T-Mobile (upload)

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od n00pe
příspěvků: 8
IP: (zobrazit)

Dobrý den, vlastním připojení T-Mobile ADSL a jsem "maximálně" spokojený jak s rychlostí stahování (1,2MB/s) tak s latencí (5ms české servery) například ve hrách atp. Bohužel rychlost uploadu je "mizerná" často využívám YouTube k nahrávání videí a 30MB nahrávám třeba i 15 - 20 min což oproti mému předchozímu připojení je pekelné.. Chtěl jsem se zeptat zda-li neexistuje něco jako, že bych mohl kontaktovat T-Mobile a ty by mi navíšili upload a snížili download? Děkuji předem.

 
od ripper
příspěvků: 58
IP: (zobrazit)

:20.02.2011 18:22Dobrý den, vlastním připojení T-Mobile ADSL a jsem "maximálně" spokojený jak s rychlostí stahování (1,2MB/s) tak s latencí (5ms české servery) například ve hrách atp. Bohužel rychlost uploadu je "mizerná" často využívám YouTube k nahrávání videí a 30MB nahrávám třeba i 15 - 20 min což oproti mému předchozímu připojení je pekelné.. Chtěl jsem se zeptat zda-li neexistuje něco jako, že bych mohl kontaktovat T-Mobile a ty by mi navíšili upload a snížili download? Děkuji předem.

Muzes to zkusit ale moc stim neudelas. Nejlip vypni vse jako stahovani a pod. Dej jsi speedtest net a hod jsem tabulku s vysledkem. Ja mam to nejrychlejsi 20 Mb/s a upload 1 Mb/s a mam ho taky dost pomalej a nic nenadelam.

Pokud mas jiny moznosti netu jako kabel, wi-fi tak tohle dej pryc.

 
od psp822
příspěvků: 396
IP: (zobrazit)

Ne na ADSl technologii ti nikdo uploud nezvýší.Odpověd bude maximalne kup te si rychlejší tarif a to ti přidá 256Kbit což ti steně nepomuže.pro rychlejší uploud musíš změnit technologii za UTP nebo WIFI a ješte nesmí být operátor žid jinak ti to pojede lépe ale ne o moc na kabelovce UPC je třeba poměr 1:10 což je na prd.

I takhle může frčet NET doma :) = http://rychlost.cz/rs/201649111354.png
 
od ripper
příspěvků: 58
IP: (zobrazit)

psp822:20.02.2011 22:54Ne na ADSl technologii ti nikdo uploud nezvýší.Odpověd bude maximalne kup te si rychlejší tarif a to ti přidá 256Kbit což ti steně nepomuže.pro rychlejší uploud musíš změnit technologii za UTP nebo WIFI a ješte nesmí být operátor žid jinak ti to pojede lépe ale ne o moc na kabelovce UPC je třeba poměr 1:10 což je na prd.

Porad lepsi UPC kde jsi za podobny penize muzu (ja nemuzu) koupit 50 / 5 nebo 100 / 10 net nez mit ADSL. Co ja bych za to dal mit tu moznost.

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)

Radeji 10/10 nebo 20/20 nez 100/10 a podobny silenosti. Na druhou stranu vsechno lepsi nez ADSL.

 
od ripper
příspěvků: 58
IP: (zobrazit)

Tomasek1234:21.02.2011 10:12Radeji 10/10 nebo 20/20 nez 100/10 a podobny silenosti. Na druhou stranu vsechno lepsi nez ADSL.

20/20 leda nejakej wi-fi nebo na optice :)

 
od psp822
příspěvků: 396
IP: (zobrazit)

Ja tech 20/20 mam (tady max17-18) na speedtest přes WIFI a na to sosání to v pohdě stačí IPTV mi de i v HD občas se to přikuchne cca 1s a v normalni kvalite v pohode.

I takhle může frčet NET doma :) = http://rychlost.cz/rs/201649111354.png
 
od ripper
příspěvků: 58
IP: (zobrazit)

psp822:21.02.2011 18:19Ja tech 20/20 mam (tady max17-18) na speedtest přes WIFI a na to sosání to v pohdě stačí IPTV mi de i v HD občas se to přikuchne cca 1s a v normalni kvalite v pohode.

To je good ja to stesti nemam. Vyhled do dvora, na proti prekazka baraku, takze na vokno antenu ani nahodou a na strechu majitelka nikoho nepusti :(

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.

Vyzkoušejte náš speedtest. Fungující i bez Flashe, čistě na Javascriptu.