Strana:1 2
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od tatka1111
příspěvků: 18
IP: (zobrazit)

Ufon a jeho FUP a problémy atd atd stačí pročíst diskuze,UFON hybaj na jinou planetu.

 
od paulus
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

Půjdu do O2 mobilního internetu. Budu ho brát na rodiče, kteří již od nich mají ADSL. Bude mě to tedy stát 150 Kč/mes a spokojenost bude na všech stranách. Přeci to nebudu brát na sebe, když by mě to stálo 650 Kč měsíčně. Proč neušetřit?!

Jen musím rodiče dotáhnout na pobočku O2, což ale přeci není takový problém.

Ještě mi nabízely nějaký USB modem, ale prý nestojí korunu, ale zhruba 2200 Kč. Bez něj se asi neobejdu, takže do toho půjdu. Jednorázová investice není tak hrozná jako pravidelná platba.

Díky za rady.

 
od mojma79
příspěvků: 23
IP: (zobrazit)

tatka1111:21.10.2009 09:48Ufon a jeho FUP a problémy atd atd stačí pročíst diskuze,UFON hybaj na jinou planetu.

Chlape co to tady blábolíš? Vždyť já měl to "perfektní" připojení od O2 a nemoh jsem se skoro připojit jen tak možná mezi 15 a 17 hodinou jim to jde bylo 20:30 a kde nic tu nic 26kb download tak jsem přešel na Ufona a nestěžuji si ... já fakt nejsem náročnéj ale to co předvádí O2 je na výsměch ... A ještě o 400 kila levnější ...

 
od mojma79
příspěvků: 23
IP: (zobrazit)

tatka1111:21.10.2009 09:48Ufon a jeho FUP a problémy atd atd stačí pročíst diskuze,UFON hybaj na jinou planetu.

http://rychlost.cz/rh/200942380-bf7e4a6c03.html a nazdárek

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

mojma79:22.10.2009 01:40http://rychlost.cz/rh/200942380-bf7e4a6c03.html a nazdárek

obcas to mereni zablbne :) prakticky tato rychlost mozna neni. Nebot maximalni teoreticka rychlost je 3,1mbits tusim :)

 
od shingen
příspěvků: 9
IP: (zobrazit)

paulus:21.10.2009 12:19Půjdu do O2 mobilního internetu. Budu ho brát na rodiče, kteří již od nich mají ADSL. Bude mě to tedy stát 150 Kč/mes a spokojenost bude na všech stranách. Přeci to nebudu brát na sebe, když by mě to stálo 650 Kč měsíčně. Proč neušetřit?!

Jen musím rodiče dotáhnout na pobočku O2, což ale přeci není takový problém.

Ještě mi nabízely nějaký USB modem, ale prý nestojí korunu, ale zhruba 2200 Kč. Bez něj se asi neobejdu, takže do toho půjdu. Jednorázová investice není tak hrozná jako pravidelná platba.

Díky za rady.

"Prý nestojí korunu"? Tak to pozor, to je nesmysl :-). Když si to zřizuješ, modem JE za jednu korunu. Nenech se oblbnout.

Za ty dva tisíce sice je, ale to je jen v případě když si to zřizuješ jen tak :-). Tím že se jim upíšeš vlastně na dva roky, tak to máš za symbolickou korunu.

 
od tatka1111
příspěvků: 18
IP: (zobrazit)

mojma79:22.10.2009 01:37Chlape co to tady blábolíš? Vždyť já měl to "perfektní" připojení od O2 a nemoh jsem se skoro připojit jen tak možná mezi 15 a 17 hodinou jim to jde bylo 20:30 a kde nic tu nic 26kb download tak jsem přešel na Ufona a nestěžuji si ... já fakt nejsem náročnéj ale to co předvádí O2 je na výsměch ... A ještě o 400 kila levnější ...

1-Neblábolím jen sem si přečetl diskuze a udělal si názor.

2-O2 internet používám,předtím jsem měl vodafon ten už bych opravdu nechtěl,rychlost ve velkých městech skutečně kolem 2,5mb/s jinde pro běžné užití taktež plně funkční připojení rychlost pravda v některých místech klesne i na rychlost tel.modemu ale funkční je všude.

3-cena jelikož využívám O2 ADSL je 150 kaček jinak 600.

4- FUP 10Gb slušné a ještě jsem nesl.aby ho uplatňovali.

LZE TOTO VŠE OPRAVDU V LEPŠÍM ZÍZKAT U UFONA????doma ani na chatě ZELENEJ SIGNÁL NEMÁ,KOLIK JE TAKOVÝCH MÍST??!!!!!

Já osobně si nemohu zatím na O2 stěžovat třeba narozdíl od jednání vodafonu,ale to už by patřilo jinam.

 
od tomula
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Pokud máte pevnou digitální linku ISDN a na ní zřízený internet ADSL od O2,zcela nepochopitelně vám nedají tento mobilní internet za zvýhodněnou cenu 150,-Kč ale pouze za plnou cenu 600,-Kč.Úplně postavené na hlavu.Bravo Telefonica O2. :-(

 
Strana:1 2
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.