta oranzova celkem vadi.

No dal jsem tam zelenou :) jen do leveho sloupecku. Melo by to byt vyrazne aby clovek na prvni pohled vedel jake reakce jsou nove, po dalsim nacteni uz ty prectene budou vypadat normalne.

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

Adam:17.12.2011 16:43No dal jsem tam zelenou :) jen do leveho sloupecku. Melo by to byt vyrazne aby clovek na prvni pohled vedel jake reakce jsou nove, po dalsim nacteni uz ty prectene budou vypadat normalne.

to se mi libi vic :) je to hodne vyrazny, ale neni to v textu, tak to neni ani rusivyt :) ale jeste vyresit ten levy bok (modry se sloupcem test pripojeni, diskuzni forum, statistika,... a ruzovy v sekci pro regitrovane). ale jinak je to jednoduchy a libi se mi to :)

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

jo a kdyz se jde do fora, tak by mohl rovnou jit na posledni stranku, nebo aby to slo prepnout v profilu :)

 
od adam
moderátor

warman:18.12.2011 09:32jo a kdyz se jde do fora, tak by mohl rovnou jit na posledni stranku, nebo aby to slo prepnout v profilu :)

No od toho je to co je napsáno v napovede, kterou si kazdy musi vypnout. Tj idealne po precteni.

Kdyz se u jiz prectenych temat klikne na http://rychlost.cz/_data/img/funreadarr2.gif tak se clovek dostane hned na neprectenou reakci

Bohuzel ale konverze nevysla idealne, takze temat ctenych pred konverzi to tak neni.

 
od adam
moderátor

Co myslíte?

Když "zmoderuju" reakci co s ní?

a) smazat komplet

b) vymazat text, vložit tam jen info, že tato reakce byla smazána z důvodu nevhodného obsahu

případně nějaké c)?

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

Adam:20.12.2011 22:57Co myslíte?

Když "zmoderuju" reakci co s ní?

a) smazat komplet

b) vymazat text, vložit tam jen info, že tato reakce byla smazána z důvodu nevhodného obsahu

případně nějaké c)?

zalezi podle duvodu. jestli je to spam, tak smazat komplet, jestli vulgarni prispevek, tak tam hodit info a jinak to editovat :)

 
od adam
moderátor

Přidáno hodnocení poskytovatelů připojení.

Prozatím označeno jako v testovaní, ale funkční.

- odkaz přimo v záložce infostránky poskytovatele připojení

- odkaz v tabulce výsledku testu

 
Strana:1 2 3 4

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.