WIFI ZLIN RACKOVA

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od jakubkk
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

zdravim, bydlim v obci rackova nedaleko od zlina.. jsem pripojeny na 2,4ghz wifi, http://rychlost.cz/rh/20100160862-03b27edae6.html

zde nejaky obrazek o internetu, stabilita, rychlost, ping je opravdu velice kolisava.. o rychlost mi ani tak nejde, ale chtel bych lepsi ping, protoze hraji hodne fps hry a ten ping tam je hodne znat..

takze se chci zeptat jestli by bylo vhodne si poridit internet od avonetu-mojewifi.. jestli by ten ping byl lepsi nez mam ted [raab.cz]

diky

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

:11.01.2010 16:55zdravim, bydlim v obci rackova nedaleko od zlina.. jsem pripojeny na 2,4ghz wifi, http://rychlost.cz/rh/20100160862-03b27edae6.html

zde nejaky obrazek o internetu, stabilita, rychlost, ping je opravdu velice kolisava.. o rychlost mi ani tak nejde, ale chtel bych lepsi ping, protoze hraji hodne fps hry a ten ping tam je hodne znat..

takze se chci zeptat jestli by bylo vhodne si poridit internet od avonetu-mojewifi.. jestli by ten ping byl lepsi nez mam ted [raab.cz]

diky

2,4ghz uz je docela presyceny, jesli bys presel na 5ghz, tak by sis teoreticky mel pomoct, ale jestli prejde k avonetu na 2,4GHZ tak pocitej s tim ze si nejspis nepomuzes

 
od prvt
příspěvků: 12
IP: (zobrazit)

warman:12.01.2010 13:162,4ghz uz je docela presyceny, jesli bys presel na 5ghz, tak by sis teoreticky mel pomoct, ale jestli prejde k avonetu na 2,4GHZ tak pocitej s tim ze si nejspis nepomuzes

ASi tak nejak ta 2,4GHz sit uz neni ono.....byva to hodne rusene..

 
od pavelvyk
příspěvků: 9
IP: (zobrazit)

Ahoj jestli potřebuješ lepší ping ( na hry třeba CS ) tak doporučuji pevnej net (O2) a ne wifi písni a kouknem na to

 
od anders
příspěvků: 421
IP: (zobrazit)

Uf, O2 a ping na hry?! To snad nemyslíte vážně! Každé solidnější wifi je na tom líp,to přece všichni víme! Pak je ta reklama holt potřeba..;-)

 
od pavelvyk
příspěvků: 9
IP: (zobrazit)

wifi a super hm. To je novinka asi umite poručit větru a dešti

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

anders:10.05.2010 16:45Uf, O2 a ping na hry?! To snad nemyslíte vážně! Každé solidnější wifi je na tom líp,to přece všichni víme! Pak je ta reklama holt potřeba..;-)

Jesli je v okolo 50 wifi siti, tak muze byt jak chces solidnejsi wifi a stejne ti to nepovali, nebot se o jedno pasmo deli cca 10 siti (pasma se prekryvaji). ja jenom na 2,4 GHZ tady v brne mam nejakych 15 wifi siti a to envytahuju antenu z okna a s antenou se ziskem 3dB.

 
od anders
příspěvků: 421
IP: (zobrazit)

warman:11.05.2010 09:06Jesli je v okolo 50 wifi siti, tak muze byt jak chces solidnejsi wifi a stejne ti to nepovali, nebot se o jedno pasmo deli cca 10 siti (pasma se prekryvaji). ja jenom na 2,4 GHZ tady v brne mam nejakych 15 wifi siti a to envytahuju antenu z okna a s antenou se ziskem 3dB.
No v těchto podmínkách se stane že to nejede 100%,ale O2 adsl je pověstné trvale "rekordními" pingy,lagy a symptomy brutálního přetížení vůbec (což je troufám si říct horší než občasné zakolísání wifi,a přesto se to evidentně moc neřeší),proto mi přijde úsměvné doporučovat to na online hraní...

