Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdravim.Taky mam WIFI s pripojenim 256/256 od firmy MWTv.Kdyz mi to napojily tak mi to slapalo, ale postupem casu to je horsi a horsi, at prsi nebo ne.Ze zacatku mi to tahalo 33Kb/s a pingy 10-30.Ted mi to taha od 0 do 5Kb/s.Na antene je 6 klientu a pasmo 2.4 GHz. Nevyte cim to je?? Poskitovatel nam rekl , ze si mame koupit antenu za 20 000 kc a bude to lepsi, nebo s nima zrusit smlouvu.V testu pripojeni mam mit spravne okolo 256Kb/s , ale mam od 30 do 130 , nekdy min a nekdy vic.Kolisa to.Ve smlouve pisou:POSKYTOVATEL GARANTUJE RYCHLOST 256Kb/s v ramci site. Jsou tam pripojeny i moji dva kamaradi a dela jim to samy.CO MAM DELAT :cry: .....

 
od Jezevec
příspěvků: 8
IP: (zobrazit)

Ať váš poskytovatel přijde se svým vybavením. Určitě na testování něco má. Pak stačí aby vám ukázal, že to skutečně šlape. Váš případ by mohl svědčit i o velkém vytížení (agregaci) na uzlu vaší větvě sítě. Mohlo by se jednat i o velké zarušení v tebou uvedeném pásmu ve vaší lokalitě. Nevím jak na to váš poskytovatel došel, že to bude anténou. Můžeš to trochu rozvést. Ahoj

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Je to opravdu "byda" ! :roll:

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Co jsi měl z češtiny, ty "bydo" ?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>hifi</legend>Co jsi měl z češtiny, ty "bydo" ?</fieldset>

Ty blbečku, tady vůbec nejde o nějaký podělaný pravopis a kdyby ti nenasrali do hlavy , ty šťourale, tak bys se svým IQ možná pochopil, že ta "byda" tam byla záměrně! SPARK

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Chtěl bych se zastat toho pána, kterého napadl hifi. Kdyby nebylo takových lidí s IQ &lt; 70, jejichž jedinou zábavou je televize Nova, kdo by volil ODS ?

 
od YANECK
příspěvků: 32
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Anonymous</legend><fieldset><legend>hifi</legend>Co jsi měl z češtiny, ty "bydo" ?</fieldset>

Ty blbečku, tady vůbec nejde o nějaký podělaný pravopis a kdyby ti nenasrali do hlavy , ty šťourale, tak bys se svým IQ možná pochopil, že ta "byda" tam byla záměrně! SPARK</fieldset>

tvoje napadani asi taky svedci o tve yntelygency :)

Kdyz mi to napojily - asi tam delaj samy zensky

Nevyte cim to je ....
Poskitovatel nam rekl .....
No comment.. :(

Hifi se jen zeptal co mel z cestiny :( tak hned nenapadej blbeckama !

 
od YANECK
příspěvků: 32
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>H2So4</legend>Zdravim.Taky mam WIFI s pripojenim 256/256 od firmy MWTv.Kdyz mi to napojily tak mi to slapalo, ale postupem casu to je horsi a horsi, at prsi nebo ne.Ze zacatku mi to tahalo 33Kb/s a pingy 10-30.Ted mi to taha od 0 do 5Kb/s.Na antene je 6 klientu a pasmo 2.4 GHz. Nevyte cim to je?? Poskitovatel nam rekl , ze si mame koupit antenu za 20 000 kc a bude to lepsi, nebo s nima zrusit smlouvu.V testu pripojeni mam mit spravne okolo 256Kb/s , ale mam od 30 do 130 , nekdy min a nekdy vic.Kolisa to.Ve smlouve pisou:POSKYTOVATEL GARANTUJE RYCHLOST 256Kb/s v ramci site. Jsou tam pripojeny i moji dva kamaradi a dela jim to samy.CO MAM DELAT :cry: .....</fieldset>

odpoved je prosta, cim vic vas na te lajne bude, a cim vic tam bude " tahacu ", tim horsi to bude pro tebe i ostatni. Pokud " garantuje " rychlost 256

nemel by byt problem s nejakou zalobou, ale NEPREDPOKLADAM ze by ve smlouve nemeli schovane nejake ty klauzule , ze se stejne necapes :)

Takze bud cekat az to zlespi , nebo pokud mate u Vas jineho providera,

ihned jit k nemu , ale vsude se nejaky ten problem najde ..

btw.. s tou cestinou by si opravdu mel neco udelat :)

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.