Rychlost.cz Fórum Ostatní ADSL problém s výpadky

ADSL problém s výpadky

ADSL problém s výpadky

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od loficek
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)

Cau, nikde mi neporadili tak to zkusim i tady :)

Mam ted noveho providera Adsl internetu Termsnet, vybral sem je protoze mi jejich nabidka prisla nejvyhodnejsi ze vsech moznych poskytovatelu ADSL internetu a ted k veci.

Jakmile ale využívám rychlost internetu naplno ( bezi v jednu chvily torrenty, icq, stahuju a prohlizim web a posloucham internetove radio a tak podobne) tak dochazi k nahodnym vypadkum na asi 5 vterin. V praxi to znamena ze mi to prerusi stahovani, vykopne me to z online hry. U ICQ, prohlizeni webovych stranek a torrentu to skoro nepocitim, presto bych to chtel vyresit. Nestalo se to nekomu?

Vypada to ze vzdy to spadne ve chvily kdy se to nejak zahlti ...

Díky

 
od adam
moderátor

Ahoj, tohle se me stavalo kdysi na wifi, pry to bylo nastavenim qos. Tezko rict jestli ti nekdo poradi, nevyplnil jsi pri vytvareni sveho poskytovatele pripojeni. Takze reakce budou spise vseobecne.

p.s. hrat hry pri stahovani cehokoli se me osobne neosvedcilo

 
od dobesrobert
příspěvků: 42
IP: (zobrazit)

Ahoj,

mi se tenhle problém děl na CDMA od O2 a měl jsem s tím problém asi půl roku. Poté jsem vyměnil kabel USB a šlapalo to vpohodě. Takže pokud máš starší modem, který se připojuje přes USB, tak zkus právě tento postup, ale jestli používáš novější modem s Ethernetem, tak to potom nevím. Ale kombinace torrent a on-line hry není zrovna nejlepší. :-)

 
od loficek
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)

no ja prave driv kdyz sem mel pomalej 4mbit tak sem mel USB modem a jelo to vzdycky naprosto bez problemu, ted mam klasickej modem pripojenej do sitovky v PC (mezi nim je este wifi router, ale pada to i bez routeru - ozkouseno)

vcera me odstrihli net uplne, nechapu co se stalo, vubec se nedostanu doma na net.... dnes tam budu volat

 
od loficek
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)

Adam:18.03.2009 23:28Ahoj, tohle se me stavalo kdysi na wifi, pry to bylo nastavenim qos. Tezko rict jestli ti nekdo poradi, nevyplnil jsi pri vytvareni sveho poskytovatele pripojeni. Takze reakce budou spise vseobecne.

p.s. hrat hry pri stahovani cehokoli se me osobne neosvedcilo

pri vytvareni ceho? ted nerozumim . mam 8mbit od termsnetu,agregace 1:50

to hrani a stahovani sem uvedl jako priklad zatizeni site

 
od adam
moderátor

loficek:19.03.2009 09:15pri vytvareni ceho? ted nerozumim . mam 8mbit od termsnetu,agregace 1:50

aha beru zpet, pokud se tema diskuze vytvari v ostatnich na vyber zde seznam poskytovatelu pripojeni neni, to je pouze v kategorii zkusenosti s poskytovateli pripojeni

me se reseni krabicoveho adsl modemu zamlouva vice nez usb modem

 
od loficek
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)

volal sem technikovi a rikal ze pokud sviti dioda ADSL na modemu i po dobu vypadku tak to neni telefoni linkou, ale cim to teda pak je ?? :(

 
od loficek
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)

zkusil sem i ruzne kabely, jestli nebyl problem v nich, ale tim to taky neni... stale se objevuji ty vterinove vypadky , diky kterym kazdy druhy download se zastavi v pulce + spadne internetove radio nekdy i s ICQ (ale jen nekdy) takze nejaky kolisavy signal v tel. lince ? poradite nekdo? ja uz opravdu nevim kdo by mi mohl pomoct

 
od konik
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

:17.03.2009 21:50Cau, nikde mi neporadili tak to zkusim i tady :)

Mam ted noveho providera Adsl internetu Termsnet, vybral sem je protoze mi jejich nabidka prisla nejvyhodnejsi ze vsech moznych poskytovatelu ADSL internetu a ted k veci.

Jakmile ale využívám rychlost internetu naplno ( bezi v jednu chvily torrenty, icq, stahuju a prohlizim web a posloucham internetove radio a tak podobne) tak dochazi k nahodnym vypadkum na asi 5 vterin. V praxi to znamena ze mi to prerusi stahovani, vykopne me to z online hry. U ICQ, prohlizeni webovych stranek a torrentu to skoro nepocitim, presto bych to chtel vyresit. Nestalo se to nekomu?

Vypada to ze vzdy to spadne ve chvily kdy se to nejak zahlti ...

Díky

Mě se to stává úplně stejně, prosím at se k tomu někdo vyjádří, PS: mam WiFi 802.11g + můj provider O2

 
od dobesrobert
příspěvků: 42
IP: (zobrazit)

konik:22.03.2009 17:23Mě se to stává úplně stejně, prosím at se k tomu někdo vyjádří, PS: mam WiFi 802.11g + můj provider O2

A co máte za připojení? Myslím tím tarif.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.