Rychlost.cz Fórum Síťový software Seká se mi pc

Seká se mi pc

Seká se mi pc

Síťový software
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mám porblém , seká se mi počítač - prostě myš co 1 vteřinu se zadrhne a všechno ostatní . nevím co s tím mám dělat a už mě to celkem S**e. Prosím pomozte mi , děkuji za každou radu

 
od programator
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

lol si zacatecnik s pocitacem? to je jasny asi protoze mas zaplneni celej pocitac hlouposti. skus je vymazat . kdyz to nepude a bude se jeste sekat skus preinstalovat weindows

 
od smaky[cze]
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Tohle mě celkem rozesmálo ... Spíš bych rěkl , že jsi začátečník ty . Nemusí to bejt jen windowsama . Může to být driverama , virama , přehřátí . Prostě čimkoliv ... A hned přeinstalovat windy , to je pro začáááátečnííííkyyyy

 
od adam
moderátor

Proc hned jit k urazkam, to sem nepatri.

Odpoved je tezka, toto muze zpusobovat mnoho veci, nejprve by bylo dobre vyloucit HW problemy tim ze se nabootuje treba nejaky live linux (tj linux bez nutnosti instalace) pokud to tam pude je problem softwarovy. Zkusil bych pustit pocitac bez pripojene site, pripadne odinstalovat nepotrebny i mene potrebny software, pokud by to nezmizelo preinstalovat cely windows.

 
od expert
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

skus vičistit disk
c://
D://

 
od pale
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

ctrl,alt, delete,naskocí okno správa úloh zde zjistíš zatízení procesoru stav pameti a jiné

 
od portajk
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Měl sem stejný problém chyba byla nejspíš někde v ovladačích voken (určitě nějaký vir .) pálený win nechoděj dobře)sp3 by to měl vyřešit. Rozhodně si projeď kompa antivirákem třeba avastem a pokud nic tak formát natáhnout vokna a service packy a až potom se připojit na net ... gl

 
od ron-son
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

:11.03.2008 22:24Mám porblém , seká se mi počítač - prostě myš co 1 vteřinu se zadrhne a všechno ostatní . nevím co s tím mám dělat a už mě to celkem S**e. Prosím pomozte mi , děkuji za každou radu

Pořid si myš s kabelem, bo si vypni wifinu a Bluetooth :) maš to zarušeny

 
od vladymks
příspěvků: 7
IP: (zobrazit)

:11.03.2008 22:24Mám porblém , seká se mi počítač - prostě myš co 1 vteřinu se zadrhne a všechno ostatní . nevím co s tím mám dělat a už mě to celkem S**e. Prosím pomozte mi , děkuji za každou radu

Zde je každá rada drahá. Může to být téměř cokoli a na dálku se fundovaně poradit nedá.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.