Rychlost.cz Fórum Síťový hardware adsl a wifi O2

adsl a wifi O2

adsl a wifi O2

Síťový hardware

Toto téma diskuze se týka poskytovatele připojení O2, zobrazit všechna témata v diskuzi o O2.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od bad011
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Nazdarek potrebuju poradit. Mam doma pripojeni adsl od O2 a chtel bych pripojit jeste jeden pc pomoci wifi. Tak se chci optat jak na to? Ten modem od O2 wifi nema.

Diky za odpoved

 
od trucker
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

No tak jestly to chceš připojit pomocí wifi tak normálně místo to ho modemu co máš ten tak dáš ten wifi až ho budeš mít ale pc si taky musíš kopupit tu Wifi kartu pomocí ní ten net chytneš ale já to mám udělaný tak že do toho modemu co mám sem napojil rozbočovač na 4pc a natáhl sem zněho drát do pc tam zas záleží jak daleko od toho Wifi modemu seš se tam pak může strácet ta kvalita ale drát je drát ale záleží na tobě já jsem od modemu vzdálenej 5 pokojů tak sem si Wifi modem nekupoval záleží a tobě jak se rozhodneš.

 
od hunt01
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

čau, supr věcička co by vyřešila tvůj problém je tohle, mám jí doma a absolutní spokojenost,

http://svobcom.cz/Akce/PTI-845.pdf

normálně jim napiš mail a oni to s tebou vyřídí a pošlou

 
od miki222
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

trucker:27.11.2008 14:20No tak jestly to chceš připojit pomocí wifi tak normálně místo to ho modemu co máš ten tak dáš ten wifi až ho budeš mít ale pc si taky musíš kopupit tu Wifi kartu pomocí ní ten net chytneš ale já to mám udělaný tak že do toho modemu co mám sem napojil rozbočovač na 4pc a natáhl sem zněho drát do pc tam zas záleží jak daleko od toho Wifi modemu seš se tam pak může strácet ta kvalita ale drát je drát ale záleží na tobě já jsem od modemu vzdálenej 5 pokojů tak sem si Wifi modem nekupoval záleží a tobě jak se rozhodneš.

Obávám se, že takhle popsané řešení má háček: v případě, že chceš mít připojeny dva nebo více počítačů zároveň a každý z nich by měl mít samostatný přístup na web, musí mít každý z nich taky samostatnou IP adresu, což v domácích podmínkách (s jediným fyzickým připojením) dokáže zajistit jenom programovatelný inteligentní rozbočovač - tedy router. Modem sám o sobě nestačí.

 
od fahio
příspěvků: 111
IP: (zobrazit)

:08.11.2008 21:50Nazdarek potrebuju poradit. Mam doma pripojeni adsl od O2 a chtel bych pripojit jeste jeden pc pomoci wifi. Tak se chci optat jak na to? Ten modem od O2 wifi nema.

Diky za odpoved

Předpokládám, že na jednom z počítačů ti jde net přes kabel. Tudíž máš možnost buď koupit Wifi router u tvého operátora / tuhle možnost mohu vřele doporučit/ a do počítačů wifi adaptéry nebo v tom jednom PC nechat připojení přes kabel a přes přemostění sítí a Wifi v obou počítačích nasdílet síť. Pokud nemáš zbytí, nekupuj USB Wifi adaptéry. Mají velmi malý dosah signálu a většinou fungují jenom Ad hoc. Je dobře, že chceš Wifi, zkoušel jsem nasdílet net s bluetooth druhé generace /dosah prý až 100m/ a dopadlo to tragicky. Síť se houpala až padala. Hodně zdaru přeje Fahio!

 
od wrak
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Já mám wifi modem HUAWEI EchoLive HG520i od O2 cca za 500kc a jede super.

 
od volnypetr
příspěvků: 8
IP: (zobrazit)

hunt01:16.12.2008 17:49čau, supr věcička co by vyřešila tvůj problém je tohle, mám jí doma a absolutní spokojenost,

http://svobcom.cz/Akce/PTI-845.pdf

normálně jim napiš mail a oni to s tebou vyřídí a pošlou

Tak tenhle pamatuje Šemíka jako hříbě, už jen ta linková rychlost

 
od fahio
příspěvků: 111
IP: (zobrazit)

volnypetr:13.02.2009 08:19Tak tenhle pamatuje Šemíka jako hříbě, už jen ta linková rychlost

Vážený pane, vy místo tryskáče nabízíte elektrické pádlo.

 
od fahio
příspěvků: 111
IP: (zobrazit)

Fahio:07.03.2009 19:34Vážený pane, vy místo tryskáče nabízíte elektrické pádlo.

Reaguju na svobcom.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.