Rychlost.cz Fórum O rychlost.cz Přidána volba automatického výběru serveru pro test

Přidána volba automatického výběru serveru pro test

Přidána volba automatického výběru serveru pro test

O rychlost.cz
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od adam
moderátor

Byla přidána volba automatického výběru serveru pro test, předpokládám že to zlepší relevantnost výsledků testů.

Co vy na to?

 
od baiwatch
příspěvků: 28
IP: (zobrazit)

:05.05.2009 22:58Byla přidána volba automatického výběru serveru pro test, předpokládám že to zlepší relevantnost výsledků testů.

Co vy na to?


Adam, nikdo nic, ty jsi marny hochu :-D

 
od adam
moderátor

baiwatch:06.05.2009 13:56Adam, nikdo nic, ty jsi marny hochu :-D

Joo joo :) To jsem.

 
od zlejpes
příspěvků: 18
IP: (zobrazit)

Adam:06.05.2009 13:58Joo joo :) To jsem.

A on tě nikdo nepochválí a nepochválí! Nicméně-neplač,on se někdo najde...

"Přidána volba automatického výběru serveru pro test" - pokud jsem si to správně vyložil (snad) a znamená to,že díky tomu budou testy přesnější,není to marné,milý pane...

 
od jan-knot
příspěvků: 7
IP: (zobrazit)

Dobré, ale jak to funguje? A taky, sám doporučuješ střídat servery a automat mi skoro vždy vybere ten samý. Konkrétně č. 4.

 
od adam
moderátor

jan-knot:11.05.2009 16:26Dobré, ale jak to funguje? A taky, sám doporučuješ střídat servery a automat mi skoro vždy vybere ten samý. Konkrétně č. 4.

Funguje to tak ze to z kazdeho z tech 3 serveru stahne mensi soubor a tam kde se stahne nejrychleji se provede nasledne cely test.

Stridat server lze vzdy, staci zvolit server manualne. Nicmene nyni by to uz nemelo byt tak dulezite, automatika by mela byt presnejsi.

 
od jan-knot
příspěvků: 7
IP: (zobrazit)

Adam:11.05.2009 19:34Funguje to tak ze to z kazdeho z tech 3 serveru stahne mensi soubor a tam kde se stahne nejrychleji se provede nasledne cely test.

Stridat server lze vzdy, staci zvolit server manualne. Nicmene nyni by to uz nemelo byt tak dulezite, automatika by mela byt presnejsi.

Super. To víš, jsem zvědavý. Máš to tu pěkné. Mám rád rychlé a přehledné stránky. V jednoduchosti je síla.

 
od jan-knot
příspěvků: 7
IP: (zobrazit)

Adam:11.05.2009 19:34Funguje to tak ze to z kazdeho z tech 3 serveru stahne mensi soubor a tam kde se stahne nejrychleji se provede nasledne cely test.

Stridat server lze vzdy, staci zvolit server manualne. Nicmene nyni by to uz nemelo byt tak dulezite, automatika by mela byt presnejsi.

Mám návrh na vychytávku jedné mušky, kterou automat trpí.

Automat totiž diskriminuje první server, konkrétně Praha - GTS.

A já vím proč mi ho nikdy nevybere. Počítač je totiž ještě zatížen po změně stránky, když už probíhá test prvního serveru.

A teď ten návrh. Chtělo by to před test těch tří serverů vsadit

nějaký "rozjezdový" download. A při testu serverů měnit náhodně pořadí. Ovšem Ty jsi odborník, tak třeba přijdeš na něco lepšího.

 
od adam
moderátor

jan-knot:26.05.2009 23:42Mám návrh na vychytávku ...

No jo , mas pravdu. Trosku jsem to osetril, seznam se vybira v nahodnym poradi, jeste se pred testem nactou 1x1 px obrazky z kazdeho serveru kvuli dns a pak se to teprv pusti.

 
od jan-knot
příspěvků: 7
IP: (zobrazit)

Adam:27.05.2009 10:07No jo , mas pravdu. Trosku jsem to osetril, seznam se vybira v nahodnym poradi, jeste se pred testem nactou 1x1 px obrazky z kazdeho serveru kvuli dns a pak se to teprv pusti.

Skvělé, funguje to! Hned první test mi vyšel se serverem Praha - GTS. Musím Tě pochválit. Příkladný správce svých stránek.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.