Rychlost.cz Fórum Ostatní Dlouhá webová odezva - proc?

Dlouhá webová odezva - proc?

Dlouhá webová odezva - proc?

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od vasek2
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Mám na NB Acer 3810T webové odezvy kolem 500 ms. (mereno na rychlost.cz, jak pres wifi, tak LAN kabel pripojen na router).

Ostatni pc (netbook i stolni pc) maji odezvy za stejnych podminek 10x mensi. Typ pripojeni UPC 10M, router Asus WL530gv2.

Diky tomu mi skace hlas na skype, apod.

Nevite nekdo proc? Vyplyva mi z toho, ze musi byt problem s NB, ale jaky?

Diky

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

:12.01.2010 11:24Mám na NB Acer 3810T webové odezvy kolem 500 ms. (mereno na rychlost.cz, jak pres wifi, tak LAN kabel pripojen na router).

Ostatni pc (netbook i stolni pc) maji odezvy za stejnych podminek 10x mensi. Typ pripojeni UPC 10M, router Asus WL530gv2.

Diky tomu mi skace hlas na skype, apod.

Nevite nekdo proc? Vyplyva mi z toho, ze musi byt problem s NB, ale jaky?

Diky

Notas muze byt zavirovany, muze se stat ze za to muze antivirak, firewall v notasu. Co mas za os, antivirak a dalsi by to chtelo napsat, nenapsals dostatecne info :)

 
od vasek2
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

warman:12.01.2010 13:14Notas muze byt zavirovany, muze se stat ze za to muze antivirak, firewall v notasu. Co mas za os, antivirak a dalsi by to chtelo napsat, nenapsals dostatecne info :)

Mam W7, antivir NOD32 a spusteny windows firewall. mam novou instalaci na cisty disk asi tyden....

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)

vasek2:15.01.2010 10:08Mam W7, antivir NOD32 a spusteny windows firewall. mam novou instalaci na cisty disk asi tyden....

Problem se sitovkou?

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

Tomasek1234:19.01.2010 18:21Problem se sitovkou?

to pochybuji, kdyz ma stejny problem s wifi a s lan. To vypada na spatne nastaveni neceho

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

vasek2:15.01.2010 10:08Mam W7, antivir NOD32 a spusteny windows firewall. mam novou instalaci na cisty disk asi tyden....

Osobne ti neporadim, ale precti si: http://www.sevenforums.com/gaming/18935-high-pings-windows-7-gaming.html

Part 1.

Goto start menu>right click Computer>Manage>Services and Applications>Services then search for Multimedia Class Scheduler.

Switch startup type to Disabled. (Startup type: "Manual" does not work)

Part 2.

Goto start menu type Regedit in search push enter then locate

HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesAudiosrvDependOnService

Right click Modify and remove MMCSS from the list then click ok.

Reboot.
snad ti to pomuze

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.