Rychlost.cz Fórum Ostatní OpenDNS..??..

OpenDNS..??..

OpenDNS..??..

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od faramir
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)

Zdravím, když jsem měl ještě ADSL, používal jsem OpenDNS, protože Volny měl celkem pomalé a občas vypadávající DNS servery. Teď mám UPC, zatím jedu na jejich DNS, ale zajímalo by mne, jestli by mělo smysl i nadále používat OpenDNS nebo jsou UPC DNS servery dostatečně rychlé a spolehlivé?

Důvod, proč jsem zatím OpenDNS nenasadil je v dynamické IP adrese, u Volnyho jsem měl statickou, tam to bylo bez problémů, ale s dynamickou IP je potřeba použít nějaký prográmek, aby to fungovalo a to mě trochu odrazuje. Tak poraďte :-) Díky.

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

:12.11.2010 20:51Zdravím, když jsem měl ještě ADSL, používal jsem OpenDNS, protože Volny měl celkem pomalé a občas vypadávající DNS servery. Teď mám UPC, zatím jedu na jejich DNS, ale zajímalo by mne, jestli by mělo smysl i nadále používat OpenDNS nebo jsou UPC DNS servery dostatečně rychlé a spolehlivé?

Důvod, proč jsem zatím OpenDNS nenasadil je v dynamické IP adrese, u Volnyho jsem měl statickou, tam to bylo bez problémů, ale s dynamickou IP je potřeba použít nějaký prográmek, aby to fungovalo a to mě trochu odrazuje. Tak poraďte :-) Díky.

Nestalo se mi ani jednou ze by DNS bylo pomaly a nebo nejeli ;) takze zustan u tech od UPC :)

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.