Rychlost.cz Fórum Síťový hardware Problém s FaceBook

Problém s FaceBook

Problém s FaceBook

Síťový hardware
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od numero
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Dobrý den. Mám tu jistý problém. Vždy při načtení FaceBooku (někdy se ani nenačte) se mi objeví toto.

Spojení přerušeno

Spojení se serverem bylo v průběhu načítání stránky ukončeno.

  • Server je dočasně nedostupný. Zkuste to prosím znovu

za chvíli.

  • Pokud se vám nezobrazují ani ostatní stránky, zkontrolujte síťové připojení svého

počítače.

  • Pokud je váš počítač chráněn firewallem a nebo proxy serverem, zkontrolujte, zda má

Firefox přístup na Internet.

Několikrát dávám aby se stránka aktualizovala ale neaktualizuje. Pak zkusím jiné stránky např. seznam.cz nenačte se pouze vypisuje " Čekám na seznam.cz" poraďte mi prosím co s tím. Děkuji.

 
od ceasar
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)

Hoj,ted jsem měl ůplně to samé,používal jsem Mozzilu,pak trvalo čím dál delší dobu,než naběhla a za nějaký čas stejné hlášky typu server nenalezen,načítání nebo program neodpovídá apod.

Tak jsem ji odinstaloval,nainstaloval novou a furt to samý.Až jsem se na vykašlal a nainstaloval OPERA 10.10 a je vše v poho,navíc je lepší(i v recenzích) jak Mozzila,explorer atd.

Po čase jsem si stáhl program Trojanhunter a našlo mi to v compu vir ,Trojan Downloader a nějaký čísla, je možné,že to brzdil nebo zavinil to nenačítání,ale to už nevím.Jinak ho nezaregistroval ani Nod,tak i to možná zkusit.

 
od ms-fanousek
příspěvků: 85
IP: (zobrazit)

:18.11.2009 15:02Dobrý den. Mám tu jistý problém. Vždy při načtení FaceBooku]

Dělá to jen facebook nebo i jiné stránky? Facebook totiž poslední dobou údajně nestíhá. Nemůžu to potvrtdit, protože já ho moc nepoužívám a nikdy se mi to nestalo.

Spusťe si v příkazovém řádku (Start -> spustit -> cmd) příkaz ping facebook.com -t.

Tento příkaz Vám bude vypisovat výsledky pokusů o spojení. Mělo by vám to psát, za jak dlouho se vrátil váš vyslaný paket zpět .. mělo by to být v řádech desítek milisekund.

Pokud se Vám objevuje často informace, že byl paket ztracen, může to způsobovat popsaný problém.

 
od mysteria
příspěvků: 79
IP: (zobrazit)

Ceasar:26.12.2009 00:37Hoj,ted jsem měl ůplně to samé,používal jsem Mozzilu,pak trvalo čím dál delší dobu,než naběhla a za nějaký čas stejné hlášky typu server nenalezen,načítání nebo program neodpovídá apod.

Tak jsem ji odinstaloval,nainstaloval novou a furt to samý.Až jsem se na vykašlal a nainstaloval OPERA 10.10 a je vše v poho,navíc je lepší(i v recenzích) jak Mozzila,explorer atd.

Po čase jsem si stáhl program Trojanhunter a našlo mi to v compu vir ,Trojan Downloader a nějaký čísla, je možné,že to brzdil nebo zavinil to nenačítání,ale to už nevím.Jinak ho nezaregistroval ani Nod,tak i to možná zkusit.

Víš ono taky při přeinstalování Firefoxu musíš odstranit veškerou cache a další složky v Program files, jinak ji budeš mít stejně poamlou jako předtím. Pokud to odstraníš a nainstaluješ znovu, tak máš opravdu čistou verzi, která je rychlá jako blesk. :)

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.