Rychlost.cz Fórum Ostatní Seznam - What´s up?

Seznam - What´s up?

Seznam - What´s up?

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od nonego
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

People, please help. Asi týden mám problém se seznamem.cz. Vyhořel mi ADSL modem, koupiljsem si nový a od té doby mi nejdou posílat emaily ze seznamu ani z centrumu. Ani přes firefox bo explorer. Smazal jsem cookies - pak šel seznam přes firefox alespoň načíst. máte někdo idea, kde je temn pes zakopanej?

díkes
w;)

 
od maximcz
příspěvků: 29
IP: (zobrazit)

:17.07.2009 21:42People, please help. Asi týden mám problém se seznamem.cz. Vyhořel mi ADSL modem, koupiljsem si nový a od té doby mi nejdou posílat emaily ze seznamu ani z centrumu. Ani přes firefox bo explorer. Smazal jsem cookies - pak šel seznam přes firefox alespoň načíst. máte někdo idea, kde je temn pes zakopanej?

díkes
w;)

no pokud si nic nedělal s PC a je to opravdu v modemu tak tam bude asi nakej firewall, kterej blokuje bůh ví co všechno..

 
od nonego
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

MaximCZ:17.07.2009 21:57no pokud si nic nedělal s PC a je to opravdu v modemu tak tam bude asi nakej firewall, kterej blokuje bůh ví co všechno..

No a jak to můžu změnit / nebo zjistit?

 
od maximcz
příspěvků: 29
IP: (zobrazit)

nonego:17.07.2009 22:08No a jak to můžu změnit / nebo zjistit?

no musíš se připojit na ten modem... ale nejdřív to otestuj na jinejch PC, jestli je to fakt tim... máš víc PC doma? nebo notebook? nebo aspoň víc disků s OS?

 
od nonego
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

MaximCZ:17.07.2009 22:15no musíš se připojit na ten modem... ale nejdřív to otestuj na jinejch PC, jestli je to fakt tim... máš víc PC doma? nebo notebook? nebo aspoň víc disků s OS?

Ou, tak na druhým kompu to běží. V nastavení PC jsem nic neměnil. Nejdou mi tu odesílat emaily nai z exploreru aniz firefoxu. Máte někdo inspirativní nápad, jak tořešit?

 
od anders
příspěvků: 421
IP: (zobrazit)

nonego:17.07.2009 22:21Ou, tak na druhým kompu to běží. V nastavení PC jsem nic neměnil. Nejdou mi tu odesílat emaily nai z exploreru aniz firefoxu. Máte někdo inspirativní nápad, jak tořešit?

Zkoušel jsi v příkazovém řádku ipconfig /flushdns ?

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.