Toto téma diskuze se týka poskytovatele připojení T-MOBILE, zobrazit všechna témata v diskuzi o T-MOBILE.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od thomick
příspěvků: 26
IP: (zobrazit)

Zdravím,

chtěl jsem se zeptat, jak vám chodí připojení k internetu přes edge od T-Mobile. Všichni na to nadávají, ale u nás ve Vyškově to nějak poladili, takže stahování je na 30-35kB/s, což si myslím, že je technologické maximum edge. Paráda,ne?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Když jsem ještě používal EDGE u Vodafonu v Olomouci, měl jsem běžně stahování 180-200 kb/s , nejpomaleji to šlo kolem 160 kb/s.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ještě k tomu technologickému limitu EDGE - teoreticky je to 236 kb/s.

 
od thomick
příspěvků: 26
IP: (zobrazit)

A jsme zase u toho, že někdo nesprávně pochopil jednotku bit a byte. 1 Byte=8 bitů. Takže technologické maximum edge je maximálně 236,8 kbit/s => 236,8/8=přibližně 30kB/s (pozn. při použití kódovacího schématu MCS-9). Splést se může každý

 
od pav lucistnik
příspěvků: 61
IP: (zobrazit)

Splest se opravdu muze kazdy! 30 kB/s, protoze 1 kB/s = 8 kb/s = 8 kbps = 8 kbit/s

 
od thomick
příspěvků: 26
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Pav Lucistnik</legend>Splest se opravdu muze kazdy! 30 kB/s, protoze 1 kB/s = 8 kb/s = 8 kbps = 8 kbit/s</fieldset>

Njn ty malý a velký béčka

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Možná by nebylo špatné, kdyby se autoři příspěvků naučili rozlišovat kb/s (kilobit za sekundu) a kB/s (kilobyte nebo česky kilobajt za sekundu)

 
od mmike
příspěvků: 145
IP: (zobrazit)

EDGE mi frcelo max 150kbit ,pri jizde na dalnici okolo 90...mozna houby modem - nk6131,nevim...ani v oblastech s malym provozem se nepodari docilit hodnot nad 170kbit DL...pouzivam ho nastesti jen jako zalohu,takze to neresim

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Je to dva dny , co jsem službu u T-mobilu deaktivoval. Používal jsem EDGE rok a půl. Běžně jse mdosahoval rychlost 100-200kbps, ale samozřejmě byli chvíle, kdy jsem se trápil na 50kbps. Můj rekord byl cca 224kbps a to paradoxně den před tím, než jsem službu rušil.

Byl jsme za tu dobu používání celkově spokojenej, co mi nejvíc žralo nervy je ping u tohoto typu připojení - běžně 300-2000ms

EDGE je určitě dobrá služba pro toho kdo musí být mobilní, cenu bych viděl ale raději minimálně o polovinu nižší. Souběžně používám za naprosto stejnou cenu i CDMA od O2 a narozdíl od mnoha nespokojenců, mě prakticky neklesá rychlost pod 500kbps, pohybuje se většinou kolem 1Mbps a pokrytí signálem je aspoň v kraji ve kterém se pohybuji vesměs schodné s EDGE, takže proto jsem nakonec EDGE zrušil

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.