Rychlost.cz Fórum Všeobecná diskuze o různych typech připojení internet v telefonu včetně hlasové služby

internet v telefonu včetně hlasové služby

internet v telefonu včetně hlasové služby

Všeobecná diskuze o různych typech připojení
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od marin-zeman
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

Co dnes dělá O2 svým zákazníkům!!

Řekli mi, že na mém telefonním čísle (mobilní simkartě), na kterém mám zatím aktivované pouze služby přenosu dat, zaktivují hlasové služby jedině, když si vyberu paušální tarif, a jestli chci dobíjecí tarif, že mi dají novou simkartu, a ať si vždy, když budu chtít telefonovat (hlasové služby) simkarty v telefonu prohodím :-))

Nevím co si o tom mám myslet, zda je to víc jejich byrokratická krize nebo neomalenost managementu, nutit zákazníka kupovat co nechce? Protože technický problém to přece není!

Hezký den všem Martin Zeman

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

:24.11.2010 18:05Co dnes dělá O2 svým zákazníkům!!

Řekli mi, že na mém telefonním čísle (mobilní simkartě), na kterém mám zatím aktivované pouze služby přenosu dat, zaktivují hlasové služby jedině, když si vyberu paušální tarif, a jestli chci dobíjecí tarif, že mi dají novou simkartu, a ať si vždy, když budu chtít telefonovat (hlasové služby) simkarty v telefonu prohodím :-))

Nevím co si o tom mám myslet, zda je to víc jejich byrokratická krize nebo neomalenost managementu, nutit zákazníka kupovat co nechce? Protože technický problém to přece není!

Hezký den všem Martin Zeman

ano to je pochopitelne, ze kdyz chcu telefonovat, tak musim mit pausal nejen na internet... co je na tom nepochopitelneho? :) to je tak u vsech operatoru, jestli chces ze simky i telefonovat, tak musis mit pausal.

 
od marin-zeman
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

warman:24.11.2010 18:08ano to je pochopitelne, ze kdyz chcu telefonovat, tak musim mit pausal nejen na internet... co je na tom nepochopitelneho? :) to je tak u vsech operatoru, jestli chces ze simky i telefonovat, tak musis mit pausal.
Pochopitelné je, že musíš mít aktivované hlasové služby, ale ne že musíš pasovat do jejich marketingového rámce, pochopitelně?

 
od marin-zeman
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

warman:24.11.2010 18:08ano to je pochopitelne, ze kdyz chcu telefonovat, tak musim mit pausal nejen na internet... co je na tom nepochopitelneho? :) to je tak u vsech operatoru, jestli chces ze simky i telefonovat, tak musis mit pausal.

..doufám, že to nebude dlouho trvat a O2 přehodnotí svoji marketingovou strategii, protože je tady alternativa!!

Volání na pevné i mobilní sítě za cca 0,6Kč za minutu a žádný povinný paušál?? Zajímavé :-))

http://www.skype.com/intl/cs/features/allfeatures/call-phones-and-mobiles/

Já do toho každopádně jdu, "hlasová služba" to je jen marketingový trik, dnes je všechno přenos dat i "hlasová služba" jak tomu říká O2 :-(

no uvidíme, sám nevím co mě čeká:-)

Jestli to někdo používáte, dejte prosím vědět, jak to chodí, že to neběhá ve všech telefonních aparátech už vím, spíš zda je to pro běžný provoz opravdu cenově tak výhodné??

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

marin-zeman:24.11.2010 18:50..doufám, že to nebude dlouho trvat a O2 přehodnotí svoji marketingovou strategii, protože je tady alternativa!!

Volání na pevné i mobilní sítě za cca 0,6Kč za minutu a žádný povinný paušál?? Zajímavé :-))

http://www.skype.com/intl/cs/features/allfeatures/call-phones-and-mobiles/

Já do toho každopádně jdu, "hlasová služba" to je jen marketingový trik, dnes je všechno přenos dat i "hlasová služba" jak tomu říká O2 :-(

no uvidíme, sám nevím co mě čeká:-)

Jestli to někdo používáte, dejte prosím vědět, jak to chodí, že to neběhá ve všech telefonních aparátech už vím, spíš zda je to pro běžný provoz opravdu cenově tak výhodné??

víš od čeho je mobil? od toho že jseš mobilní-můžeš telefonovat odkud chces, to se skypem a s zadnym internetovym volanim ne (uz jen kvuli tomu ze HSDPA nikdy nebude mit takovy pokryti jak gprs). A navic to musi mobil podporovat (respektive musi mit "inteligentni" mobil)

 
od marin-zeman
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

warman:24.11.2010 23:46víš od čeho je mobil? od toho že jseš mobilní-můžeš telefonovat odkud chces, to se skypem a s zadnym internetovym volanim ne (uz jen kvuli tomu ze HSDPA nikdy nebude mit takovy pokryti jak gprs). A navic to musi mobil podporovat (respektive musi mit "inteligentni" mobil)

Prosím Vás, vlákno má poměrně obecný nadpis "internet v telefonu včetně hlasu", takže jak ten internet do telefonu dostat, tak aby byl mobilní je pochopitelně dáno výsadní pozicí mobilních operátorů (pokud je podmínkou aby byl mobilní). Takže znovu, pokud internet už v telefonu máte, tak existují alternativy pro hlasové služby!

http://www.androidnews.cz/google-voice-prichazi/

že by další alternativa:-)) dokonce ještě levnější cca 0,37Kč/min ;-)

Prosím pokud někdo máte zkušenost s touto službou, sem s tím ;-)

Hezký den všem čtenářům

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.