Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Připojení Stráž pod Ralskem

Připojení Stráž pod Ralskem

Připojení Stráž pod Ralskem

Doporučení připojeni v .......
od miquell
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

Zdravím. Doporučí mi někdo slušné připojení ve Stráži pod Ralskem (Máchova 4). Chtěl jsem původně Rio media, ale četl jsem na ně jen negativní reakce. Díky

 
od cz-george
příspěvků: 42
IP: (zobrazit)

Já už delší dobu čekám, až mi tu půjde připojení od nového Ralskonetu z Jablonného v Podještědí, ale letos to už nejspíš nebude :( Bydlím vzadu v Rusku, Máchova 375. Taky mám Rio Media, bývalý ralsko.net, rychlost jen 2048/1024 a konečně bych už chtěl něco rychlejšího :)Možná by tam mohlo jít O2 nebo T-Mobile, ještě by stálo za to vyzkoušet eurnet, ale nevím nevím, přece jen je to taky wifina :) http://www.eurnet.cz :)

 
od miquell
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

Nový ralskonet jsem kontaktoval a pokaždé jsem slyšel, že by do týdne měli vyřešit z kterého směru budou Stráž připojovat, ale stále nic.

 
od miquell
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

Tak nový ralskonet jsem kontaktoval a pokaždé když jsem tam volal tak říkali, že jednají a do týdne by měli vědět ze kterého směru bude Stráž připojena. Už je to měsíc a stále nic.

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: 1

zkus metronet, taky se tam v okoli motaji.

 
od sadamekcz
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

cz-george:15.11.2010 20:56Já už delší dobu čekám, až mi tu půjde připojení od nového Ralskonetu z Jablonného v Podještědí, ale letos to už nejspíš nebude :( Bydlím vzadu v Rusku, Máchova 375. Taky mám Rio Media, bývalý ralsko.net, rychlost jen 2048/1024 a konečně bych už chtěl něco rychlejšího :)Možná by tam mohlo jít O2 nebo T-Mobile, ještě by stálo za to vyzkoušet eurnet, ale nevím nevím, přece jen je to taky wifina :) http://www.eurnet.cz :)

čau kamo já pracuji přímo u O2 tak jestli máš zájem zavolej mi na číslo 601332242 jde u vás až 25 mega a cena je 4 nebo 5 kil

 
od cz-george
příspěvků: 42
IP: (zobrazit)

sadamekcz:17.03.2012 02:16čau kamo já pracuji přímo u O2 tak jestli máš zájem zavolej mi na číslo 601332242 jde u vás až 25 mega a cena je 4 nebo 5 kil

Díky, už mám nový Ralskonet z Jablonného, jinak přímo u nás v paneláku by šlo max. 5 mega, takže nic moc, teď mám 10/2 Mbit a nejvyšší spokojenost :)

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)

Koukam forum se stava reklamni plochou podomnich prodejcu praseciho ADSL?

 
od sadamekcz
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Tomasek1234:19.03.2012 10:57Koukam forum se stava reklamni plochou podomnich prodejcu praseciho ADSL?

kámo VDSL

 
od cz-george
příspěvků: 42
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: 1

sadamekcz:30.03.2012 23:35kámo VDSL

Haha, tak to mě pobavilo teda :-D U nás nejde pořádně ani ADSL, natož VDSL :-D

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)

Asi tak. Ono je celkem jedno jak se to menuje kdyz to stoji za starou backoru :)