Rychlost.cz Fórum Ostatní pomalé načítání stránek

pomalé načítání stránek

pomalé načítání stránek

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od argonisius
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Dobrý den,

mám internet od O2 8MB/s. Funguje dobře, ale při jakémkoli stahování torrentů, a to i za využití tak setiny rychlosti mého internetu není téměř možné procházet internetové stránky, protože se načítají strašně pomalu... Někde jsem četl, že by to snad mohlo být nějakým počtem připojení toho downloadovacího programu nebo tak něco... Nevíte, co s tím?

Díky.

 
od dobesrobert
příspěvků: 42
IP: (zobrazit)

Zdravím vás.

To nevím a normální stahování (nemám na mysli přes torrent) třeba ze serveru stahuj.cz funguje normálně? Koukal jsem se na vaše testy a zdají se mi být vpoho. Až na to, že máte 8 MB a reálnou rychlost mezi 3 a 4 MB. Ale co jiného bychom mohli od ADSL čekat. Zkuste jich ještě udělat víc.

 
od dobesrobert
příspěvků: 42
IP: (zobrazit)

Chci vám ještě odpovědět na vaše druhé téma. Pokud je vaše rychlost větší než 2 MB za sekundu buďte ještě rád. U ADSL je strašně velká agregace. To znamená, že pokud je agregace (sdílení) 1:50, tak může být na jedno připojení připojeno až 50 počítačů (klientů) najednou. Takže se nedivte, že to takhle špatně funguje. ADSL je překonaná technologie. Doufám, že jsem vám to alespoň trochu objasnil.

Hezký večer

 
od adam
moderátor

Zkuste se podivat na nastaveni stahovaciho softwaru na torrenty a pripadne zredukovat maximalni pocet soucasnych spojeni.

 
od bobson
příspěvků: 20
IP: (zobrazit)

:22.03.2009 14:25Dobrý den,

mám internet od O2 8MB/s. Funguje dobře, ale při jakémkoli stahování torrentů, a to i za využití tak setiny rychlosti mého internetu není téměř možné procházet internetové stránky, protože se načítají strašně pomalu... Někde jsem četl, že by to snad mohlo být nějakým počtem připojení toho downloadovacího programu nebo tak něco... Nevíte, co s tím?

Díky.

Rychle od nich uteč,nebo tě ožebračej!!! TV a internet od O2,jde po jedné lince,když koukáš na TV v jejich špatné kvalitě,rapidně ti klesne rychlost připojení!!!!!! A stále chtěj stejné peníze a nic s nima nehne. Já od nich utekl,až po třech měsících. Jsou to strašně arogantní podvodníci. B.H

 
od jeff
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

:22.03.2009 14:25Dobrý den,

mám internet od O2 8MB/s. Funguje dobře, ale při jakémkoli stahování torrentů, a to i za využití tak setiny rychlosti mého internetu není téměř možné procházet internetové stránky, protože se načítají strašně pomalu... Někde jsem četl, že by to snad mohlo být nějakým počtem připojení toho downloadovacího programu nebo tak něco... Nevíte, co s tím?

Díky.

 
od kaufly
příspěvků: 53
IP: (zobrazit)

:22.03.2009 14:25Dobrý den,rnmám internet od O2 8MB/s. Funguje dobře, ale při jakémkoli stahování torrentů, a to i za využití tak setiny rychlosti mého internetu není téměř možné procházet internetové stránky, protože se načítají strašně pomalu... Někde jsem četl, že by to snad mohlo být nějakým počtem připojení toho downloadovacího programu nebo tak něco... Nevíte, co s tím?rnrnDíky.
torrenty si berou hodně upload.. a ADSL ho nemá zrovna velký.. tak jestli to nebude tim.. :] nebo aspoň mě vždycky torrent jel pár kb/s.. ale upload 5MBps

 
od mysteria
příspěvků: 79
IP: (zobrazit)

Torenty potřebují upload, musíš si v tom programu nastavit maximální rychlost uploadu, třeba na 10KB/s, pak ti půjdou stránky normálně.

Ale počítej s tím, že ti pojede pomaleji i torent.

Když by jsi porovnal torent na 8mbps/8mbps s tím co máš ty 8mbps/1mbps(nebo dokonce 512kbps), tak na symetrické (první) lince půjde třeba i 2x rychleji.

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

Mysteria:30.01.2010 22:21Torenty potřebují upload, musíš si v tom programu nastavit maximální rychlost uploadu, třeba na 10KB/s, pak ti půjdou stránky normálně.

Ale počítej s tím, že ti pojede pomaleji i torent.

Když by jsi porovnal torent na 8mbps/8mbps s tím co máš ty 8mbps/1mbps(nebo dokonce 512kbps), tak na symetrické (první) lince půjde třeba i 2x rychleji.

Blbost blbost blbost :) zalezi jak je ten konkretni torrent server nastaven (jesli musis kvuli prijeti 1KB dat odeslat 1KB nebo tak), ja mam 10/1 a stahuju pres torrenty (kdyz je hodne seedu :) ) i 2MBs (coz vychazi 16mbits) a to uploadem posilam obvykle okolo 60KBs, stahuju vesmes z tpb

 
od mysteria
příspěvků: 79
IP: (zobrazit)

warman:31.01.2010 07:49Blbost blbost blbost :) zalezi jak je ten konkretni torrent server nastaven (jesli musis kvuli prijeti 1KB dat odeslat 1KB nebo tak), ja mam 10/1 a stahuju pres torrenty (kdyz je hodne seedu :) ) i 2MBs (coz vychazi 16mbits) a to uploadem posilam obvykle okolo 60KBs, stahuju vesmes z tpb

Jestli to moje je blbost, tak ty jsi napsal ještě větší, když máš 10/1, tak nemůžeš stahovat 16mbps! To je jako prostrcit klíčovou dírkou slona.

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

Mysteria:31.01.2010 08:07Jestli to moje je blbost, tak ty jsi napsal ještě větší, když máš 10/1, tak nemůžeš stahovat 16mbps! To je jako prostrcit klíčovou dírkou slona.

Tomu se taky divim ze stahuju az 16mbps na 10mbps od UPC :) a s to tou klicovou dirkou nemas vubec pravdu, technologicky je UPC vybaveno protahnout mnohonasobne vic nez nejakych 10 mbits :)

 
od mysteria
příspěvků: 79
IP: (zobrazit)

Ale my se nebavíme o technologickém maximu, to je výše než 120mbps na download, ale když máš 10mbps a pokud není poskytovatel hlupák, tak nemůžeš stahovat 150% rychlosti...

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

Mysteria:01.02.2010 16:34Ale my se nebavíme o technologickém maximu, to je výše než 120mbps na download, ale když máš 10mbps a pokud není poskytovatel hlupák, tak nemůžeš stahovat 150% rychlosti...

a proc by mel byt hlupak? Kdyz je linka nevytizena vic jak treba 50%, tak ti daj vyssi rychlost obcas :) to praveze vypovida o tom ze ten provider neni hlupak.

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)

Pomale nacitani stranek zpusobuje spatne nastaveny torrent klient. Neni to nic sloziteho.

http://forum.utorrent.cz/viewtopic.php?t=1199

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.