 
od pavelvyk
příspěvků: 9
IP: (zobrazit)

anders:11.05.2010 15:08No v těchto podmínkách se stane že to nejede 100%,ale O2 adsl je pověstné trvale "rekordními" pingy,lagy a symptomy brutálního přetížení vůbec (což je troufám si říct horší než občasné zakolísání wifi,a přesto se to evidentně moc neřeší),proto mi přijde úsměvné doporučovat to na online hraní...
Asi jste jedinej kdo si to myslí,znám hodně lidi co jsou z O2 spokojeni :) a hrají hry uplně v pohodě ADSL má i jiné výhody ale to je jiná věc kadžej podle svého gusta :) já osobně wifi ee. Mám se rád a nechci přijít nějakým hekrem o peníze xD

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

pavelvyk:11.05.2010 19:12Asi jste jedinej kdo si to myslí,znám hodně lidi co jsou z O2 spokojeni :) a hrají hry uplně v pohodě ADSL má i jiné výhody ale to je jiná věc kadžej podle svého gusta :) já osobně wifi ee. Mám se rád a nechci přijít nějakým hekrem o peníze xD

Přesně tak :) ja teda mam UPC ale jinak se vším souhlasím... Sám jsem třeba takto zjistil (zkoušeli sme s kámošem) heslo na web jednoho borce-jen kvůli tomu že se přes wifi přihlásil na ftp.

 
od anders
příspěvků: 421
IP: (zobrazit)

pavelvyk:11.05.2010 19:12Asi jste jedinej kdo si to myslí,znám hodně lidi co jsou z O2 spokojeni :) a hrají hry uplně v pohodě ADSL má i jiné výhody ale to je jiná věc kadžej podle svého gusta :) já osobně wifi ee. Mám se rád a nechci přijít nějakým hekrem o peníze xD
Tak to asi máte mylné informace. Proti adsl nic nemám,jen mi je známa často tristní úroveň sítě O2,toť vše. A mimochodem,za NATem řekněme krajského ISP (který asi fakt poroučí větru dešti - za jakéhokoli počasí pingy pod 20 ms na Seznam a pokles rychlosti o 1 mbit znamená hw závadu) asi těžko přijdu o peníze!;-)

 
od pavelvyk
příspěvků: 9
IP: (zobrazit)

anders:11.05.2010 21:26Tak to asi máte mylné informace. Proti adsl nic nemám,jen mi je známa často tristní úroveň sítě O2,toť vše. A mimochodem,za NATem řekněme krajského ISP (který asi fakt poroučí větru dešti - za jakéhokoli počasí pingy pod 20 ms na Seznam a pokles rychlosti o 1 mbit znamená hw závadu) asi těžko přijdu o peníze!;-)

ja to myslel s těmi penězi trošku jinak wifi je sit veřejná a da se tam nabourat a jestli používate internet banku muže se stát že na kontě jednou nic nebude :)

 
od anders
příspěvků: 421
IP: (zobrazit)

pavelvyk:12.05.2010 00:04ja to myslel s těmi penězi trošku jinak wifi je sit veřejná a da se tam nabourat a jestli používate internet banku muže se stát že na kontě jednou nic nebude :)
Já jsem to takto pochopil,jen jsem se asi špatně vyjádřil. Ono se může stát spousta věcí a někdy je lepší místo nahánění důvěřivých oveček na ulici bububu argumenty zkvalitnit služby a hrát fér! Ať žije konkurence!:)

 
od mmike
příspěvků: 145
IP: (zobrazit)

jestli pouziva ISP ke klientovi na klientskou jednotku napr. Gentlebox ci Loco5,tak at se nikdo nedivi,ze mu vsecko kolisa kam se da :o) s timto to fakt nevyhraje...

znamy ma kancl na krenove,nastesti tam je fuk je li ping 20 nebo 200,jde jen o web,mail apod. a Nano5 naskenuje jen v 1 polarizaci cca 20 siti,z toho jich pomale pulka ma signal okolo -75 ci lepsi

nicmene verim,ze kdybych pouzil napr. Wisp Station nebo RB411+CM9 s napr. Prowax 24db,tak budu uplne nekde jinde...

ano,sama antena stoji maly ranec $$$ ,ale jistota kvality je u Prowaxu zarucena a do budoucna to jen eliminuje problemy a setri cas.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.