Rychlost.cz Fórum Ostatní "Pomalý net" :D

"Pomalý net" :D

"Pomalý net" :D

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od mysteria
příspěvků: 79
IP: (zobrazit)

Jeden můj kamarád, se kterým se moc nevídáme, my najednou napsal, že má nějaký velký ping v CSS a jestli bych se na to mrknul (vyznám se v tom o něco víc).

Mno tak sem mu řeknul, ať mi změří jeho rychlost na rychlost.cz a pak se uvidí dál. Toto dodal:


Výsledek testu (rychlost, kvalita)

Download: 98 638,45 kbit/s (12 329,75 kB/s) 1 výborné

Upload: 73 832,29 kbit/s (9 229,04 kB/s) 1 výborné

Web odezva: 0.4ms 1.6ms 3.1m 1 výborné

Stabilita: 99.8 % 1 výborné

Takže nevím, co myslel tím špatným pingem :D.

Jinak má samozřejmě 100mbps/100mbps linku a provider je hnedka vedle jeho baráku - slušný net za 760 Kč.

PS: Taky by se mi líbilo mít film staženej za 5 minut :).

Co vy na takovýto net ?

A ještě jedna otázka - kolik si myslíte že stačí mít rychlost na pohodlou práci ? Podle mě 8mbps stačí i stahovačům...

 
od adam
moderátor

:03.04.2009 18:57A ještě jedna otázka - kolik si myslíte že stačí mít rychlost na pohodlou práci ? Podle mě 8mbps stačí i stahovačům...

Peknej net, otazka je jestli uz to neni prehnany.

Na slusnou praci podle me staci cokoli na 2Mbit down a 512kbits UP, ping z konzole idealne kolem 20ms, pres web do tech 40 a hlavne stabilni.

 
od shingen
příspěvků: 9
IP: (zobrazit)

:03.04.2009 18:57

A ještě jedna otázka - kolik si myslíte že stačí mít rychlost na pohodlou práci ? Podle mě 8mbps stačí i stahovačům...

No, tak ta uvedená rychlost je samozřejmě super. Rozhodně se tím dá honit e-triko :-D. Ale jak říkám - optimální dobrá rychlost, i pro velkého stahovače, aby to nebyla bída.. těch 8-12Mb linka v pohodě. Upload ten 1 Mb je taky vyhovující (dobrý ping a stabilitu beru jako že je v pořádku, tedy samozřejmost).

Cokoliv nad tento rámec je dle mě už zbytečnost. Ano, rozhodně to je super, ale upřímně: k čemu :-)? Pokud člověk není ultimátní blázen a fakt nekouká na filmy (či co stahuje) od rána do večera, tak to není ani technicky možné vše co dotyčný stáhne shlížet.

Já mám od O2 8Mb/512kbit, a jsem spokojen :-).

 
od teri11
příspěvků: 8
IP: (zobrazit)

Výsledek testu (rychlost, kvalita)

Download: 98 638,45 kbit/s (12 329,75 kB/s) 1 výborné

Upload: 73 832,29 kbit/s (9 229,04 kB/s) 1 výborné

Web odezva: 0.4ms 1.6ms 3.1m 1 výborné

Stabilita: 99.8 % 1 výborné

""""Já to chci taky,co mám pro to udělat???""""PLEAS

 
od mysteria
příspěvků: 79
IP: (zobrazit)

Teri11:05.04.2009 21:48Výsledek testu (rychlost, kvalita)

Download: 98 638,45 kbit/s (12 329,75 kB/s) 1 výborné

Upload: 73 832,29 kbit/s (9 229,04 kB/s) 1 výborné

Web odezva: 0.4ms 1.6ms 3.1m 1 výborné

Stabilita: 99.8 % 1 výborné

""""Já to chci taky,co mám pro to udělat???""""PLEAS

Přestěhovat se do Prahy => najít si vhodné místo vedle nějakého providera /kamaráda/ a říct si mu o to. I na Karlově Univerzitě maj menší rychlost :D

Jinak samozřejmě máte pravdu, on sice stahuje filmy, jako blázen, když jsem u něj byl, tak se mu stahovalo 56 filmů (to dá za den:D) a ukazoval mi svoji filmotéku (přes 1OOO DVDček), ale když jsem se ho zeptal, jestli to viděl, tak řekl, že jich má zkouknuto asi tak 50 :D

 
od teri11
příspěvků: 8
IP: (zobrazit)

V Praze je móc draze,jak se stanu tím providerem,o čem to je?

Musím mít vlastní nemovitost k instalaci fregenčního příjmu?

(nevím přesné pojmenování,zvolila jsem toto=o))) )

Děkuji ti,je lepší být svým vlastním pánem než sponzorem.

Stačí se podívat na mé výsledky měření,kliknutím na NIC a s porovnáním s tím co má on se budeš smát celé dny=o)))

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.