Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Vysokorychlostni internet v Liberci

Vysokorychlostni internet v Liberci

Vysokorychlostni internet v Liberci

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od xendrik
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Zdravim potřeboval bych poradit s internetem v Liberci nyní mám internet od o2 8 Mb/s a stahuju 800-900 Kb/s chtělo by to něco rychlejšího hlavně na download bydlím v Ruprechticích cena nerozhoduje uvažoval jsem o UPC Fiber Power 100 ale vypadá to že v mé lokalitě není dostupný a nemam zkušenosti se zdejšíma poskytovatelema tak bych potřeboval vědět který v realu dodá +- nejvyšší rychlost protože z 8 mb u o2 je v realu max 6

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)

http://www.internetprovsechny.cz/wifi.php?obec=Liberec&oid=ob93636&castObce=Ruprechtice

+ nisanet.cz

Pokud bys do toho chtel dat par tisic mesicne verim, ze kdyz par firem obesles emailem nabidou ti treba i soukromej spoj P2P.

Tak 20-30Mbitu full duplex. :)

 
od jihor
příspěvků: 12
IP: (zobrazit)

:12.06.2010 14:48Zdravim potřeboval bych poradit s internetem v Liberci nyní mám internet od o2 8 Mb/s a stahuju 800-900 Kb/s chtělo by to něco rychlejšího hlavně na download bydlím v Ruprechticích cena nerozhoduje uvažoval jsem o UPC Fiber Power 100 ale vypadá to že v mé lokalitě není dostupný a nemam zkušenosti se zdejšíma poskytovatelema tak bych potřeboval vědět který v realu dodá +- nejvyšší rychlost protože z 8 mb u o2 je v realu max 6

Já mám net od Erkoru za 322 Kč/měs a jsem spokojený :

http://rychlost.cz/rs/20102360349.png
Bydlím v Liďákách

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)

jihor:16.06.2010 09:27Já mám net od Erkoru za 322 Kč/měs a jsem spokojený :

http://rychlost.cz/rs/20102360349.png
Bydlím v Liďákách

s ani ne megabitem uploadu ses spokojenej? kriste to se mas. To je tak na cteni posty. Posilat nekam HD video s tom asi nepujde co?

 
od jihor
příspěvků: 12
IP: (zobrazit)

Tomasek1234:16.06.2010 12:01s ani ne megabitem uploadu ses spokojenej? kriste to se mas. To je tak na cteni posty. Posilat nekam HD video s tom asi nepujde co?

no já spíš stahuju a na to těch 9 mega je dobré, nejsem profík na posílání jako ty, to určitě uživíš větší up, ale taky ti určitě nestačí 322 Kč/měs že ??

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)

Ne nestaci, platim 420Kc mesicne za 10/10Mbitu na WiFi.

Stejne mi ale prijde ze upload pod Mbit je v dnesni dobe uz vysmech. To uz umi i mobil. A reknu ti kdyz vidim jak manzelka posila ty GB fotek a videa na ftp a po znamejch tak to by s Mbitem musela posilat roky :D

 
od jihor
příspěvků: 12
IP: (zobrazit)

Tomasek1234:17.06.2010 00:16Ne nestaci, platim 420Kc mesicne za 10/10Mbitu na WiFi.

Stejne mi ale prijde ze upload pod Mbit je v dnesni dobe uz vysmech. To uz umi i mobil. A reknu ti kdyz vidim jak manzelka posila ty GB fotek a videa na ftp a po znamejch tak to by s Mbitem musela posilat roky :D

:D :D .. na to se jinak reagovat nedá

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)

Nj neda. Proste moderni pripojeni je symetricke nebo alespon s poradnym uploadem. Smucky typu UPC 10/1 nebo bestialniho ADSL humusu snad brzo zacnou mizet.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.